0 oy
1,432 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,859 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ya kızlar kusura bakmayın çok özür dileyerek soruyorum oğlum 18 buçuk aylık 5 aylıkken sünnet oldu ablamın ufak oğluyla birlikte ikisinin arasında 17 gün var benim oğlum büyük ablamın oğlunun bezini alırken pipisi hep ereksiyon halde oluyor ama benim oğlumun hiç görmedim ereksiyon halde olduğunu şu iki gündür de annem dedi altını alırken banyo yaptırırken hiç görmüyoruz acaba birşey mi var falan diye kafama takıldı sağlık sorunu olabilir mi doktora götürmeli miyim acaba bana mı denk gelmiyor lütfen beni linclemeyin çok kafama taktım 

33 Cevaplar

+1 oy
(1,766 puan) tarafından
 Ereksiyon ne cnm 
(8,979 puan) tarafından
Pipisi kalkmıyormus yani :D
(1,664 puan) tarafından
Yok bi şey gülüm, boşver sen...
(1,766 puan) tarafından
Ben cahil kaldım normaldir bence
(12,897 puan) tarafından
Bende bilmiyordum netten baktım öğrendim:))
(4,859 puan) tarafından
Pipisi kalkmıyor desem daha ayıp olur diye erkesiyln dedim.ne yapayım bacılar :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
O zamanlarını tam hatırlamıyorum ama. Hiç mi görmüyorsun ? Sabah kalkarken vs. Eğer öyleyse goturmelisin. Belki bir sorun olabilir. Erkenden çözüm en iyisi. 
(4,859 puan) tarafından
Hiç görmedim hatta iki ay önce esimede sordum sana denk gelmiyordur dedi
tarafından
Yok canım o zaman götur doktora. Her sabah gün içinde çiş geldiğinde olması lazim
(4,859 puan) tarafından
Vallahi annemde götürmek lazım iyice bakalım falan dedi
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Daha çok küçük ya olmaması lazım öyle bildiğim kadarıyla oğlumda yok ama bence bir doktora götür canım acaba o an küçük tuvaleti vardida onun etkisiyle mi olduki
(13,202 puan) tarafından
Eşinizde falan hiç mi farketmediniz erkekler çişi gelince o halde olur ablasınınki normal
(7,177 puan) tarafından
Ahhahahah tövbeler olsun
(3,099 puan) tarafından
Eşim ne alaka canım ben küçük cocuklarda olmaz diye biliyordum
(13,202 puan) tarafından
Hani Kız çocuğun falan varsa görmezsin o bakımdan. Fizyolojik bir durum yani. Doğal.
(4,859 puan) tarafından
Eşime dedim sordum hiç büyük gormuyorum yegeniminki hep büyük diye eşimde sana denk gelmiyordur dedi bı kaç kere yanında bezini alırken eşimde bakıyordu pipisinin ucu açılmış delik yeri yani çiş yapcak kapat hemen diyor ama büyüdüğüne denk gelmedim
0 oy
tarafından
Ereksiyon ne ki
(4,859 puan) tarafından
Pipisi kalkmıyor yani
0 oy
(12,897 puan) tarafından
Acaba çişi geliyorda tutuyor mu 
(4,859 puan) tarafından
Bezleri hep cisli oluyor
0 oy
tarafından
Cnm küçük bebek zevk alamayacagina göre cisi falan olduğundan kalkıyor olabilir.yanlis mi anladım.seninkinin cisi olmuyordur belki
(4,859 puan) tarafından
Yeğenimin bezini alırken hep ereksiyon halde ama oğlumun hiç gormedk
tarafından
Hangisi normal peki? oğlum olmadığı için bilmiyorum.
(4,859 puan) tarafından
Pipisi kalkması gerek kalkmazsa sıkıntı
tarafından
Benim oğlumun bezini ne zaman açsam hep ereksiyon halinde
(4,859 puan) tarafından
Bı benim oglanda mı yok anlamadım ya kesin gitcem doktora
0 oy
(712 puan) tarafından
Canım hiç genel cerraha götürdün mü fıtık felan olabilir benim dayımın oglunda var ameliyat olması gerekiyor bu gibi durumlarda
(4,859 puan) tarafından
Sünnet olduğunda kontrol ölmüştü onun haricinde goturmedim ama kafam iyice takıldı yegeniminki sürekli ereksiyon halde
(712 puan) tarafından
Bilmiyorum ki kuzum benimki melek oldu biz götürdüğümüzde 2 aylıktı dr normal demişti bi pipi ucu kapama sorunu vardı onun için de her bez acmaya ileri doğru ittirip ucunu siliyodum
(4,859 puan) tarafından
Basın sağolsun.
O dediğini sünnet olana kadar bizde yaptık
0 oy
(601 puan) tarafından
Normalde tuvaletini yapcagi zman öyle oluyo canim erkek kardeşim var bebekken ondan biliyorum bende bezi aciyoduk çok afedersin tombik olmuş diyoduk cisi gelmiş bezi kapatıp elimizle hemen örtüp yani cisss diyoduk yapiyodu çişini altını değiştirirken flan bı bak bakalım çiş yaparken sorun varmı hiç duymadım bilgimde yok bı sorun olup olmadığı hakkında canim
(4,859 puan) tarafından
Hiç ereksiyonda görmedim oğlumun ama yeğenimin hep ereksiyon halde
(601 puan) tarafından
Her bebeğin gelişimi farklı canim evham yapma hemen ama yinede ihmal etme tabiki
(4,859 puan) tarafından
Bakalım yarın olsun oynucam pipisiyle buyumezse goturcem doktora yani hiç denk gelmedim hemde hiç
0 oy
(8,979 puan) tarafından
