0 oy
320 göst.
Aile kategorisinde (513 puan) tarafından

Ben evime yakin eczaneye gttim oglumla onu battaniyey sarp kkafasina sapka taktim neyse bebk arabasi ile giremedigm icin eczacidan rica ettm oda ilaci hazrlyodu icerden

Eczanedeki teyze cikmis bana bagryo o sâbiyi niye cikaryon gunah degilmi

Kizlar benm kimsem yok yakinmda komşularida tanimam etmem bebegimi kime birakip cikaym

Milletin icind3 bana bagryo kadin ses etmedim saygszlk olmasin diye

Kar yagyodu ama cok yagmyodu yeni yeni atyodu

18 Cevaplar

+3 oy
(2,323 puan) tarafından
AVM de değilim eczanedeyim sağlık için olduğu belli değil mi deseydin bazı insanlar her hakkı görüyor kendinde kimseye bırakma zaten gezmeye gitmemissin sonuçta gitsen de laf edemez gerçi
(513 puan) tarafından
Ay bana bagryor eczaneden cikmiş eczaci oglanda bana bakti bsey demedim yine
(2,323 puan) tarafından
Boşver sen takma kimseyi
-Reklam-
+1 oy
(3,527 puan) tarafından
Ah bu teyzeler, bende mecburen çıkarıyorum kimse olmayınca, bakacak biri olsa bizde çıkarmak istemeyiz zaten ama anlatamayız maalesef 
(513 puan) tarafından
Valla milelt tuhaf tuhaf bakyor yolda arkamdan diyolar bebegi cikarmis diye napalm iyide keyfii degl
(3,527 puan) tarafından
Aman boşver takma kafana
+1 oy
tarafından
Bırakcak kimsem yok napiyim teyze deseydin y ben olsam verirdim cevap
(513 puan) tarafından
Bitmiyolarki canim
tarafından
Vlla bende 3 aylıktı oğlum doğalgaz açtırmak için gitmiştim teyze dediğin gbi kızdı bna bnde napim teyze kmsem yok bırakcak mecburum dedm kendi üzüldü ah ah vah vah dyip en ön sıraya almışlardı beni :D
0 oy
(424 puan) tarafından
Valla saygısızlık etmezdim ama asla sessizde kalmazdım ona ne kaldı ki çocuk hasta olsa bile o mu bakıcakmış sanki 
(513 puan) tarafından
Ne bleym surekli cocukla cikinca millet bana bakiyo arkamdan konişuyolar
(424 puan) tarafından
Benim mantığıma göre o çocuğunda hava almaya ihtiyacı var evde durdukça daha mı iyi oluyo çocuklar içinde kaldı ki kimsen yoksa mis gibi bebeğinle herşeyi yapabilirsin hiç umursama annesi sensin kimse bebeğini senden fazla düşünemez boşveeer
0 oy
tarafından

Bigün de ben çocuğu aşıya götürdüm hava sıcak dı bende yinede üşümesin diye battaniye aldım yanına kızım. Hava sıcak çocuğu bunaltırsın dedi tek kelime etmedim sadece bi ters bakdım yetti ona keşke öylede yapmasaydım saygısızlık ettim biliyorum bence sende em güzelini yaptın 

(513 puan) tarafından
Bende cevap vermedim
tarafından
Aferin sana bıravo cidden bende aklıma geldikçe keşke demeseydim dedim
(513 puan) tarafından
Iyiki demissin bosver
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Iyi susmuşsun ben sanane çocuk benim çocuğum derdim
(513 puan) tarafından
Kiz ben cevap verememki buyuklere
(2,252 puan) tarafından
Bazıları hak ediyor canım ya
0 oy
tarafından
Eczaneye de arabayla da girersin cnm sıkıntı olmuyor..ben her gün çıkıyorum 2 çocukla gazetemi alıp geliyorum kimse de karışamaz..markete bile yasak saatlerde giderim kimse birşey demez
(513 puan) tarafından
Cnm girerimde kapisi sıkntili bebek arabasi zor sigiyo
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Sen niye geldiysen bende o yüzden geldim deseydin.
0 oy
(119,924 puan) tarafından
Keske bi cevap verseydin bazen cevap vermek farz oluyo
(513 puan) tarafından
Ah ah keşke ama bu kez 2 kati atlar ustume
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Hiç  bir şey  olmaz  deyzee ben  çocuğumu  senden  daha çok  düşünüyorum  deseydin ya canım 
(513 puan) tarafından
Valla sustum ya millette bakiyodu
0 oy
tarafından
Geçende kargocu beni aradi aracı bırakamıyorum kapıya çıkın alın dedi bende kızımla çıktım cocuga yazık dedi bende sen arabani tek koyamiyosun ben nasıl çocuğu koyayim yalnız bundan sonra kapıma getirirsiniz dedim sustu kaldı bizden iyi düşünüyorlar çünkü 
(513 puan) tarafından
Anam ne edepsizler varmş
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Bende geçen hafta kızım hava alsn diye cikardm bisikletiyle. Kızımın bebeği var elinde ona çok bağlıdır. Elinden düşürmüş bebeği farketmedim arkasndan ittiriyorum nasıl gôrym sonuçta kızım ağlayınca neden ağlıyorsun diye baktım. Arkadan bi adam da seslendi bebeği düştü diye. Sağolun dedim. Ufacık çocuk bile bebeğine daha iyi bakıyor dedi. Baktım dondum kaldm bende öyle. Düşen oyuncağı görmedim diye bunu söylemeye hak gördü kendine
(513 puan) tarafından
Aman agzi olan konuşuyor
0 oy
(410 puan) tarafından
Buyuklere saygi bekliyolar ama her lafi kendilerinde hak goruyolar deli oluyorum...  hadsiz olan insan cok var imkanin olsa zaten sende dusunursun cikmamasi gerektigini cok gereksiz insalar var ya sinir oldum
(513 puan) tarafından
Sorma eşim eve geldigi an eczaneler kapali oluyor ee yakinimda annemde yok kaynananmda uzak
0 oy
tarafından
Sanane diye bagiraydın sende bilmez etmez dengesizler anca akıl verip konuşur bende geçen sene arabà bulamadım karda çıkardım aşıya götürdüm her gören usulünce sordu bende söylemiştim aşı yaptırdım diye
(513 puan) tarafından
Benim arkamdan diyolar bak bak bebegi cikarmş diye
0 oy
(3,212 puan) tarafından
Bütün doktorlar her gün çıkarın diye ne takıyorsun sen o teyzeyi oksijensiz kalmış o
(513 puan) tarafından
Valla bi bagryo
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Teyze işine bak derdim ben olsam. Ona neymiş benim bebemden
(513 puan) tarafından
Demedim acikcasi
0 oy
(8,589 puan) tarafından
Ah bu bilmis teyzeler yokmuuu
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ben demin ebevege gittim kızıma alincak vardı eşim bı yere kadar anliyo kimsede bı şey diyemez o çocuklarında hava alma hakkı var hem bı anneden çok kim düşünür evkadini
(513 puan) tarafından
Yâni herkes laf yetiştirme peşinde

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 129 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Semabetula (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 956 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 852 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde ASENA40 (18,129 puan) tarafından soruldu