0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar ne konuşsak falımda o çıkıyor ay 

image

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Kızım olursa adını Berfin koycam falan dedim sonuç :)):D

tarafından
Bu arada kızlar Zuhal diye yazı çıkmış indiren yiyenimdi kendi adını yazmış ama ben sonra bilgilerini değiştirdim tabiki bu fal bir hafta önceki fal şuan aklıma geldi bakiyim dedim ben şok
-Reklam-
0 oy
(14,045 puan) tarafından
İsim konusu doğru mu 
tarafından
Aynen Berfin koycam kızım olursa diye konuşuyoruz sürekli cinsiyeti belli değil daha ama kız istiyoruz
(14,045 puan) tarafından
O programlar hiç güvenilir değil belki de dinliyor
0 oy
tarafından

Onlarda bişeyler var oyüzden yüklemeyin onları 

tarafından
İlk zmanlar güzeldi ama sonra herşeyi bilmeye başlayınca anladım
tarafından
Sil onu bence
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Evet canım yaa maalesef telefonu çekiyor WhatsApp falan bir de izin vermezsen zaten yollamıyor fal cevabı 
tarafından
İzin vermedim ama genede cevap veriyor ama sanırım dinliyor konuşmaları
(13,202 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
(921 puan) tarafından

Evet olabilir whatsapta resim göndermek icin izin istiyorlar zaten inanma oyle kahveye fekan yalan dolann uygulamayi silmeden once ayarlardan uygulamalara gir herşeye  izin ver denen yerleri sil ve uygulamayi sil sahtekarlar onlar :))

0 oy
(119,787 puan) tarafından
Ilginc valla dinleme yapabilirmiki
0 oy
tarafından
Uygulamayi indirince tum erisime izin veriyonya oralardan bakip soyluyolar
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Hiç inanma canım bu kar hep yalan 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Zaten telefonlarımız dinleniniyor ki dikkat et evde ne konusursan Google'a da reklam olarak o çıkar 
0 oy
tarafından

Bu uygulamayı İlk açtığınız da sizden çeşitli izinler istedi ve sizde kabul ettiniz kabul etmezseniz uygulamayı kullanamazsınız çünkü ve  bu tarz uygulamalar sizin verdiğiniz izinler sayesinde bütün verilerinize ulaşıyor ayrıca Kur'an'ı Kerim'de apaçık günah olduğu haram olduğu da yazıyor 

Yüce İslam dini Fal ve büyücülük gibi konuları kesinlikle yasaklamıştır. Bu tür şeyler yapmak veya yaptırmak İslam dininde haramdır, dolayısı ile büyük günahtır.

Peygamber Efendimiz hadis i şeriflerinde  fal ve büyücülük hakkında şöyle bahsetmiştir.

– “Her kim bir arrafa gidip de ona bir şey sorarsa, kırk gecelik namazı kabul olmaz.” (Müslim, Selâm, 125)

– “Kim bir kâhine gider, dediklerini doğrularsa; şüphesiz ki Muhammed’e indirilmiş olanı inkâr etmiş olur.” (Ebû Dâvûd, Tıb, hadis no: 3904).

– “Kâhinler bir şey değildirler.” (Müslim, Selam 123)

tarafından
Doğru söylüyorsun biliyorum inanmıyorum da ama sadece meraktan baktığım bisy yani ona inanıp ona göre hareket edecek kadar ***** degilm zaten birde izinler vermesende kullanılıyor bu uygulama kameraya bağlı benimki sadece ama dinlediğini anladım
tarafından
Googl'a bağlı olan bütün uygulamalar izin ister canım inanmak yada inanmamak yorumlamak yada yorumlatmak sana kalmış sonuçta ne diyecek diye merak ediyorsun
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Yemin ederim sana ben hamile bile deildim bi ara attim boyle gorumcemden aynisi yaziyordu bosa inanma☺

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 906 göst.
26 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ben anne (3,844 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 699 göst.
28 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 144 göst.
20 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Tombul kel bebek (450 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 122 göst.
14 Kasım 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Ajangadget (1,321 puan) tarafından soruldu

383,003 soru

11,464,768 cevap

35,063 kullanıcı

...