0 oy
875 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
1 yaşında oğlum var şimdi 1 aylık hamileyim eşimin ailesi benim ailem istemiyor çocuğu strese girdim çok fena aldır diyorlar ben istemiyorum aldırmak çok kötüyüm kızlar

36 Cevaplar

0 oy
(2,484 puan) tarafından
Kimene?

Onlara mı sorcaksın hamile kalabilir miyim diye?
-Reklam-
0 oy
tarafından
Onlara ne be. Ekmeğini suyunu onlar mı veriyor. Rızkı veren allah gelen rızkıyla gelir bi cana kıymak ne basit olmuş 
0 oy
(816 puan) tarafından
Neden aldir diyirlar onlarmi gunahini cekecekmis. Esinle sen bakacaksin karnini sen doyuracaksin onlara ne oluyor Allahin verdigi cani Allah alir. Rabbim vermis saflikli olsun diye dua edeceginize aldir demekte ne size sormadim de. Onlara bu tarzda konusma firsati verme
0 oy
(6 puan) tarafından
Kızlar bı kayınvalide aldır adırmazsan günah diyor ben o minik yavruyu aldırısam daha çok günah giricem ama onlar anlamıyor 
(446 puan) tarafından
Hiç bakma sözüne konuşup durma de birşey yapmaya kalkarsa da seni şikayet ederim de
(6,136 puan) tarafından
Ben aldırmazsa neden günah onu anlamadım?
(2,351 puan) tarafından
Yalnis biliyo yalnis soluo cocuklarn arasnda 2  3 yas olsaydi daha iyi ilgilenebilrdn eve daha gzl olurdu ama artk olan olmus sen dogrudusunuyosun kardesm aldirirsan daha buyuk gunah kaynanani anneni dinleme. Aldirma cocuguy yazik gunah. Hesabi sana sorulacak.
0 oy
tarafından
esin ne diyor hem onlara ne senin bebrgin bakacak olanda sensin
(6 puan) tarafından
Ben çocuğu istiyorum diyor hele hele onun halısı baya baskı veriyor bana
tarafından
ee onlara ne sanki yardımları varmış gibi bide psikolojik olarak insani bunaltiyorlar sizden beklentimnyok karışmayin de esin desin
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Ah ah herkesin bir derdi var canım ama sana bişey dim mi erkek için hiç bişey değmez 
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Niçin istemiyorlar keske onuda söyleseydin canım yoksa cevap verene kadar ailelerinize kızıyor olacagım
0 oy
tarafından
Ne kadar cahill insanlar. Nasıl bi zihniyetteler ya
0 oy
tarafından
Ne demek istemiyor kime ne onlara mı kalmış çocuğu aldırıp aldırmayacağın aileniz nasıl böyle bişeyi söyleyebilir aklım ermiyo bi türlü çok ayıp etmişler Yuh yani okurken çok şaşırdım 
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Istemior derken  o ne demk ya ne munasebet bu ne hadszlik tovbe estagfirullah basa verme yarabbi diyebiliorm anca  valla sinirlerm bozuldu kimeeneee arkadasm kimeeenneeee
(6,136 puan) tarafından
Aldırmazsa neden günahmış ki ben de onu anlamadim
(2,351 puan) tarafından
Nasl aldirmazsan gunaha girersin mi demisler
(6,136 puan) tarafından
Yukarda 4. Yoruma bak
(2,351 puan) tarafından
Okudum buyuk olan la  yeternce ilgilenemez ondan vakit calip kucuguyle ilgilencek die dusunuyolardir yani baska bi aciklama bulamiorm ama yalns dusunuyolar..
0 oy
tarafından
Onların haddine miymiş karışmak onlar mı bakıyor kim oluyorlar da Allah’ın verdiği canı senin evladını isistemiyorlar evladını istemeyenlerin yüzüne bakma bence ben asla tahammül edemezdim annem de babam da olsa gerçekten çok sert tepki verirdim kimseye boyun eyme onlar yüzünden de kendini üzüp canını sıkıp karnındaki sabiyi de etkileme boşver sen onları senin evladını o canım 
0 oy
tarafından

ne aldırmak mı sacmalamasinlar yaa millet bir cocuktan sonra bile ikinci olsun diye ne kadar uğraşıyor hic çocuğu olmayanlar da var ne kadar üzülüyorlar Rabbim sana ikinci kez tattırıyor bu duyguyu şanslı insanlardan birisin yat kalk şükret ailelere de aldırma önemli olan sensin evladina onlar aldir dedi diye kiyabilecek misin bunun vebali cok büyük bilmiyorlar mi onlar kesinlikle evladindan vazgeçme kim ne derse desin bu kararlılıkla devam et dogurduktan sonra iyi ki dinlemedim kimseyi diyeceksin sakın onlara kulak asma sakınn Rabbim hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişini :) <3

0 oy
(642 puan) tarafından
Siz çocuğunuzu öldürün önce de onlara 
0 oy
tarafından
Onlar mı dogurcak sanki 
0 oy
(10 puan) tarafından
Onlara ne oluyor canım benim o canı veren Allah nasıl kıyacaksın ona insanlar senelerce uğraşıyorlar bir çocuk sahibi olabilmek için sakın kıyma yazık ona da yazık sana da yazık psikolojin alt üst olur ne olacak bir arada büyürler sonrada rahat edersin gelen kısmetiyle nasibiyle gelir kimseye bu konuda taviz verme senin hayatın senin bebeğin 
(6 puan) tarafından
İlk çocuğumu da istemediler bunuda beni temelli strese soktular eşim korkuyor bana ve çocuğu birşey olucak diye bunlar yüzünden
(10 puan) tarafından
Onlara neymiş canım çocuk senin çocuğun boşver takma kimseyi önemli olan sen ve eşin ne güzel eşin senin en büyük destekçin ne güzel önemli olan bu kimseyi takma boşver biz istiyoruz de çık işin içinden
0 oy
(536 puan) tarafından

Canm sen istiyorsan onlara ne yani bence hiç takma bile çok sacma ya niye karışıyorlar ki:angry:

0 oy
(200 puan) tarafından

image

bak bu bizim grubumuz kızlarla konu sensin 
(6 puan) tarafından
Bi kere kocam istiyor allah şükür sorun iki aile
(200 puan) tarafından
Hı o zmn durum baska aileler niye istemiyolar
0 oy
tarafından
Onları ilgilendirmez sakın kimseyi dinleme
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Esin istiyor mu sen ona bak o sizin bebegınız
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Onlara ne oluyormus pardon??? Sakin oyle bisey yapma Allah korusun. Cocuk diye yanip tutusanlar var. Yazik valla ya.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 179 göst.
2 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pppppp (940 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 248 göst.
7 Haziran 2023 Aile kategorisinde DUYGUSALL (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 212 göst.
23 Nisan 2022 Aile kategorisinde LinaArya (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 453 göst.
13 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Birkizannesi (248 puan) tarafından soruldu

381,002 soru

11,406,524 cevap

34,943 kullanıcı