0 oy
1,344 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından

Benim dini nikahim arabanın içinde olmistu şahitler gorumcem eşim ve ben tabi bide hoca vardı hocayı almaya gittik donuste bir yağmur bastırdı eşimin arkadaslari şahit olacaktır dediler mecbur arabada olucak hoca basladi eşimin arkadaşına soruyor adını soyadını bi kağıda yazdı bana sordu adimi soyadimi yazdı işte başladı bilmem ne oğlu Mehmet zevcelige kabul ediyor musun diye herkes sok eşim tabi hemen araya girdi hocam benle kiycan nikahı o şahit diye :D hahaha hiç unutmam valla eşimin o bakışlarını mehirde iki tane bilezik istemiştim hala daha yapacak bakalım :D sizler neler istediniz

20 Cevaplar

0 oy
(1,948 puan) tarafından
Ben hiç birşey istemedim hoca söyledi birşey istemiyorum dedim oda tamam dedi 
(350 puan) tarafından
Bana mecbur demişlerdi o istediğin şeyin üzerine kiyiliyo nikah demislerdi ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem tabi
(1,948 puan) tarafından
Bana mecbur demediler valla
-Reklam-
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Esim halasi anaannesi benim annem babam birde esimn dayjsiyla hoca vardi esime dualari falan sordu babam benim yerime konustu ben odadaydim :D mehiri de bana alinan altinlar ustune kiydilar 300 gram altin kupe kolye kunye 4 yuzuk falan.
(350 puan) tarafından
Ben istemiycektimde baktim gorumcem karşıdan bilezik işareti yapıyo son anda istemiş bulundum :D
(6,364 puan) tarafından
Valla ben kendim istemedim zaten hoca sordu ben odadan dinliyodum :D mehir ne olsun diye esimin babaannesi aldiklarmz dedi :) bilezikler kupeler yuzukler falan dedi oyle kiydilar
0 oy
tarafından
Yapilan altinlar da benim mehirim di benim nikâhımda da ablam hamileydi yatıyordu annem ablamın oğlunu okula götürüp getiriyordu evin işini bitirip de akşama yetistirene kadar canım çıkmıştı son dk hazırlamıştım çok sinirlerim bozulmuştu 
(350 puan) tarafından
Ben hiç hazır bile değildim kız eşofman üzerimde mont eşarp falan hiç birşey yok araba dediğimde büyük doblo onun bagaji :D ama eğlenceye cevirmistik napalim
tarafından
En azından eğlenmişsiniz canım onada şükür:D bizde resmi nikahtan sonra eğlenmeye gitmiştik resmen beni dağa kaçırdı:D karın degilmisin kimse de bir şey diyemez demişti:D :D
0 oy
tarafından
Mehrim umre  idi hoca altınlarımıza yazdı oda hediyelerin dedi :-)
(350 puan) tarafından
Gittiniz mi peki umreye :)
tarafından
Yok canimm daha gidemedik ama insAllah gidicez
0 oy
tarafından

Hahah kiyamam ya :D bizim düğün günü beni baba evinden cikarttiktan snra kiyilmisti. Mehirim 80 gram altindi. O zamanlar 9 bin fln ediyodu suan kac bilmiyorum. Esim her seferinde arada kaynatmaya calisiyo bana bütün haklarini helal eder misin der bende mehrim haric helal olsun derim.:D

(350 puan) tarafından
Altın cok pahalı valla :D bende diyorum hala daha söz en kısa zamanda diyo ama bakalım :D
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Cami de kıydİK sadece bnm babam ve hoca hocanın yanında ki adam şahit oldu mehir de eşim cvp verdi 4 bilezik taktiğim dedi 25 gram dan yazıyorum 100gr altın mehir dedi oysa bnm altın bilezikler kaba duruyordu ama 100 etmezdi iy oldu :) :D

(350 puan) tarafından
Allah seni :D
0 oy
tarafından
Ben bisey istemedim dugun gunu aksam kiyildi bizim nikah evimizde
0 oy
tarafından
Ben bise istemedim hocada şart ama bu dedi sonra kendi karar verdi kaç gramdi unuttum küçük bi altın al eşine dedi esimde tamam dedi daha bise aldığı yok ustine bileziklerimi bozdurdu araba aldı  :D
0 oy
tarafından

