0 oy
544 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından

image

image

image

banada dua esersiniz insAllah kolay ve normal dogumum olmasi icin

14 Cevaplar

0 oy
(3,921 puan) tarafından
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım. 

Bende normalden çok korktum. Sezeryan oldum sonrası kötüydü onunda iste
(2,765 puan) tarafından
Gercek kiz ebe diyor ikinciyi burda dogurma sen diye bende dedim valla kusura bakmayin 6 cocugum olsa gene burda dogurucam dedim özelden farki yok sehirhastanelerinin tabi ben dogum yapinca artik acı esigim yukseldigi icin dikisleri atilisini dikilisini acilisini hissetmiyordum
(3,921 puan) tarafından
Ben de son kontroldu dogumhaneye çıktım hep normaldi tansiyonum yükseldi orada biri normal doğum yapiodu sesi geliyodu korktum acil sezeryana alindm doktorum hep normal diyodu kısmet iste  o an dedim eve gidersem ne yapıp ne edip özelde sezeryan olcam demiştim duam kabul olmuş orda :D öğün sezeryan oldum
(2,765 puan) tarafından
Aaa bende sezwryamdan korkuyorum ya normal cok iyi sezeryanda kesiyorlar biciyorlar
(3,921 puan) tarafından
Evet öyle sezeryaninda sonrası zor iste normal doğumda hemen ayaktasin
(2,765 puan) tarafından
Yok ya ablam ayaklanamamisdi normalden sonra zor oturuyordu bünye meselesi canim herkes bir olmuyor isde
-Reklam-
0 oy
(119,070 puan) tarafından
bacim insan beyni yasanilan aciyi unutuyo unutmasak inan herkez tek kardes kalirdi
(2,765 puan) tarafından
Orasi oylede canim ilk dogum yapacaklari korkutan bi carris vardirya bir nebze olsun rahatlasinlar her dogum bir olmuyor sonuctq
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Vallah benim 30 kemigim kirildi gibiydi iri bebek dogumu cok zor 

