0 oy
709 göst.
Aile kategorisinde (2,323 puan) tarafından
Bu ay sonu çıkmam gerektiği için ev bakyodum uygun fiyatlı bulduk ama açık mutfak acaba çok mu kötü olur eşyalar felan yemek kokusu çok olur mu aspiratör çalışsa çok kararsız kaldım

13 Cevaplar

+3 oy
(48,735 puan) tarafından
keşke oyle olsaydi çocukla mutfak ayri oturma odasi ayri zor oluyo hele aralarında mesafe varsa. mutfakta sandalyelerin yag oluyo mu ki koltukların da olsun
(2,323 puan) tarafından
Evet canım doğru soyliyosun deneyimli insanların böyle demesi moralimi düzeltti teşekkür ederim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Çok basit duran var cnm mutfağı mutfak gibi kullanmak var mesela mutfakta olan bjr eşyayı salon TV yada yatak odası için kullanılmamali
(2,323 puan) tarafından
Mecbur salon mutfak olacak çünkü diğer iki oda çok küçük bir yatak odası biri çocuk odası olacak
+1 oy
tarafından
Yo 2 senedir oturuyorum hiç bir sorun yaşamadım çok memnunum pencereyi açıyorum yemek yaparken koku vs kalmiyo esyalara da bi şey olmuyor 
(2,323 puan) tarafından
Ben de kapalı mutfak olsa bile hep cami açar havalandiririm zaten de arkadaşımla konuştum bana eşyaların mahvolcak yağ içinde kalacak dedi ondan üzüldüm
tarafından
Yok ne alakası var cnm ocak koltuğun yanında mi ki yağ olacak istersen atayım mutfağımi bir sürü dolap olmasına rağmen yağ vs yok rahatım yani
(2,323 puan) tarafından
Ya atsana merak ettim yok zaten masa sandalye koyucam felan ayrı bı bölüm gibi olacak kafamda tasarladım seninkine de bakayım belki fikir olur çok sağol
tarafından
Atayım canım kimsenin kullanınca sende memnun kalacaksın misafir gelince onlarla sohbet ederek çayını yemeğini hazırlıyorsun temiz biriysen zaten hiç zorluk yaşamazsın
(2,323 puan) tarafından
Temizimdir çok dikkat ederim hemen yıkar koyarım duzenliyimdir o konuda sorun yaşamam
0 oy
tarafından
Bende hep önyargıyla bakiyodum öyle mutfağa. Şimdi keşke daha önce ciksaymisim diyorum. Hele cocugun varsa müthiş bişey :)
(2,323 puan) tarafından
Ya biraz rahatladım valla rahat olur o zaman benim için de sağol :)
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Aklima direk zal ahmetin annesi geliyor...

Temiz bakarsaan hic sorun olmaz canim zor ama cok şık yaa
tarafından
Mutfagim sayesinde aklına gelmek jsjsjjs☺☺☺❤
(2,479 puan) tarafından
Pastani da hatırlıyorum canim minnos kizinida :)
tarafından
oyy aklinda kaldiysam ne mutlu bana:)) sevdiğim sayılı ınsanlardansin burda:)
(2,479 puan) tarafından
Sende benım icin oylesin naif kadın ❤️
tarafından
Teşekkür ederim güzel anne❤
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Benim evim öyle hiçte bir zorluğu yok mutfakta yemek yaparken oğlum ve eşimle de iletişim halindeyim 
(2,323 puan) tarafından
Evet olumlu yanları da var aslında
(14,036 puan) tarafından
Olumsuz bir yani yok ki sürekli toplu olmak zorunda onu da zaten alisiyorsun bir süre sonra
(2,323 puan) tarafından
Ya zaten kapalı mutfak benim suanki evim burda da sürekli toplu yediğim an hemen yıkar koyarım o konuda sorun yaşamam eşyalar batar kokar dedikleri için tereddüt ettim
(14,036 puan) tarafından
Hiç bir şey olmuyor merak etme aspiratör çalışır gerekirse camları da açarsin oldu bittii
(2,323 puan) tarafından
Evet öyle yaparım havalandiririm  sağol canım
0 oy
tarafından
Çok kullanışlı elimin altında herşey sil süpür pişir taşır ye ben severek kullanıyorum esyalarimda gayet iyi koku falan yok
(2,323 puan) tarafından
İçim rahatladi ya kiradan tasarruf için değer o zaman
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Hiç hoşlanmadigim mutfak tipi bi ara abimlerde öyle bi ev bulmuşlardi ama vazgectiler mutfaktan dolayi kesinlikle hoş bi görüntüsü yok bi misafir gelcek mutfagin daginik olabilir yemeğe alcaksin mesela oturanlar senin orda neler yaptigini görecek hayatta öyle bi evde oturmam mutfak ayri oturma odasi ayridir kesinlikle girme derim
(2,323 puan) tarafından
Eşim de bu yönden hiç istemedi ama hep böyle evler var ve kısıtlı sürem sırf kiradan tasarruf için düşündüm o yüzden misafiri düşünmek istemiyorum
0 oy
(424 puan) tarafından
Benim evimde öyle ve ben gayet memnunum kuzum kokuyu falan dert etme camı aç aspiratörü aç düzenli evi havalandır ve bilmiyorum ama bana daha kullanışlı kolay geliyo 
(2,323 puan) tarafından
Sağol canım içim rahatladı misafir rahatsız olur diye düşünen de var ama napayım bütçem buna elveryo misafir zaten çok da gelenim gidenim yok dediğin gibi yaparım
0 oy
(10 puan) tarafından
Bn oturuyorum cnm kesinlikle onermuyorum koku siniyor perdeye koltuga misafir gelse sikinti bi kucuk elinde bisey yiyen cocuklarin varsa heryere yayiliyo kirinti gunde 2 3 defa ev supuruyom yeri geliyo sık siliyorum
(2,323 puan) tarafından
Hadi ya kimisi memnun kimisi değil demek ki sürekli temizlik yaparım sorun değil de koku sinsin istemem eşyaya
(10 puan) tarafından
Hele bide et balik tavuk yemekleri fena siniyo
0 oy
tarafından
düzenlendi

böyle kuzum ....yan cıktı ama:)

(2,323 puan) tarafından
Güzelmiş güle güle otur sen de inşallah canım benim :) ben de böyle yapmayı düşündüm düzen olarak işte böyle oda biçimi
tarafından
Sağol canım L koltuk daha kullanışlı oluyo yer genisliyo koltuk takımı koyacaktım çok yer kaplar diye böyle yaptım
(2,323 puan) tarafından
Biz de l koltuk düşündük bakalım inşallah güzel olur
tarafından
Inşallah canım
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kızartması balık pişirmesi çok dert üstünüz başınız yemek kokar ayrıca tezgah hep temiz olmak zorunda ben sevmiyorum 
(2,323 puan) tarafından
Eşim kızartma yemiyor balığı da fırında yaparım artık napayım :D ben de pek sevmiyorum ama paradan dolayı gidicem
(13,202 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım inşallah
(2,323 puan) tarafından
Amin canım sağol
0 oy
(8,585 puan) tarafından
Bende pek sevmiyorum 
(2,323 puan) tarafından
Bakalım ben sevecek miyim artık nasip

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 396 göst.