0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya eve dönerken bilet aldigim yerde bi uasli teyze vardi kizim olguma msj atarmisin dedi tabi teyze dedim yaz dedi yazdim

Diyorki ben sizin icin kurban kestim 1 milyar harcama yaptim siz beni kandirin eve gidiyoruz diye gidin bilmem kaynananin evine sana süt verdim seni ne zorlukla buyuttum diyeben hastayim felan bu sefer agladi bende teyze derdin neyse üzülme dedim bi baktim kadjnda bilet aldi dedi gelinimn annesinin köyüne gidecem cikis yolunda bekliyecem bi tol tek var orda orda duracam beni görsünler utansinlar oglum ve gelinim bende teyze annesinin evi nasim sana geliyirsa onada gider yok agliyir oglum bana eve gdecez dedi etleri götürüp orda yiyecekler kalkti benle geldi ucsuz bucsksiz bi yerde indi uanmda ki yasli abla da kizdi ona bu yasinda dusme buralara basina bisey gelir yok ogluma gdecem dedi sok oldum böyle inatci ve dinlemiyir bile ogluna dyirdu hakkim helal degil aklim onda kaldi ben diyarbakira döndüm bugün 

4 Cevaplar

0 oy
(3,605 puan) tarafından
Baya icerlemis belli ne yasadiysa artık..Allah evladinda hayırlısını nasip etsin
tarafından
Amin canm ama takintili birine benziyordu gene bilmiyom gunahinj almiyim
(3,605 puan) tarafından
Vardır bir derdi kendince yoksa o saatte ne işi var yollarda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim evladin da hayırlısını versin yaa
tarafından
Aminn canm ya
0 oy
(119,326 puan) tarafından
yazik bee hakkini helal etmiycek kadar ne ettiler kim bilir
tarafından
Valla orayi bilmiyom sevdas ama kadin etlere takılmıştı
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Ayni babaannem bazininsanlar böyle takıntılı kaynana değil sanki elti gibi davranıyorlar 
tarafından
Evet kadin cok takintili bi insandi belli baksana tamio bile etti o kadr yol oarasi verdi ben oksam usanırım o dagda ne isim var orda bekliyecem
(3,036 puan) tarafından
Bunlar adamın canını yer valla hayattan bezdirir

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 420 göst.
15 Mayıs 2023 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 778 göst.
4 Ekim 2022 Aile kategorisinde Veraaaa. (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 585 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Ozgegear (39 puan) tarafından soruldu