Sende saglicakla al kucagina cnm 2.dogum ya kolay olur
(2,765 puan) tarafından
InsAllah canim benimde oyleydi ilk anlar agri vardi sonlara dogru artikin ikina ikina ne ciger ne kas kalmadi doktorda bastirdi karnima bie hafta onun acisini cekmisdim
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Ve bir doğum  yaptiktan sonra ALLAH kadinin cektigi agriyi ona unutturur yoksa kadin o agriyi unutmasa bidaha cocuk yapmaya korkarmış tipki elimiz ateste yaninca bidaha atese yaklasmamak gibi ama o agriyi unutursak bidaha yapariz ❤
(2,765 puan) tarafından
Aynen oyle canim dogum yaptiktan hemen sonra ne aci ne agri bisey kalmadi benim hemen kalkdim dogumhanede tabi o andada dikisler acildi tekrar diktiler☺
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Zorunli sezaryenli biri olarak hala agriyor yani gecmiyor imkan varsa normal en iyisi cnm
(2,765 puan) tarafından
Kadindogumcuya git canim baksinlar usg ile belki bisey vardir ip falan
(6,859 puan) tarafından
Vala bebedden kendime firsat bulamıyorsun ki cnm
(2,765 puan) tarafından
Bebeni babaya emanet et canim bir iki saatligine baktir gel hem icin rahat eder hem jisey varsada mudahale edilir
(6,859 puan) tarafından
Bakalm.cnm.gecmezse ole yaparim napalim
(2,765 puan) tarafından
Ihmal etme canim saglik cok onemli
0 oy
tarafından
Sağlıkla al inşallah kucağına galiba bende normal doğum yapmayanlardan olacam bağırsaklarımdan sorun yüzünden  
(2,765 puan) tarafından
Himm saglik olsun canim doktorun iyi olsunda sezeryanmis normalmis hepside ayni biri basinda agrisi var birinin sonunda
tarafından
Öyle tabi sağlıkla doğsunlar da
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Hep normal istedim ama olmadı mecburi Sezeryan oldum
(2,765 puan) tarafından
Rabbim saglikla buyutmeni nasip etsin canim
0 oy
tarafından
Tam da son haftalarimda iyi geldi Allah hepimizin yardimcisi olsun insallah
tarafından
Evet o kadar cok konusan var ki yok cok bagirdim yok hastaneyi yirttim 2 gun sancidan kivrandim insan ister istemez korkuyo herkesin aci esigi farkli benim kotu de gecse kimseyi korkutmamak icin anlatmam
(2,765 puan) tarafından
Dogru canim ama yani sana sunu diyim acin ne kadar buyuk olursa olsun kafa cikdigi anda bi anda nasil oluyorsa bende cozum veremedim bu yasadigima bi anda aci gidiyor sonra dikis falan atiyorlar ama o dikisi hissedebilene helal olsun hic bisey hissetmiyon bi anda vucudun sanki hic bisey olmamis gibi yasmaya devam ediyor he bide bol bol kayisi suyu al yanina dogumdan sonra kabizlik cok zor
tarafından
Tamam canim soylediklerini dikkate alicm Allah razi olsun 37+5 im bebegim ne zaman gelir bilmiyorum hayirlisi
(2,765 puan) tarafından
Rica ederim canim ben dikislerime onem vermedim verdikleri pansumanlari evde yapmadim ne zaman kabiz olduysam daha hayla hafif yirtilmalar dikis acilmalari oluyor bide 11 ay oldu dogurali ikinci geliyor 4 ay sonra bakalim bu bebekde asla ihmal etmiycem pansumanlari sabah aksam yapicam sende ihmal etme
tarafından
Tamam canim cok sagol ♡
0 oy
(190 puan) tarafından
Herşeyden korkardım hatta bekarken ben doğum falan yapamam dedin ve normal doğum yapdim o kadar kolay olduki iki saati sürdü doğum yapmam düşün yani ben kendimden böyle bir şey beklemezdim iğneden bile korkan insandim diyeceğim o ki korkma kız benim acilmam bile yoktu düşün yani ve hiç bir şey yapmadım o an bir anda acilmam falan oldu baktım ki oğlum kucağımda rabbbim benim gibi inşaallah kolay bir doğumun olur bunu tüm kalbimle diliyorum bide ben yanlizdim sokağa çıkma yasağında gelmişti oğlum korkma akışına bırak 
(2,765 puan) tarafından
Yok canim korkmuyorum ikinciyi dogurcam 4 aysonra da simdi bi 20 saatlik aci cekmek var bi 4 5 saatlik aci cekmek var isde o yuzden dua istiyorum kolay dogumlar icin
0 oy
(13,612 puan) tarafından
Valla 20 degl sanki 200 kemiğini kırdılar esooo
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Her zorluğun bir güzelliği var hamiş kardeşlerime kolay doğumlar diliyorum

0 oy
(1,206 puan) tarafından
Valla bi tane doğurdum ama hala doğumdan korkuyorum ya sanki belimi kırmış gibiydiler benim uyusmustu
0 oy
tarafından
Inşallah hayırlısıyla doğururuz bende hamileyim valla çok korkuyorum 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Herkesin doğum macerası farklı bende analarımız nasıl doğurmuş bende dogururum diyerek girdim doğuma ama öyle olmadı o iş 4.5 kilo bebeği 9 cmle catirdata catirdata dogurtturdular o an çektiğim acıyı ömrüm boyunca unutamam sırf bu yüzden ikinci dogumumu sezaryen yaptım asla pişman değilim sezaryende çektiğim acı normalin yanında sinek ısırığı gibi kaldı. Allah herkese hayırlı doğumlar nasip etsin rabbim o yolda kimseyi eylendirmesin çok zor 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 361 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,456 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 360 göst.
15 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 41 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Masalperisi (563 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 927 göst.
20 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,426 puan) tarafından soruldu

377,935 soru

11,312,389 cevap

34,745 kullanıcı

...