Altını alınca biraz ıslak medille falan elle biseyler birde öyle bak olmazsa yine götür bence doktora
(4,859 puan) tarafından
Öyle yapicam yarın bakalım eğer büyümede goturcem iyice kafama taktim
(1,106 puan) tarafından
Kız bide bebeyi erkenden ergen etme falan oynayacam diye
(4,859 puan) tarafından
Yok kız o kadarda yapmam :) kıyamam zaten minnacik
0 oy
tarafından
Sabah ilk bezini açarken dikkat et yeni uyandığın zaman daha küçük oldukları için olabilir hemen evham yapma 
(4,859 puan) tarafından
Sabah bezini açıyorum degisiyorum ama yine tık yok
tarafından
Oğlumda şubat doğumlu daha 2 en fazla 3 haftadır dikkatini çekmeye başladı onun öncesinde 1 aydır falan sabah kalktığı zaman tuvaleti varmış gibi oluyor yanlış bilgide vermek istemem her bebeğin dönemi birmidir bilmiyorum
(4,859 puan) tarafından
İnşallah ben fark etmiyorum dur
0 oy
tarafından
Bebeklerin de mi ereksiyon oluyo ya benm kızom var bilmiyorm  vay be 
(4,859 puan) tarafından
Evet öyle canim
0 oy
(119,152 puan) tarafından
hic oyle gormediysen bi dr gotur
(4,859 puan) tarafından
Hiç görmedim ama yeğenimin hep ereksiyon halde
(119,152 puan) tarafından
surekli dik durmasida normal degil ama bende kuzeyi gunde 1.veya 2 kez oyle goruyom
(4,859 puan) tarafından
Ablam oğlunu normal kontrole götürdüğünde.pipisi sürekli havada bı aorun varmıdır demiş doktorda çapkın olcak demis
0 oy
(818 puan) tarafından
Genellikle benim oglan sabah çise sıkışık oldugunda oluyo normal saatlerde olmuyo cnm ve daha sünnet olmadi da sen yinede bi doktora sor bi sorun varmi yok mu diye anladigim kadariyla cevapladim ama insallah dogru anlamisimdir
(4,859 puan) tarafından
Sünneti 5 ayllikken oldu komtrolde.hic.birsey yok demişti doktor ablamın oğluyla aynı zamanda aynı doktora sünnet oldular oğlumun hiç denk gelmedim ama.ablamin oğlunun hep ereksiyon halde olmadı biraz oynayıp pipisiyle gene.kalkmazsa goturcem
(818 puan) tarafından
Hm anladim cnm kontrol et takip et olmuyosa bi gotur cocugu
(4,859 puan) tarafından
Sünnet olduğu doktora goturcem kesin
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Hic gormediysen bence bı goturmelisin oğlum 15 aylık sünnet olmadı onunda pek çok kez ereksiyon olduğunu gördüm 
(4,859 puan) tarafından
İnşallah bana denk gelmiyordur yarın oynamayı düşünüyorum pipisiyle buyumezse goturcem
0 oy
(48,507 puan) tarafından
oğlum olmadigi icin olması gerektigini ilk kez.duydum sen yinede doktora sor canim
(4,859 puan) tarafından
Öyle yapcam inşallah birşey cikmaz
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Bunda linçlenecek bişey yok.canim oğlum 14 aylık olucak arada pipisinin kalktığını görüyorum ama senin oğlunun  kalkmamasının bi sebebi olurmu valla bilemedim sen yinede bi doktora danış 
(4,859 puan) tarafından
Bana hiç denk gelmedi inşallah buyuyordur da.bana denk gelmiyordur
0 oy
(225 puan) tarafından
Acaba bu yas araliginda mi birsey var anlamiyorum.benim de kizim 4 yasini 3 ay gecti ve cok simarik degisik hareketler sergiliyor hatta kardesi dr olacak ona bagliyorduk ama belki de yas sendromuyla alakali olabilir
(4,859 puan) tarafından
Bilemiyorum ki ya
0 oy
tarafından
Valla bilmiyorum canım benimkiler in kalkıyor dokununca belki kalkiyir sen fark etmiyorsun
(4,859 puan) tarafından
Banyoda yıkarken hiç denk gelmedim bezini alırken de
0 oy
(1,291 puan) tarafından
Bizimkinin inmiyor  26 aylık ama seninki küçük  biraz daha bekle bir iki ay olmasa götür benim küçük 14 aylık bende fazla denk gelmiyorum çok nadir
(4,859 puan) tarafından
Ablamın oğluyla benim oğlanın arasında 17 gün var yeğenimin her bez acista pipisi havada bı benimkini görmedim
(1,291 puan) tarafından
Her çocuk bir değil  canm kötü düşünme  az gözlemle  olmadi bi göster  inşallah bişey yoktur
(4,859 puan) tarafından
Öyle yapcam annemde dedi şimdi biraz dikka edelim büyüyorum büyümüyor mu olmadı doktora götürürüz dedi
0 oy
(31 puan) tarafından
Çocuk daha onlar takılma bence
(4,859 puan) tarafından
Çocuk çocukta yanı bı sağlık sorunu varsa erken teşhis olması gerek değil mi hiç denk gelmiyorum birşey var diye kafaya takiyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 591 göst.
15 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Hacer ahmet (1,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 812 göst.
21 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
0 oy
2 cevap 150 göst.
12 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neslipep (880 puan) tarafından soruldu

378,366 soru

11,325,358 cevap

34,777 kullanıcı

...