0 oy
539 göst.
Diğer kategorisinde (2,372 puan) tarafından

Son doktor kontrolüne gittim. 2 gidisimde de bebegin bacak boyu kısa dedi :( 

Kuvezde kalabilir dedi :( 2.500 kg. Zayıf dedi. Anlamadım ya.

Down sendromlu da olabilir dedi. Organ taramada başka doktora gidiyordum. O doktor birsey dememisti.

Bu 2 gidişimden beri bacak boyu kısa diyo. Moralim bozuk ya. Rabbimden gelen başım gözüm üzerine ama insan üzülüyor yinede :( 

Dua edin kuzularim.. allah rızası için bebeğim icin 5 er tane Ayetel kursı okur musunuz? Rabbim kimsenin evladina vermesin.

.

Çarşamba günü sabah 6 da gel kayıt açtı 8 de de doğum olacak dedi doktor allah nasip ederse

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canim benim bebeğinin ismi ne olacak ? Kur'an okurken ona da okuyalım. Canını sıkma burada neler neler okuduk bebek sapasaglam doğdu. Rabbimden ümit kesilmez belki de minyon bir bebek olucak o yüzden bacak boyu kısa olabilir lütfen üzlme.
(2,372 puan) tarafından
Mehmet ali koyacagiz allahım nasip ederse canım..
Dua ederseniz çok memnun olurum kuzum. Allah razı olsun şimdiden :* :* :*
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hep.oyle derler bebek dogunca sapa saglam doğuyor bebekler var cnm
0 oy
(3,380 puan) tarafından
Rabbimin izniyle bişey olmicak biraz zayıf DİE öle demiştir ultrason çogu zaman yanılıo benim bebeğim 2400 dogdu kuvezde kalması kötü bişey değil üzme kendini
0 oy
tarafından
Benim kardesimde dogdu kalbi delik dediler bacaginin biri kısa yuruken topallar dediler ama hepsi yalan cikti tosun gibi simdi Allah yardımcin olsun 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Hiccc korkma benim ablamaa da dediler cocuk sapasaglam dogdu cok sukur Allahin izniyle sag salim dogacak ayetel kursiyide smdi okuyorum canim 
(2,372 puan) tarafından
Allah razı olsun  cnm
0 oy
(992 puan) tarafından
Okuyorum canım rabbim şifa versin inşallah sağ sağlık dogar
(2,372 puan) tarafından
Allah razı olsun kardeşim benim
0 oy
(257 puan) tarafından
Canım benimkinede bacak boyu kısa dedi ama öyle doğmadı biz enfeksiyondan yattık kuvezde sağlıcakla al kucağına bebişini tatlım Rabbim sağlık sıhhat versin
(2,372 puan) tarafından
Ay inşallah bizimki de sağlam doğar ya :(
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Benim oğlum 36+5 de 2300 doğdu küveze falan girmedi de sağ salim alırsın inşallah sıkma canını benim oğluma da neler dediler kafası büyük normal olmaz dediler normal yaptım kafası da normal 
(2,372 puan) tarafından
Ayyy maşallah cnm
0 oy
(921 puan) tarafından
Aman abartiyolar bizim bi akrabaya kolu yok ayagi oluşma mis dediler  9 ay boyunca kadin kendi kendini yemis bitirmiş 

Dogdu sapa saglam allah ne derse o olur 
(2,372 puan) tarafından
Aynen cnm kun fe yekun :(
0 oy
(48,494 puan) tarafından
insallah saglikli bir bebisin olur canim
(2,372 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah  allah  razı olsun
0 oy
tarafından

Üzülme yokdur bence bişey benimkinede yok karnı geride yok kafası geride yediler beni ama bak maşallah yavrum doğdu şimdi 4 aylık bişeycik yok içini ferah tut dua et tabiki herşey yaradandan gelir ama biz duamızı edelim gerisi rabbime kalmış 

