0 oy
562 göst.
Diğer kategorisinde (1,363 puan) tarafından

Hanimlar size icimi dökmek istedim. O güzel annenin kalbine ferahlik versin diye dua edin sizde.

Çok sükür bebegimi sezeryanla dogdu. Ama 1 gun dogum sancisi cektim . dogumhanede  sancı ceken, doguran annelerin seslerini duydum. Sezerandan sonra odaya geldim bebegimi emzirdim. 

Sonra hastane koridorundan bagirmalar duydum ben o sesi sancı ceken bir anne sandım . Allahim saglikla kucagina bebegini alsin diye dua ettim.

Meğer o ses bebegini kaybettigini ogrenen bi annenin haykirişlariymiş. Eşim etkilenmeyim diye söylememiş 6 ay sonra söyledi. 

Şimdide o guzel annenin sesi kulagimdan gitmiyor.

Allahim bu aciyi cekmiş butün annelerin kalbine ferahlik versin kimseye yasatmasin

18 Cevaplar

+1 oy
(6,919 puan) tarafından
Amin amin amin inşallah ☹️☹️☹️
-Reklam-
+1 oy
(2,244 puan) tarafından
Amin canım benim Allah sabır versin çok zordur yaa
+1 oy
tarafından
Aminnnnn.

Okumadim, kendimde yasadim, o yuzden istemiyorum postu okumak en son cumlene amin diyorum

Her ne yasadiysa, Rabbim unuttursun, ennnn kisa zamanda kucagini doldursun, sabrlar versin. Cok cok cok mutlu olsun Aminnnnn
tarafından
Çok zor Aytaçcim yaşayan bilir :( rabbim evlatlarımızı bize şefaatçi eylesin insallah ♥️
tarafından
Amin canm Amin kuzum❤❤❤❤❤
tarafından
Amin canım ♥️
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Okurken gözlerim doldu Allah sabitlik versin
0 oy
tarafından
Zor çok zor hem hamileyken bende doğumdan sonra bir kaç gün yaşayıp kaybetmek en zoru . Ben ikisini de yaşadım çok zor bi durum rabbim kimsenin basına vermesin herkesin evladını sağlıklı hayırlı bi şekilde kucaklarına almayı nasip etsin rabbim 
0 oy
(439 puan) tarafından
Bende bugun öğrendim u ufacik kalbinin durduğunu ayyy gozlerim sisti bugun ağlamaktan 18 aylik kizim  var yaninda ağlayamıyorum bana birsey oldu diye korkuyor yarin alçaklar bebegimi benden 3 qylikti doktorun odasinda bende ogleydim cok aci allahim kimseye yaşatmasın hic kimsenin kucagi bos kalmasin
0 oy
(12,491 puan) tarafından
Amin amin inşallah 
0 oy
tarafından
Ben doğum yapınca da bı kadın 30 haftalık hamile gelmişti apar topar doğuma alinmisti agliyolardi ama sağ doğurmuştu 
0 oy
tarafından
Mehlikayi küvezden almaya gittiğim.gun kapıda beklerken hemşire bana kıyafetlerini verin dedi tam uzattım yanda bir kadın bekliyordu benimde taburcu degilmi bunlarda benim kızımın kıyafetleri dedi hemşire bebeğiniz öldü dedi doktor geliyor bilgi verecek dedi o kadın 7 ay oldu hala gözümden gitmiyor Rabbim sabrını versin tüm evlat acısı çekenlerin 
tarafından
Amin canım:(
0 oy
(880 puan) tarafından
Ay canım bende bir buçuk ay önce doğum yaptım sabaha karşı biz 10 kişiydik odada hepimizin yaninda bebegimiz vardi sadece birisinde bebek yoktu biz başta anlamadik hemsirenin biri onun bebeği 40 haftalik bugün doğumdan sonra kalbi durdu dedi biz şok geçirdik bizim yanımıza yatirmislar birde hiçbirimiz konuşamadık hiçbirimiz bebeklerimizi sesli sevemedik ben hemen odadan ayrildim başka odaya gittim o kadar çok üzüldüm ki kadin çok şaşkın sadece etrafa bakıyordu....
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Eşin ne güzel etkilenme diye anlatmamis 

Sende anlatmasaydin keşke burada bir ton hamile var 

Allah'ım hiç kimseye yaşatmasın aşırı hassas konular 
0 oy
(5,323 puan) tarafından

Rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın :'(

0 oy
(119,287 puan) tarafından
Rabbim sabir versin kadina yaaa 
0 oy
tarafından
Ayyy nasıl içim gitti yaaa 

Rabbim o anneye sabır versin çok zor Rabbim kimseye yasatmasin 
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Amin canım rabbim bol sabır versin bende doğum yapacağım zaman 3 tane düşük yapacak vardı 2 tane ölü doğum gercekleşmisti ben ve bir tane kadın vardı o sezeryanda alındı bende normal oldum çok zor birine meryem ana otundan suyunu içsin diye götürdüm yan odamdaydı kaynanası deupdi çok üzüldüm çok utandım :'(

0 oy
(3,391 puan) tarafından
Rabbim yaktigi yere serinlik versin 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 557 göst.
11 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ❤sevgi seli❤ (667 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 653 göst.
0 oy
4 cevap 269 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu