0 oy
593 göst.
Diğer kategorisinde (1,451 puan) tarafından
kapalı
Kızlar ya eşimle bi kpnuda tartışıyoruz nasıl anlatsam evim sobalı tek  ir oda sıcak biri 2 yaşında biri 6 aylık 2 çocugum var eşim istiyorki evde onu etkileyecek şekilde gezeyim ( anladınız siz ) ama bnde hem üşüyorum ev soguk hemde 2 çocugum var olmuyor onlar uyuyunca yorgunluktan bnde düşüp yatıyorum pijamalarımla eşimşe bu yüzden tartışıyoruz onun istedigi gbi olamıyormuşum haksızmıyım ya sogukta olsa koca için yapılır mı
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

+1 oy
(857 puan) tarafından
Gebeliğini giy sabahlık geçir üstüne 
(1,451 puan) tarafından
Kız bi geceleri olsa gün içinde biraz etkileyici giynicekmişim ama her zaman olmuyor
(857 puan) tarafından
Tamam işte sen işten gelince öyle aç kapıyı çocuklar küçük daha anlamaz
-Reklam-
+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Valla canım eşlerimiz bizim için soğukta akşama kadar çalışıyor. Gönlünü hoş etmek için bir kaç saat öyle durmak zor olmamalı diye düşünüyorum 
(1,451 puan) tarafından
Ya işte bilmiyorum ama her zaman olmuyor ki bn onu asla reddetmem ama o hep uyanıkken normal gün içindede etkileyici giyinip gezmemi istiyor
+1 oy
tarafından
Arada göz zevklerinde hitap etmek lazım canım sobayı cayır cayır yak çocukları uyut adamın gönlünü et 
tarafından
Yapı ver adama bir gün gönlü olsun adamın
(1,451 puan) tarafından
Aslında yapmayı düşünüyordum sinir etti bni yapasım kalmadı
tarafından
Yap yap arada böyle şeyler yapmak güzel olur
(1,451 puan) tarafından
Kız arada istese neyse her dakika evde bakımlı gezilirmi makyajlı bilmem etkileyici göze hitap edici hiç mi pijama giymeyim bn :)
tarafından
Her gün olmaz tabi aradaaaaaa her gün olursa bıkar insan
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Söyle o zaman sobayı sürekli yaksın bebeler uyuyunca sende giyiver :) Maho Ağa donunu

(1,451 puan) tarafından
Maho aga donu na bayıldım :) yapıcam varsada bu yğzden tartıştık yapmam artık
(27,352 puan) tarafından
Yap kız sipriz yap huzurun için arada lazım yanu
(1,451 puan) tarafından
Ya öylede tartışyçtık diye hiç yapasım kalmadı vala

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,444 göst.
8 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 813 göst.
21 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 3,879 göst.
0 oy
17 cevap 528 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Linasu (390 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...