(2,372 puan) tarafından
Aynen cnm allah  razı olsun .
0 oy
tarafından
Allahin izniyle hic bi sey olmaz canım benim kizimda 35 36 haftalik 2500 kilo doğdu 2300 e düştü kuvezde kalmadi şükür 
(2,372 puan) tarafından
İnşallah cnm bnm. Benimki de kalmaz :(
0 oy
(742 puan) tarafından
Benim teyzeme  9 ay kizin down sendromu  doğacak dediler  maşallah  cin cin    bazen atiyolar 
(2,372 puan) tarafından
Ahaha :) subhanallah cnm bnm
0 oy
tarafından
Banada engelli doğabilir dedi sapasağlamdoğdu  bi sorun olsa 2li de cikardi
(2,372 puan) tarafından
Ben ikili yaptirmadim cnm. Engelli bile olsa aldirmayacagiz zaten ddm. O yüzden gerek duymadım
tarafından
Tm ben yaptirdim 2li engelli dedi doktor ams engelli değil şükür canıni sıkıp hamileliğini kötü geçirme bence kalbini ferah tut dualarim seninle
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Korkma kuzm Allahin izniyle bisy olmaz inşallah benimde arkadasimin cocuguna midesi yok demis sapasaglam dogdu anca can sikiyolar takma kafana
(2,372 puan) tarafından
İnş öyledir ya :( bir anne için çok çok zor bir durum
0 oy
(3,219 puan) tarafından
Canım Rabbim şifasını versin inşallah ama gönlünü ferah tut orası kilitli sandık Rabbimden başkası bilemez. Okudum kuzucuğa 5 Ayetel kursi
(2,372 puan) tarafından
Allah  razı olsun cnm bnm
0 oy
(310 puan) tarafından
Benim de ikinci cocuguma bacak boyu kisa denilmisti down sendromlu olabilir denilmisti ama aile genetiginden gelen birsey cikti bebegim 36. Haftada sancilarim tutunca acil sezeryana alin bebek kuvezde kalir dedi o gun dogum yaptim bebegim 2.700 dogdu gayet saglikliydi ama boyu hala kisa iste bana cekmis benimde boyum kisa 
(2,372 puan) tarafından
Benim boyum 170 eşimin 180. Ikimiz de uzun boyluyuz. :( kaynanam biraz kisa. Ona mi çekti acaba. Benim annem babam bacilarim hep uzun yani
(310 puan) tarafından
Kaynanana cekmis o zaman :) kiz korkma doktor aile genetiginden kaynakli bisey oldugunu soylemisti bana oyle oldu
0 oy
(471 puan) tarafından
insallah saglikli bisekilde kucagina alirsin sıkma canını canim okuruz inşallah
(2,372 puan) tarafından
Allah  razı olsun
(471 puan) tarafından
canim dogum yaptin mi bebek nasıl sen nasilsin
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim canını hiç sıkma benimde bebeğime 1 hafta kafası ileride karın çevresi de 2 hafta geride dedi doktor yani başı büyük karnı küçüktü ama normal çocuk doğurdum bi anormallik yoktu benimki 2900 doğdu doğumdan sonra ödemi gidince 2700e düştü ablam 11 sene önce doğum yaptığında büyük yiğenim 2200 2400 arasında bi kiloyla doğdu küvezde de kalmadı eve getirdiler yani doğana kadar herşeyi söylerler onların ağzı alışmış..ben burda çok gördüm down sendromlu diyipte normal doğum yapanları yani öyle bile olsa o senin evladın hepimizin başına gelebilir atamayız ki ama hep iyi düşün iyi olsun bak 2 günün kalmış yıpratma kendini ❤ 
0 oy
(349 puan) tarafından
Bnim oglumada gelişimi geri dedi 39 haftada 35 haftaya uyumlu dediler ertesi gün suyum geldi doğurdum 50 cm 3570 gram onlara kalsa 2750 gramdi

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 635 göst.
3 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,812 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 258 göst.
0 oy
14 cevap 330 göst.
17 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Nazendecee (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 159 göst.
30 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu