0 oy
1,955 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Arkadaşlar o gün gördüğüm resimler o güne aitti zaten kıyafetleri falan bire birdi. Ben 14 Şubat'ta herşeyi öğrendim ve zaten benim için o zaman herşey bitmişti annemle ve babamla konuştum babamda asla böyle birşeyi kabul edip beni o adamın yanına yollamazdi adam dahi demek istemiyorum. Benim için bitti kendisi ben iki gün arkadaşımda kaldım çünkü o benim yerimi buldu bulamaz sanıyordum ama bulmuş. Ardından oraya geldi ve kapıyı açmadım ya Burdan gidersin ya da polis çağırırım dedim zorluk çıkarma bittin benim için diye bağırdım zaten onları söylerken bile canım nasıl yanıyordu hala da yanıyor çünkü birşeyleri atlatmis değilim olay henüz çok taze . 3 ya da 4 hafta sonra bilmiyorum belki de 1 hafta sonra çocuğum bu strese nasıl dayanır bilmiyorum ama doğacak Allah nasip ederse ben zaten çocuk gelişimi okuyordum ve atanamamiştim o yüzden çocuk o bu su derken fazla iplemedim. Biz babamla bir anlaşma yaptık ilk öncelikle ben o şahısa dava açıyorum elimdeki delileri mahkemeye vereceğim.ayrica yüklü bir miktarda tazminat davası da açacağım ve her ay çocugun nafakasını da yatıracak paraya ihtiyacım yok ama onu öyle bir surundurecegim ki yaptıklarına pişman olacak. Ve ben babamın bir evi var oraya çıkacağım ailemle birlikte de yaşamayacagim ayriyeten tekrardan öğretmen olmak için elimden ne geliyorsa yapacağım mesleğimi elime alacağım henüz yaşım 24  

Bu arada o şahıs çok yalvardı yakardı pişmanım dedi hatasını kabul etti ama ne diyorduk son pişmanlık neye yarar HERŞEYİN BİR BEDELİ VAR!

43 Cevaplar

+18 oy
tarafından
Helal olsun be işte aradığım taktir ettigim güç . Babamın evine gidemem yok bebegimm var demimissin kendine olan saygın daha ağır basmış . Bir yuvanın yıkılmasına çok üzüldüm ama böyle ayakta dimdik durman ve kararlı olman saygı duyulması gereken bir kadın olduğunun göstergesi . Senin için ve bebeğin için herşeyin en hayırlısını diliyorum . Affedilecek şeyler var bu hayatta birde affedilmeyecek şeyler . Helal olsun . Alnından öperim senin kadın 
tarafından
Yorumları okuyunca daha da bir güç geliyor bana nasıl mutlu oluyorum anlatamam kendimi daha da güçlü hissediyorum arkamda benim gibi güçlü kadınların olduğunu biliyorum sizleri çok seviyorum
tarafından
Canım benim sende seviliyorsun . Yaptığın şey o kadar doğru bir haraket ki emin ol senin yerinde olsam aynısını yapardım belki eksiği olurdu fazlası olmazdı . Tekrar söylüyorum bir yuvanın dağılmasına çok üzüldüm cidden ne emeklerle ne hayallerle kuruluyor fakat bu dünyada affedilecek ve affedilmeyecek durumlar var. Sen affetmemen gereken durumdasın 3 tane çocukta olsa eteğinde sende bir insansın ve seninde bir hayatın var ki en doğrusunu yapmışsın inan burda o kadar çok aldatilip çocuğum var çocuğum için yok bilmem ne gördüm ki evet bi kısmı gerçekten çaresiz ama bı kısmı tamamen cesaretsiz . Sen çok güçlüsün karnında ki bebek senin gibi bir anneye sahip olduğu için o kadar şanslı ki . Unutma en önemli olan sen ve bebeğin. Kimse ikinizden kıymetli değil 50 tane koca gelse bir tane evlat etmez ve böyle bir babaya sahip olmamalı hiçbir evlat .
-Reklam-
+1 oy
(167 puan) tarafından

