0 oy
363 göst.
Aile kategorisinde (357 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Biz ne güzel gençler arasında yapacaktık sonra herkes geldi a dan z ye tüm aile vardı :) arkadaşlar kuzenler halalar teyzeler amcalar dayılar :) birde ben mor elbise giydim beyaz giymedim herkesin tuhafıma gitmişti ... eşim de yoğun çalışıyordu garibim kuaföre bile gidemedi pata küte  gün laktik zor bulduk şimdi ki aklım olsa daha da ozenirdim... sizler neler giydiniz ?

12 Cevaplar

+1 oy
(7,412 puan) tarafından

Benim nikah bazi sebeplerden oturu düğünden sonraya kaldi. 1 ay sonra oldu  Ben nikahima gittigimde hamileydim :D Sabah kalktik gittik 2 de sahit kimse yok tabi :D normal kıyafetler falan.  Yani öncede olsa ben ayni sekilde yapardım kimseyi cagirmadan imza at cik. Biraz bu konularda fazlasi ile odunumm. Dugun bile istmiyordum zorla yaptilar:ermm:

(357 puan) tarafından
Düğün neden istemedin kiz
(7,412 puan) tarafından
Yaa yani çalgılı dugun istemedim hemde dugunleri oldum olasi sevmem sacma gelir.:)))) En guzeli nikahtan gitmek yani nie boyle adetler varsa  hic anlamadim. Insanlari oynasin yesin icsin diye dunya masraf hic mantigi yok dusunursen canim.
Yani bu benim dusuncem tabi. Herkes seviyor genelde ama. Oluyosada calgili olsun istememiştim. Isin ilginci esimin ikinci evliligiydi ilki calgisiz olmus eski esi calgili istemis bunlar calgisiz olsun demis bundada ben calgisiz istedim. Bu sefer kaynanam ah etmis seni bidaha evlendirince davullu zurnali yapacam oglum diye :))( kabak benim basima patladı  hahahahaa
(357 puan) tarafından
Orası öyle kız millet yemek yesin diye biz 13 bin TL verdik toplasan düğün 4 saat tutmadi olan paraciklarimiza oldu
(7,412 puan) tarafından
Hahaha kiz ben 13 liraya evimin tüm mobilyasini aldim :)))
(357 puan) tarafından
Kız düğünü kuran li yaptırmam diye göbeğim çatladı inan oda mecbur yemekli oluyor iki taraf da kalabalık mecbur yemek verdik :( .. bende mobilyami uygun aldım  dedem de takiya yatak odamı attı kurtulduk onu almakdan
-Reklam-
0 oy
(274 puan) tarafından
Bende mor giymiştim tesadüf işte aslında ben beyaz giyecektim elbiseyi aldım eve bir geldim ne göreyim yırtık var diktiremedim de çünkü çok belirgin yerdeydi geri de götürmedim çok uzaktı başka şehirdeydi beyaz elbise aradım ama mor kısmetmiş çok da saçma oldu şahidim bile yoktu teyzem şahidim oldu memurla para yüzünd n kavga ettik istanbulda bile azcık bir miktar isterken kendisi 300den fazla istedi itiraz ettim bize parasız demişlerdi memur surat astı saçma oldu yani tekrar olsun isterdim
(357 puan) tarafından
İyide para yatırma işlemi nikahtan önce değil mi canım ..bende beyaz istedim ama balık etkiyi daha kiloluyum durur diye istemedim
(274 puan) tarafından
Bizim biraz garip oldu misafir olarak geçiyordu ikematgahım başka yerdeydi çünkü bayağı olaylı oldu
0 oy
(240 puan) tarafından

Biz eşimle böyleydik dış çekim yapmak istedim nikahta da kayınpeder de kırmadı saolsun ishakpaşa çok met etmişlerdi görümcemde dogubeyazitta oturuyor gittik orda kaldık dış çekim yapıp döndük 1 hafta sonra da düğün yaptık :)image

