0 oy
273 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar inşallah kızımın adini Zeynep Asya koymak istiyorum ama kimleri Zeynepler bahtsız olur diyor sizce öyle bir şey var mı

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayır canım ne alakası var peygamberimizin kızının adı ne güzel... 
-Reklam-
0 oy
tarafından
İsimle ne alakası var ya insan kaderi çok saçma
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Onu diyen koca karının ağzına tekme ile vurmak lazım o ne biçim laf kızımın adı Zeynep bal böceğim şükür hiç bir bahtsiz yani yok

0 oy
(1,808 puan) tarafından
Bahtin isimle alakasi olmaz canim benim de kizimin adi zeynep cok güzel isim 
0 oy
tarafından
Ne alakası var isimle canm olurmü öyle şey Zeynep benm bildgm anlamı babasının süsü demek çok güzel bir isim bence
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Ben çok seviyorum Zeynep ismini. Tanidığım zeynepler çok ama hepsinin hayati birbirinden farklı. Bence kişinin kaderini ismine yükleyemeyiz. 
0 oy
tarafından
Resulullah sallallahu aleyhi ve sellem in kızının Zeynep olmasını geçtim herkesin kaderi farklıdır. Nerden böyle şeyler duyuyorsunuz nerden inanıyorsunuz nasıl düşünüyorsunuz en çok ona şaşırıyorum 
0 oy
(295 puan) tarafından
Adinin anlaminin guzelligini hur gururlu onurlu durusun adi zeynep de sende onlara
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Mustafalara da aynısını diyorlar esimin adı Mustafa oğlumun adını da mustafa eren koydum pişman değilim :D

0 oy
(3,921 puan) tarafından
Kız ne alaka isimle kişilik abartma 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Yok ya ne alaka bende zeynep koycam inşallah kızıma hem peygamber efendimizin torunu hem kızı ben bu niyetle saliha bı kadın olsun diye koycam
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Yokbe o koca kari laflari ben isim koyarkende kizimin adini fatma nehir koycaktim kaynanam yok fatmalar bahsiz olur olmax diye koydurmadi bide annemin adiydi saliha nehir koyalim dedik gorumxeker yok ya sakihalarin hep kocasi ölüyor dul kalir dediler bende saliha koydum yinede takilma kimseye bende zeynep im hicde bahtiz degilim ismimi seviyorumm 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bahtsız olsaydı benim elti olurdu. Ama o şeytana papucunu bile ters giydirir :)
0 oy
tarafından
Deme öyle ya kızımın adi Zeynep çok seviyoruz ismini
0 oy
(615 puan) tarafından
Aa ne saçma bi şey bu. İsmi sevmemişlerdir de sen vazgeç diye diyorlardır bence. Takılma canım boşver. 
0 oy
(183 puan) tarafından
Benide Zeynep koycam aynı şeyi bende çok duyıyorum. İsme yuklemekde istemiyorum ama 
0 oy
(2,536 puan) tarafından
Bir zeynep olarak söylüyorum. Hayır tabiki de.  güzel bi isimm. Peygamberimizin kızının adı. 
0 oy
(338 puan) tarafından
Bir Zeynep olaraktan söylüyorum bahtıma güzel şansımda onu diyen kimmm. Allah Allah 
0 oy
(122 puan) tarafından
Benım ismim de zeynep ne alakası var yahu :) 
0 oy
(48,952 puan) tarafından
ne alaka kiz 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 120 göst.
0 oy
5 cevap 251 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Erceyl (379 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 341 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Kalbimibiraktim (45 puan) tarafından soruldu