Helal olsun sana seni takdir ediyorum çok doğru bir karar almışsın canım benim 

tarafından
Canım benim çok teşekkür ederim
(167 puan) tarafından
Böyle asil bir kadın görmek beni mutlu etti aldatılıp susan kadınları gördükçe kahroluyorum sen harika bir anne olacaksın
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım. Hakkınızda hayırlısı olsun 
tarafından
sağol canım benim
0 oy
(513 puan) tarafından
Canm bence ailenle kal nolur nolmaz insallah isin rast gider
tarafından
Hayırlısı kuzum bakalım
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Niye ailenle yasamiyorsun  ayrı eve çıkıyorsun canım beraber yaşasanız daha iyi olmaz mı senin için 
tarafından
Kuzum ben o evi kendime göre yapacağım zaten şuan annemlerde kalacağım oğlum 2 3 aylık olduktan sonra kendi evime geçeceğim zaten bir isim oldumu annem 40 yaşında kadın yaşlı değil zaten bakar o
(1,006 puan) tarafından
Anladım canım hakkinda hayırlısı olsun
(1,713 puan) tarafından
Takdir ettim sizi hakkınızda hayırlı olsun. Bir kere yapan nasıl olsa af etti die tekrar yapacak. O yüzden en güzel karar almıssınız. Her acabalarla yaşayacağınıza en güzeli bu. Vatsapa girse esin olacak kişi acaba kimle mesajlasıyor acaba nerede acaba ne yaptı sorularını sormaktan yorulurdunuz en güzel karar. Okuyun mesleğinizi yapın. En güzel kararda ailenden ayrı yasamak. İnan bir kız ailesinden cıktıgı zaman bosanıpta geri gelince ailesiyle yapamıyor. Birsey söylenilse insanın zoruna gidiyor. En güzeli de ayrı yasamak. Yolun acık olsun
0 oy
tarafından
Ne diyim canm hakkinda hayrlisi 
tarafından
Sağol canım
0 oy
(564 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım yolun açık olsun inşallah herşey istediğin gibi olur
tarafından
Allah razı olsun kuzummm
0 oy
tarafından
Ah ah  perisan olsun insallah
tarafından
Allah'a bırakıyorum ben çekildim artık bakalım ne kadar dayanacak
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Rabbim sabır versin inşallah dayanma gücü olsun 
tarafından
Sağol kuzummm benim
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Hakkinda hayırlısı olsun ne diyim evlisin karın hamile dört dörtlük olmasa da bir hayatın var neden aldatırsın be adam yazık evliliklerini düşünmeyip zinaya bakana helalin varken haram niye bu kadın ve erkek içinde geçerli 

ALLAH doğru göstersin ☝
tarafından
Pişman olacak ama iş işten geçti
0 oy
(780 puan) tarafından
Allah hakkında hayırlısını versin canım sakın üzülme bebeğini duşun o adam düşünmemiş sizlere neler yaşarmışlar sen annesin güçlüsün unutma bu dünya imtihan dünyası Bol bol dua et kendini üzme kadınada tazminat davası aç yuvamı yıktı beni bu halde ortada bıraktılar diye bırak sürünsünler affetme 
tarafından
Kadına açabilir miyim kuzum
(780 puan) tarafından
Evet acabilirsin yuvamı bozdu diye bunu araştır avukata sor mutlaka aç bak doğum yapacam beni bu hale koydular de onada tazminat davası ac
(81 puan) tarafından
Öncelikle hakkınızda hayırlısı olsun. Eğer aldattığını belgeleyebiliyorsan kadınada zina davası açıp tazminat alabiliyorsun canım.
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Senin bu kadar kararlı olacağını düşünemedi bence 

Allah yardımcın olsun ona da akıl fikir versin 
tarafından
Onu o kadar çok seviyordum ki ben bile böyle olacağını dusunemezdim ama aldatmak kadar iğrenç birşey yok ben üzülüyorum adamın borcu var diye bana hediye almaz elalemin küfür etmeyeceğim kadınına hediye alirr
(6,136 puan) tarafından
Kına yaksınlar şimdi özellikle de o kadın
tarafından
Onlardan bir cacık çıkmaz kuzum
(6,136 puan) tarafından
Bi halt olsaydılar böyle olmazdılar ztn fuzuli yaratiklar
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Rabbm yardimcin olsun
tarafından
Allah razı olsun canım benim
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Rabbim sabır versin canım ama bir yandan da tebrik ederim kocam da kocam diye tutturmamissin  güçlüsün rabbim yanında olsun
tarafından
Kuzum tuttursam ne olacak biz birdaha birleşsek eminim ki yine aynı şeyleri yapacak. Ve benim bir kere güvenim sarsıldı mi  bitti
(8,081 puan) tarafından
Kesinlikle canım
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah ama bence ailenle kal bir süre nolur nolmaz
tarafından
Öyle yapacağım kuzum
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Valla Resmine baktım da çok güzelsin işte insanın kaderi güzel olacak senin gibi bı insanı kaybettiği için utansın Allah'ın belası Allah Var Gam Yok. ❤️
tarafından
Teşekkürler canımin içiii
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Öncelikle geçmiş olsun bu kadar aklı başında ve güçlü bir kadın görmek beni mutlu etti her ne kadar kötü bir olay yasasan da mecbur kalmayarak kendi başına bseyler yaparak zaten ona dersini vermiş olcaksin inşallah senin ve çocuğun için her şey güzel olur o kişi de bu yaptığının bedelini çok ağır öder
tarafından
İnşallah canım benimm inşallah çocuğum için güçlü duracağım
0 oy
(119,342 puan) tarafından
helal olsun sana ailendende arkanda olduklari icin rabbim razi olsun oku gir isine bak bebegine gül gibi o iiiittt oglu iiiitttde ne b.k yerse yesin
tarafından
Ona afedersin ama bebeğin bokunu yemek bile düşmeyecek
0 oy
(544 puan) tarafından

Ayakklarin üstünde dik duran kadınlara hayranim. <3

tarafından
Bende size hayranım
(544 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşallah canım benim
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Allah yardım etsin sana İnşaAllah neyse hayır olan o olsun