0 oy
166 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (616 puan) tarafından
Kızlar saçım uzamaya başladı evet ama az yani dolfunlastirmak için ne yapabilirim zeytinyağ çoğaltıyor dediler ama birde sanki şekle girmemeye başladı :(

7 Cevaplar

0 oy
(184 puan) tarafından
Ben hindistan cevizi yağı ile badm yağı kullanıyorum Cnm
-Reklam-
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Hindistan cevizi yağı çok iyi geliyor 
(616 puan) tarafından
Ozaman devam onu kullanıyorum zaten yrn sabah kalkınca süreyim
0 oy
tarafından
Evlenmeden önce zeytinyağı surduruyodum anneme eski tülbent bağlayıp işlerimizi yapıyorduk ondan sonra banyo yapıyordum sonra da avon’un banyo sonrası yağı vardı onu suruyodum baya iyi gelmişti şimdi kardeşime Hindistan cevizi yağı almıştım onu kullanıyor uzuyomus ve bakımlı oluyomus . Kardeşime Hindistan cevizi yağı da iyi geldi yanı 
(616 puan) tarafından
Hindistan cevizi i biliyorum cnm sabah sureyim
0 oy
(2,448 puan) tarafından

Hindistan cevizi yağı yap canım. Ayyy bi kere zeytinyağı yapmıştım saçıma 4 5 kere rahat sampuanladim geçmemisti :D

Hatta ben sana bi tarif vereyim. Kullandığın şampuan hariç başka bi sampuana Yasemin doğum kontrol hapının bi sırasını ez kat, badem yağı, cam terebenti, yılan yağı  kat onunla yıka saçını. Ama öne doğru eğ kafanı sırtına değmesin killanma sivilce falan yapar. Biraz kötü kokuyo ama çok güzel uzatıyor 

(616 puan) tarafından
Uzatmada sknti yok kuuzm yağlar kullanıyorum da ben dolgunlassin fazlalassin diye
(2,448 puan) tarafından
Iste bunlar kıl çıkardığı için yeni yeni saçların çıkacak kuzum. Ama en güzeli kendi yağıyla beslenmesi. Mesela 2 güne bir yıkıyorsun saçını o süreyi biraz daha uzat. Kendi yağıyla beslenmesi daha sağlıklı
(616 puan) tarafından
Verdiğin kuru denicem canım doğum kontrol eczaneden direk veriyorlar mı fiyatı hakkndablfin var mı sn kullandin mi bu karisimi
(2,448 puan) tarafından
Ben yakın zamanda kullanmadım bebek yokken kullanıyordum şimdi banyo süresi uzun olmuyor maalesef saçım da belime indi zaten çok yavaş uzar benim. Hap için fiyat bilgim yok ama reçetesiz veriyorlardı.
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Dolgunlastrmak için ben kına yapmıstm cok faydasını gordum dökülmüyordu da 
(616 puan) tarafından
Birincisi eşim sevmiyor kokusunu vs bide kırmızı olur bende pek istemiyorum bakım yapıyormuş ama kapalı arkadaşlarım yapıyor kimisi
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Benimde dökülüyor çok canım ya bakım istiyor herhalde
(616 puan) tarafından
Olablir cnm
0 oy
(113 puan) tarafından
keratin yağı kullanıyorum ben çok memnunum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 74 göst.
25 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Kartanesi1 (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 167 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ASIL KADIN!! (594 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 171 göst.
17 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Baranın annesi (1,288 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
30 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu

377,143 soru

11,287,041 cevap

34,694 kullanıcı

...