(357 puan) tarafından
Ayy arka manzara da muhteşem .. siz de ayrı güzelsiniz baya suslenmissin kız ben normal dim
(240 puan) tarafından
Baya özendim valla canım bikez yapılıyor sonuçta hatıra kalıcak diye :)
(357 puan) tarafından
Çiçeğin bile var kız ileride güzel hatıra bence çocuklara vs
(240 puan) tarafından
Valla kuzum düğünde ayrı nikah ta ayrı yaptırdım çiçeği herşeyi özenerek yaptırdım  dedim  anı olarak kalsin çiçekleri şimdi evde aksesuar olarak kullanıyorum :)
0 oy
tarafından
Düğün salonunda kıyıldı iki nikahım da hem resmi hem imam nikahımiz önceden kiyilmasi yasaklanmış nikahı da kayseri palancioglu diye tanıma başkanımız kıydı 
(357 puan) tarafından
Bizim kır düğünüydu salonda olsa bende birlikte olsun isterdim bence düğüne hava katiyor
tarafından
Bizim ki düğüne nikah memuru davet edince bari orda kıyalim dedim imam nikahı gelin odasında kıyıldı
(357 puan) tarafından
En güzeli sizin ki olmuş bende isterdim öyle olmasini
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Nikahtan sonra dış çekime gideceğimiz için gelinliğimi giymiştim.Benim nikahımda çok kalabalıktı  bir çok kişiye söylemedi demesinler diye çağırdık ama o kadar kalabalık olacağını beklemiyordum.Ağustos sıcağı dememişler kalkıp gelmişler her iki taraftan da  çok kişi vardı
(357 puan) tarafından
Ayy sıcak da düğün benim de sıcak da oldu düğünüm ne bunalmistim .. düğünde en sevdiğim an taki töreniyle oda rüya gibi yarım saat de geçti :))
(7,935 puan) tarafından
Nikahım 15 ağustosta , düğünüm 9 eylülde oldu canım çok sıcak değildi.
0 oy
(2,589 puan) tarafından

Biz kacarak evlendik :D

Tüm işlemleri bi güne sığdırdık eşim traş felan oldu ama benim üstüm başım perişan hahahah zaten ilcedeydik o ilcede cok vasattı bayan kuaförü yoktu.. Neyse eşim hemen şahit buldu akrabalarından sonra nikah kıydık eşim karsımda oturuyordu kalktı gelip tebrik edicek sandım baktım ayagıma basmaya gelmiş hahajajja resmen o bastı ayagıma böylece evlendik klasik degil adrenalin tavandı hahahahah

(357 puan) tarafından
Ahaha kız ilk kez bir erkeğin ayağa bastığını duydum iyi olmuş önce neden sen davranmadin
(2,589 puan) tarafından
Balım o kadar hızlı bi gündü ki işlemler için bi merkeze git bi ilceye gel bi saglık ocagı evlendirme dairesi hahahajaj ayak mı hatırlarım ben hajajaj
(357 puan) tarafından
Heycan dan bayılan okur diye önlem almışlar dır ahah
0 oy
tarafından
Benim nikahim dugunde oldu oyuzden gayet ozenliydim :)
0 oy
tarafından

• :)Benim düğünümde nikâhım kıyıldı çok güzeldi 
(357 puan) tarafından
Hoş buluyorum nikahlı düğünleri :)
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Bk gibiydi =)) dort kısı yaptık nıkah memuru bana ailenın haberı var mı dedı
(357 puan) tarafından
Niye o kadar az canim
(1,094 puan) tarafından
Pasaport için soyadlarımız aynı olsa daha iyi olurmus o yuzden hemen kıymak zorunda kaldık
(357 puan) tarafından
Yurt dışına mi evlendin canm
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Düğün gibiydi canm herkes davetliydi kalabalıktı gelinlik giydim zaten aynı gün çekim de olmuştu harikaydı.. en iyi kuaföre gittim eşim sagolsun en güzel gelinligi giydim katolog gelini gibi olmussun dedi gören hayatımın en güzel aniydi... Sonra düğünüm oldu ama nikah en guseliydi
(357 puan) tarafından
Yaaa biz de görmek isterdik neden atmadın foto
(4,961 puan) tarafından
Google düşüyor atamam canım
0 oy
tarafından
Benim nikahim düğün salonunda oldu çok guzeldi.
(357 puan) tarafından
Benim nikahlı düğünler çok hoşuma gidiyor
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Ahanda böyleydi :D

image

image

(357 puan) tarafından
Ahaha ayy çok sempatik çıkmışsınız masALLAH
(25,224 puan) tarafından
Sağol canısı :) ❤️

İlgili sorular