0 oy
152 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,132 puan) tarafından
Cuma günü sezeryan oldum bugün fark ettim bacaklarım çok şişmiş ayaklarım  bu durumda olanlar var mı 

dikişlerim ağrıyor karnımda çok gaz var gaz yapan şeyleri yemiyorum

13 Cevaplar

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Normal canim bana varia coraplari giydirmislerdi 1 hafta 10 gun kullandim
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından

Oooo ben ben asla sismedim sezeryan ciktkm ayağım bildiğin davuuuullll 1 haftada geçti bol su ve hep yürüdüm aneatezinin yan etkisi diye biliyorum  bol bol gazini çıkart istirahat Ama mutlaka yuruyus ayaklarını ve sırtını sıcak tut

Geçmiş olsun 
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Benim oldu asiri sisti balon gibi. Bol su ic 
0 oy
(399 puan) tarafından
Lavman kullanmıştım 1 hafta boyunca tüm gazı atmıştım bide bol bol su içmiştim sende Dr lavman iste
0 oy
tarafından
Narkozun neden olduğu bir ödem dır büyük ihtimal canım bol bol su iç ve sık sık idrar a çık ve bolca yürü karonda ko şişlik için ayaklarını mutlaka sıcak tut be kimyon çayı iç çabucak atlatırsın inşallah bu dönemi 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ben hic sismedim ama bol bol su içtim ve hiç oturmadimnodemi idrarla attım gerçi ben hamilelikte de zerre ödem olmamıştım 
0 oy
(2,868 puan) tarafından
Bende de oldu aşırı şiştim 40 gün ter aktı resmen her gün yikandim o şekilde 10 kilo gitti ama :)
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Ayaklarım arı sokmuş gbiydi valla çok korkmuştum varis çorabı vermişti dr bna onu giyince iniyodu şişliğim sonra geçip gidiyor zaten canm 
0 oy
(870 puan) tarafından

Varis corabı giydirdiler ve tek başıma çok yürüdüm ne kadar zor olsada ama nedendir bilmem aynı gece dogum yaptığımız biri vardı kontrolede karşılaştık ayakları çok şişti oda baya yürdü aslında 

0 oy
(1,037 puan) tarafından
Benım ayaklarım davul gbı olmustu Bı ay ole kaldı cok korkmustuk Baska bısey mı var niye bukadar sıstı diye doktora sorduk. Ayagını cok sarkıtma 
0 oy
(10,128 puan) tarafından
Bol bol bol su ve kahve ic idrar ve terle atacaksin onu canim
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Eltım öyle olmuştu 

Bol su iç 

Ve içeride bol bol yürü yoksa inmez gitmez ödem 
0 oy
(610 puan) tarafından
2 haftaya eski haline döner sende dönersim canjmm

İlgili sorular