0 oy
880 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
1 yaşında oğlum var şimdi 1 aylık hamileyim eşimin ailesi benim ailem istemiyor çocuğu strese girdim çok fena aldır diyorlar ben istemiyorum aldırmak çok kötüyüm kızlar

36 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sadece 1 oğlun var ve ikincisini istemiyolar. Allah' dan korksunlar sen istedikden sonra kime ne 
(6 puan) tarafından
Oğlumda böyledi onuda istemediler tek bu değil
tarafından
Ya boşver rıskı veren Allah kimseye bakıpda o melege bişi yapma. Bak niceleri çocuk sahibi olsunlar diye ne servetle ödüyolar. Akıllı ol Allah onun hesabını sana sorar. Aldır diyenlere degil
-Reklam-
0 oy
(8,421 puan) tarafından
Tovbee aldırmakda neymıs bu ınsanların dınden Allahtan haberı yok mu? Hersey ı gectım senın hayatın hakkında neye gore karar verıyolar.
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Esinle sen istedikten sonra kimseyi ilgilendirmez canim 
0 oy
(797 puan) tarafından
Allah Allah onlar mı bakıyor çocuğa anlamdm çok günah hem kaç tane çocuk var senin canım ikiz gibi büyürler
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Kimseyi dinleme canım günahına girme ne bu dünyada ne ahirette ödeyemezsin hakkını 
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Aaaa tövbe bismillah ne diye aldır diyorlar?  Bu nasıl bir zihniyet
0 oy
(13,726 puan) tarafından
Allah vermiş onu. Nasıl aldırılır ya
0 oy
tarafından
Ailene yada esinin ailesin ne neki onlar mi bakiyolar cocuguna sen ve esin istedikten sonra kimse karisamaz
0 oy
tarafından

Bu aileleri lazim olunca bulamazsin ama gerekmedikleri her yerden cikarlar sen kimseyi duyma Rabbim saan nasip etmis kesinlikle boyle bi hataya dusme bak ben bir yildir ugrasiyorum 2.gebelik icin henuz daha olumlu sonuc alamadim.Hem senin bebeginde 1 yasinda insanlar 3 4 aylik bebekleri varken hamile kaliyo bebegin cok kucuk degil ikisi birden buyurler lutfen aklina girmelerine izin verme bu konuyu actirma bilE.Ahirette cekilecegin hesabi dusun...

Allah sag saglim kucagina almayi nasip etsin :)

0 oy
(34 puan) tarafından
Canim allah aşkına sen ve esin istedikten sonra kimi ne ilgilendirir boşversene sanki onlar bakiyo buyutuyo allah allah 
0 oy
tarafından
Benim annemde düşür o çocuğu dedi ama onların demesiyle bi cana kıyılır mı takma boşver 
0 oy
tarafından
Ahirette de onlar mi karar vercek cehennem mi cennet mi diye tövbe haşa. O küçücük cana kıymak kolay mi cani mi bunlar. Sakin aklımdan geçirme . Üstelik onlar mi bakıyor onlar mi doğurup zorluk çekiyor da senin adına karar veriyorlar 
0 oy
(6,683 puan) tarafından
Eşin istiyorsa başkasink takms olara da ne
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Deli mi onlar ? Hadlerine ne ? 1 aylik evladının kalbi bile oluştu çek vur  bir insanı aynı eşdeğer yani.kimseyi dinleme.kimsenin haddine değil. 
0 oy
(510 puan) tarafından
Allahım ne için aldir diyorlar onlar mi bakıyor insan diyor bir çocuk onlar aldir diyor 
0 oy
(1,639 puan) tarafından

Eşin de istiyorsa kimseyi ilgilendirmez bence bir çocuğu aldırmak öyle kolay degil:unsure:

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 181 göst.
2 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pppppp (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 266 göst.
7 Haziran 2023 Aile kategorisinde DUYGUSALL (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 215 göst.
23 Nisan 2022 Aile kategorisinde LinaArya (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 469 göst.
13 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Birkizannesi (248 puan) tarafından soruldu

382,916 soru

11,462,023 cevap

35,052 kullanıcı