0 oy
284 göst.
Aile kategorisinde (74 puan) tarafından
Kızlar doğuma az kaldı ama benim kafamı çok karıştıran şeyler var.Oncelikle afedersiniz.Ben bikini bölgemi permatik le aliyorum(sadece bikini bölgemi).Sonucta çok hızlı büyüyor.Normal doğumda felan nasıl olur sıkıntı olur mu ?

Yada permatikten sonra ağda yada epilasyon la alınır mı ?

Bana bilgi verir misiniz lütfen ilk doğum olacak inşallah.

13 Cevaplar

0 oy
(3,836 puan) tarafından
valla ben hep agdaya gittim. zaten bi yerden sonra azaldi. korkuyordum birsey olur diye Allahtan azaldigi icin son zamanlarimda gitmeme gerek kalmadi. 
(74 puan) tarafından
Sürekli mi ağdayla aldin
(3,836 puan) tarafından
evet canim bi tek bikiniyi kendim alamam onun haricinde elinden geldigince kendim yaptim o zamanlar zamanim vardi. ama kirkim icin mecbur jilet vurdum kontrol icin o kadar agda cop oldu resmen. zorunda kalmadikca hic bi yerime jilet vurmam resmen eziyet sonrasi
(74 puan) tarafından
Ilk ağdayla başlaman bence bi avantaj canım
(3,836 puan) tarafından
benim o kadar canim acimiyor permatik daha sikinti bence kasinti falan yapiyor bide onune gecmen zor olur sonra. agda da deriyi yaslandiriyor sarkma yapiyor diyorlar ama sana kalmis tabi.
(74 puan) tarafından
Tabiki öyle canım doğru diyosun
-Reklam-
0 oy
(712 puan) tarafından
Bende permatik kullanıyordum ama doğum için ağdaya gittim çünkü doğumdan sonra 40 gün daha var ilk zamanlar zorlanırsın
(74 puan) tarafından
Permatikten sonra ağda ağrımıyor mu peki
Sonuçta baya kıl kökleri kalınlaşıyor
(712 puan) tarafından
Evet ilk gün acıdı şişme oldu biraz
(74 puan) tarafından
Hiç cesaretim yok ağdaya :D
(712 puan) tarafından
Tabi acısı oluyor baya ama sonrası rahat :D
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Doguma az kaldıysa agda yapamamani tavsiye ederim çünkü kil gozeknleri açık olacagi icin dikislerin çabuk enfeksiyon kapar ben doğuma bir ay kala agda yaptim doğuma az kalınca jilet ile aldim 
(74 puan) tarafından
Ağdaya pek cesaretim yok zaten  :D
0 oy
(1,054 puan) tarafından

Takma kafana bende normal diye surekli temizlerdim hergun giriyodum  duşa açılma olsun diye ara alirdjm uzatmadan temiz girttim hastaneye ama sezeryan dediler:angel:

(74 puan) tarafından
Ya gerçekten mi
0 oy
tarafından
Ağda yaptır canım doğumdan önce çünkü normal doğumdan sonra dikiş olabiliyor o dönem temzlik yapamıyorsun hiç değilse ağda uzun süre gider 
0 oy
tarafından
Ben eldivenle aliyorum 
(74 puan) tarafından
Acımıyor mu peki
tarafından
Ilk zamanlar aciyodu ama sonra alisti kokler inceldi cektigim gibi geliyo suan hatta 37+5 im hala kendim aliyorum
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Eldivenle alıyom bn cnm çokta güzel  rahat  oluyor başlarda zorlanıyordum ama alıştım artık en güzeli en rahatı hiç bakma başka yere odaklan sonra elinle tut yol çek hemen kopuyor baktığın zaman acayacak hissinden yapamazsın ama hiçte acıtmıyor alışınca en kolayı acısızı buymuş diyorsun jilet gibi de değil jilet hem hemen çıkartıyor hemde diken gibi 
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Hep ağdaya gittim sende öyle yap haftan yaklaşınca git kırkın çıkana kadar rahat edersin
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Tüy dökücü  kullandım canım ben 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bn hep agdaya gittim cnm ama kızım geç doğdu bnde heran hazır olayım diye permatik kullandım özel bölgeye 40 im çıkınca da ebeminkini gördüm ağda yaptırırken ilk kez bağırdım yani ama bı kaç kez daha gidince geçti :)
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Bende ağdayla yapıyorum canm 
0 oy
(75 puan) tarafından
Canım permatik kökleri kalınlaştırdığı için sonradan ağdaya geçtiğinde ilk acıyor ama zamanla alışıyorsun bende hamileyim 63 günüm kaldı banada kalsa ağdaya gitmek istiyorum ama eşim göndermiyor evdede ağdayla kendim alamıyorum çok sıkıntı yani :( 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 206 göst.
0 oy
9 cevap 225 göst.
30 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde 2bebisinannesi (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
0 oy
2 cevap 124 göst.

378,460 soru

11,328,257 cevap

34,784 kullanıcı

...