0 oy
395 göst.
Diğer kategorisinde (58 puan) tarafından
Annemlere yakın olmak için taşınıyoruz fakat sadece amerikan mutfaklı bir ev buldum bebeğim 8 aylık bi yandan istiyorum bebeğim hep gözümün önünde olur bende rahat rahat işlenirim bi yandanda korkuyorum tehlikeli olur mu diye kararsızım kızlar çok 

14 Cevaplar

+1 oy
(2,028 puan) tarafından

çok rahat oluyor ben memnunum  canm bi sıkıntısı  yok:)

(58 puan) tarafından
Resim atabilirmisin canım rica etsem herkes ayrı bir şey söylüyor çok kararsız kaldım
(2,028 puan) tarafından
Ayrıca  belirteyim  küçük  ise ev amerikan mutfak sıkıntılı  olabiliyor
benim mutfak salon kadar
Salonum ise 2  büyük salon büyüklüğünde
Galiba mutfağım  büyük olduğu için koltuk  perde vs koku hiçbiryere  sinmiyor
(58 puan) tarafından
Bide koltuklara koku siniyor falan diyorlar :(
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bence tehlikeli olur boşuna masraf yapmayın biraz daha idare edip ev bulunca çıkın sadece çocuk için değil yarın misafiriniz gelincede göz önünde yemek yapmak istemezsiniz mutfağınız hep temiz kalmak zorunda kendinize exstradan iş cikarmis olursunuz 
0 oy
tarafından
Bende çok memnunum. Bebek göz önünde duruyor. İnan daha rahat
0 oy
tarafından
Amerikan mutfak seviyorum ama geniş ferah sa salon iyi oluyo

Vede bi tık daha temiz olmalısın yağ soğan kokusu her yere siner benlik degil ya 

Acele etme belki daha iyi bi ev buldun
0 oy
(2,211 puan) tarafından
4 yıldır amerikan mutfaklı evde oturuyorum.. perdeler ve koltuklar çok kirleniyor onun dışında güzel.. 
(58 puan) tarafından
Koltuklar nasıl kirleniyor canım
(2,211 puan) tarafından
Mutfak kısmında cam yok.. yemek kokuları siniyor zamanla silinmezse leke yapıyor.. benim koltuklarım bej 1 hafta silmezsem kararıyor.. yazın çok sorun olmuyor da kışın cok cam vs acmadigimiz için sorun oluyor
0 oy
(385 puan) tarafından
Yatıya gelenin çoksa başka oda alternatifin yoksa çıkma canım ben yemek yaparım babam der az yavaş yap TV yi izleyemiyorum erkekler varken iş yapması hiç iyi olmuyor anlayacağın zırt pırt herkes mutfakta oluyor sürekli bir şeyler yitesin geliyor bir de tombiş olma riski var :.,) 
0 oy
tarafından
rahatlık açısından güzel tehlike açısından bilemedim 
0 oy
(2,241 puan) tarafından
kizim kucukken rahatboluyordu gozumun onunde oluyodu ama simdi tehlikeli oluyo bicaklar falan ne varsa yukari kaldirdim buzdolabini acip tencerelere giriyo yani ayri olsa mutfak en azindan kapisini kapatirsin bizim kizin oyun alani oldu mutfak . birde gep toplu olmak zorundasin yani bir bardak bile tezgahda dursa ev daginik görünür
0 oy
(1,489 puan) tarafından
Hiç tavsiye etmem canım 
0 oy
tarafından
Nefret ediyorum yemek yapıyorsun koku evin içinde dağınık olsa biri gelse kötü görüntü misafir gelse birşey hazırlarken seni izliyor rahatça hareket edemiyorsun bence hiç güzel değil 
0 oy
tarafından

Ayyy asla asla mutfak dedin kapısı olur sevmem benim mutfağım da açık her yemek yaptimda sövüyorum ev yemek kokusu oluyor :(

0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bebeğim küçük oldugu icin göz önünde oluyo o kismi cok iyi...yurumeye fln basladgnda hatta daha da iyi oluyo cnku ne yaptığını hep görüyosun gözün arkada kalmiyo..kotu yanlari ise yaptign yemekler salonu cok agir kokutuyo maalesef..istedigin kadar guclu aspiratör al degismiyo yine de..bide acik oldugu icin biri gelse mutfagin hep toplu olmak zorunda:)
0 oy
(225 puan) tarafından

Benm evm canim gayet memnum ben

image

image

(58 puan) tarafından
Çok güzel evin güle güle kullan canım :)
(225 puan) tarafından
Allah razi olsun canim
0 oy
tarafından
Valla annemin evi Amerikan mutfak ben oraya gidince aşırı rahat ediyorm çocuk hep yanımda harika bir sistem

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 694 göst.
15 Şubat 2021 Aile kategorisinde gozde35 (2,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 297 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Bla Bla bla (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 452 göst.
16 Mart 2021 Diğer kategorisinde Elgo (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 670 göst.