0 oy
221 göst.
Aile kategorisinde (1,026 puan) tarafından
Kızlar ben 1 buçuk yıllık evliyim 1 yaşında bebeğim var birlik yaşıyorum.dah önce buraya kaynanamla kayınpederimle ilgili yaşadıklarımı anlattım.evimiz dubleks benim oda üst katta ve ben bebeğimle 24 saat yatak odamda zaman geçiriyorum temizlik filan bitince odamdan çıkmam yemekten yemeğe aşağı iniyorum.mutfak kirliyse toplar bebeğimi doyurur öyle tekrar odaya çıkarım.aksam yemeğini yemem taki eşim gelene kadar.bebegim o insanların yanına gitsin bebeğime dokunsunlar istemiyorum.böyle bir insan değildim ama son yaşananlardan sonra yüzlerini görmek seslerini duymak bile midemi bulandırıyor.tum gün odada bende bebeğimde çok sıkıldık artık.pandemiden ötürü çıkmıyorum da eşimin akrabası dışında yakınımda kendi tanidiklarimdan kimse de yok.esimin akrabalarına da gitmek içli dışlı olmak istemiyorum.ama çok sıkıldım çok 

5 Cevaplar

0 oy
(8,592 puan) tarafından

Tek odada aksama kadar sıkılmıyor musun:ermm:

(1,026 puan) tarafından
Çok sıkıldım diye yazdim kız zaten
-Reklam-
0 oy
(682 puan) tarafından
Ayır eve çıkma  imkanın yokmu 
(1,026 puan) tarafından
Eşime söyledim ama şimdilik imkan yok gibi
(682 puan) tarafından
Bende birlikkwn odamdan çıkmak istemiyordum bazen saatlerce aç kaldığım olurdu iyi anlıyorum seni cnm hakkında hayırlısı
(1,026 puan) tarafından
Amin canım dua et bana benimde kendi evim olsun
(682 puan) tarafından
İnşallah en yakın zamanda kendi evin olur cnm
(1,026 puan) tarafından
Amin allah razı olsun
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Cok bencilsin o onların torunu 
(7,654 puan) tarafından
Yazdığım seyden bunu mu anladin :))Allah sana akil fikir bulunduğun çıkmazdan kurtulus nasip etsin hakkimda ne düşünüyorsan bin katini versin
Kalbini cok karartmissin yukarida da yazmıştım sadece esinin ailesine değil baskalarina karsi da
Olumsuz düşünmek herseye olumsuz yaklasmak psikolojik bir sorundur kabul edersiniz etmezsiniz
Kibir cahil insanlarin işidir inançsız kişilerdir
Kendini taşımayı öğren sataşma birgün benim sana ne demek istediğimi anlarsin o zaman da kabullenmis olacaksın
(1,026 puan) tarafından
Herşeye olumsuz yaklaşmak psikolojik bir sorundur öyle mi keşke sizde yazdıklarıma olumsuz değil de olumlu yaklaşsaydınız.kimin psikoloji sorunları olduğunu kendi ağzınizla dile getirdiniz tebrik ederim
(7,654 puan) tarafından
Git tedavi ol ben gerekirse giderim
(1,026 puan) tarafından
Tatlım psikolojik sorunlarım yok ne abarttın yaa valla kafanda sorun var senin haa
(7,654 puan) tarafından
Tamam ablam
0 oy
tarafından
Bütün gün canin sıkılmıyor mu o odada
(1,026 puan) tarafından
Sıkılmaz mi kuzum :(
0 oy
(352 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun öncelikle.Ama böyle çok zor.Olmaz yani..Nasil dayandın.. Bir çozum bulman lazım.Keske ayrı eve çıksanız.. En güzeli. Ev ev üstüne olmuyor.Herkesin düzeni var.Imkaniniz varsa ayırın evinizi.
(1,026 puan) tarafından
Olmaz mi canım zaten hem benim için hemde bebeğim içinde zor bir durum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 143 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hayalerva (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 316 göst.
16 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 199 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Efesukk (8 puan) tarafından soruldu