0 oy
356 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Aglamak istiyorum ya bebegime 7 24 sadece ben ilgileniyorum eşim sadece ben telefon elime alınca görüyor beni telefonu elimden bıraktırmak tek derdi sohbet edelim diyor elinden bırak diyor bırakıyorum bu seferde uykusu geliyor yatmaya gidiyor benden sohbet konusu bulmamı istiyor işine gelemeyince yatmaya gidiyor bebeğim 5 gündür dış yüzünden rahatsızdı evde yemeği bile zorla yapıyorum temizlik desen 5 gündür yapamıyorum bebek devam ağlıyor diye eşim yardım etmiyor o sadece elime telefon alınca onu biraktirmaya çalışmak derdi bebeği ona bırakıyorum bak diye bir bakıyorum telefonla uğraşıyor bebeği bile doğru düzgün bakmıyor ya uykusu geliyor ya başka birşey çok yoruldum çok bunaldim az önce sinirden cinnet geçirmek üzereydim nefes alamadım bozuluyordum bebek zorla uyudu mutfak dağınık çamaşır var bir  sürü bir kere de demiyor ki hayatım sen işlerini yap ben bebeği bakayım lafta diyor ama icraat yok bu gece isten geldi ava gitti güya dün anlaşmıştık o gelince evi temizleyecektim o da çocuğa bakacaktı ama nerde beyefendi ava gitti avdan gekincede yedi içti bebeği bak işimi yapayım dedim uykusu varmış yattı ya ben hiç yorulmuyor muşum gibi davranıyor bıktım 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ava gitti derken hayvanlari avliyor mu gezinti olarak mi gidiyor? Evde bebegine baska hem sana yardimci olur gonlunu alir hemde yazik o hayvancazlari avlamamis olur. 

(1 puan) tarafından
Kuş falan avlıyormuş neymiş kahvesi yokmuş tek eğlencesi buymuş başkalarının kocası gibi kahveye mı gitseymiş bahanesi hemen hazır
tarafından
O hayvana da yazik gunah sana cocuguna da yazik gunah halbuki evde cocuguna baksa daha makbul
(1 puan) tarafından
Ahh ahh gelde bunu ona anlat
-Reklam-
0 oy
(5,720 puan) tarafından
Bu adamlar ne kadar bencil ya bu kadın ihtiyaci var yorgun dinlensin demiyorlar hep günah keçisi ariyorlar
(1 puan) tarafından
Sinirlerim çok bozuk ya bebeğim hissediyor galiba uyumak bilmiyor  keşke girse anlasa biraz beni
(5,720 puan) tarafından
Ortalığı topla çocuğun arkasını topla kocanın arkasıni topla kadınlar yapsın adamlar yıksın
(1 puan) tarafından
Aynen öyle ilk evlendigimizde böyle değildi iyice dağıttı hiç yardımı yok sadece lafta napicam bilmiyorum ya
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Kıyamam sakinleş geçecek bugünler o bir daha bebek olmayacak bırak işler beklesin sıkma kendini çocuk uyudukca yaparsın eşin de çocuğu sonuçta bırak bakar o sen işini yap ben de bazen deli gibi oluyorum ama napalim annelik böyle bir şeymiş:)
(1 puan) tarafından
Onu da denedim uyudu kendisi aldı teli eline
(2,323 puan) tarafından
O zaman kendin nasıl mutluysan o şekilde yap sıkma canını
(1 puan) tarafından
Sinirden bağırıp çağırmadım geliyor o kadar doluyum ki ben ona karşı o kadar anlatmalıyken o niye böyle anlayamıyorum.
(2,323 puan) tarafından
Malesef her insan bir değil
(1 puan) tarafından
Doğru
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Yani bu zmn da av yaptığına mi kızıyım sorumsuzlukda yaptığı nirvanaya mi bilemedim.. diret bak diye.yoksa yapmaz bu adam bn diym
(1 puan) tarafından
Gelde bunu ona anlat eğlencesiymiş beyefendinkn yarın işten gelip 2 saat uyuyup gece vardiyasında gidecekmiş ulan ben hiç uyumuyorum ava gideceğine dinlen madem.evde
0 oy
(16,507 puan) tarafından
Allah sabır versin 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 608 göst.
19 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 3,198 göst.
1 Eylül 2020 Aile kategorisinde MaviJatun9632 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 429 göst.