7 tam altın :D

tarafından
Ama hayallllllllll
0 oy
(1,517 puan) tarafından
İmam nikahı nişanımda oldu ben içeride değildim tabi vekil olarak babam vardı . Altınlarin ve eşyaların üzerine kıyıldı imam nikahımiz
0 oy
(822 puan) tarafından
Ben nişan günü istedim olsun die dayım ve bizi tanıştıran komşunun oğlu şahitti eşim ben hoca bizim evde nişan sonrası kıyıldı nikah hoca bize bişiler sordu biz bilemedik dayıma döndü şahitsin kıymıyorum nikahı dedi güldü eşimin rengi attı sonra kıyıldı nikah 200 gr altın demiştim ben
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Ben istemedim esim 100 gram altin dedi hocaya
(350 puan) tarafından
Hm oda iyo canim
0 oy
(902 puan) tarafından
Ben eşim babam eşimin babası kaynanam eşimin bi akrabasi bide hoca vardı mehiri sordu ev dedim tabi herkes sok bana bakıyorlar babam dahil :D rsim de şaşırdı.sonra ev üstüne kiyildi nikah .esimle konuştuk sonra dedim ev derken huzurlu yuva anlamında dedim babamlar oradayken utandım kısa kestim diye.esimler kira da oturuyorlardı ortada ev meselesi hic yokken dini nikâhtan 1hafta sonrami ne ev aldılar benimde mihrim yerine geldi kaunanamlarinda evi oldu :))
(350 puan) tarafından
Oh ne güzel güle güle oturun canım :)
(902 puan) tarafından
Daha oturamadik ama inşallah 1 2 ay sonra taşıncaz
0 oy
(6,833 puan) tarafından
Benim mehirim kullandigim bilezik kolye kupe bunlar canim 
(350 puan) tarafından
Oda güzel canım güle güle kullan
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Düğün günü kıyıldı kayinbabamla esimin kuzeni sahitimizdi 200 gram altin istemiştim 13 grami kaldi zorla yaptircam onuda :D
(350 puan) tarafından
Yaptır kız valla hakkın :D
(2,931 puan) tarafından
Amaaam yarin ev araba alırken yine vercez sözde bizim hakkımız :)
0 oy
tarafından
Valla benim istememe kalmadan kayınpederim iki tane altın dedi geçti ne altını bilemem 2 yıl olcak evleneli daha ortada bişey yok 
(350 puan) tarafından
Aynı aynı benimde eşim her araba değiştirdiğinde söz bu arabanın parasıyla yapcam sana diyo ama nerdeeee
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Hahahahahhaa kiz ne guldum ya ayni aeye donuyormus nikah kiyilirken kayin oederiyle evlenmis adam ayni ina donuyormus mazallah :D
(350 puan) tarafından
Sorma ya son anda büyük bi badireden kurtulduk kimse bilmiyo dini nikah nasıl kiyiliyo diye  basimizda büyüklerden kimsede yoktu :D
0 oy
tarafından
Kaynanamlarda kıyıldı esimin arkadasi kıymıştı amcam ve kaynim sahitimiz olmuştu. 180 gram altin istemistim bakalim esimin durumu duzelince alicak insallah 
(350 puan) tarafından
İnşallah bakalım
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Ben hiçbir şey istrmedim ama hoca istemek zorundasın umre ye götürmesini falan da isteyebilirsin demişti bende mehir olarak eşimden beni umre ye götürmesini istemiştim ama durumumuz olmadığı için götürmesen de olur ben hakkımı helal ediyorum sana dedim.
(350 puan) tarafından
Gönüller bir olsun yeterki
(2,332 puan) tarafından
Aynen öyle canım ☺
0 oy
(536 puan) tarafından
Benim altın kolyem 4 bilezik yüzük küpe vardı mehir olarak istememiştim ama babam mehir olsun dedi . Ama durum sıkışınca kayinpedrime verdim sattı Alican dedi ama bakalim
(350 puan) tarafından
İnsallah alır canım

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 363 göst.
23 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Prensesimmm (357 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 785 göst.
5 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
80 cevap 3,179 göst.
0 oy