0 oy
146 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (11,505 puan) tarafından

Rahim ağzı uzunluğu ölçülmesi gerekiyormuş galiba ve detaylı doktoru ölçüyormuş deniliyor kızlar. Detaylıyı radyoloji uzmanı yaptı raporda serviks uzunluğu falan yazmıyor. Bunu kendi doktorum da ölçebilir değil mi ona söylesem. Kısa olursa erken doğum riski oluyormuş galiba

3 Cevaplar

0 oy
(3,560 puan) tarafından
Kadın doğum doktoru ölçüyor canım benim 28 haftalıktım kendi doktorum yoktu rahatsızlandığım gün mecbur başka doktora girdim özel hastane bu arada kasılmam vs var diye alttan muayene etmek istedi tamam dedim bana serviks uzunluk 25 dedi normali 28 olması gerekiyor sıkıntılı durum dedi yatıracaktı hastaneye bende endişelendim kendi doktoruma ölçüm kağıdını çektim attım kendi doktorum sıkıntı görmedim dedi öylelikle o ***** doktorun saçmalığından kurtuldum ve çok şükür 2 yaşında kızım 
(11,505 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım kendi doktoruma söyleyeyim gidince Allah bağışlasın prensesini sağlıkla güzel yılları olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kendi doktorun her kontrolde olcebilir . Olculmesi gerektigini kim soyledi 
(11,505 puan) tarafından
Buradaki kızlar detaylıda ölçüldü demiş benimki de ölçülmemiş. İlk gebelik bilgim yok sorma gereği hissettim. Gidince sorayım bir doktoruma sağolasın
tarafından
Bi sikinti olsa doktorun soylerdi demek normalmis nerde yaptirdin detayliyi
(11,505 puan) tarafından
Özelde park hayat hastanesinde
tarafından
Kontrole gttiginde bakmasini iste ama bu haftalarda doktorlar zaten her kontrolde bakiyorlar diye biliyorum insallah bi sikinti yoktur
(11,505 puan) tarafından
İnşallah canım. Salı günü gidicem bakalım söylerim o zaman. Çok sağol
0 oy
(775 puan) tarafından
Benim detaylida belli. Oldu canım kendi doktorum bakiyormuydu bilmiyorum çünkü acemiligime geldi kese aşağı sarkmış diyip serklaj oldum şuan bebeklerim 7 aylik elhâmdülillah 
(11,505 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bende gidince sorayum. Bende acemiyim ilk gebelik

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 119 göst.
0 oy
3 cevap 70 göst.
0 oy
0 cevap 29 göst.
26 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eda1404 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
29 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sebnem (141 puan) tarafından soruldu

383,094 soru

11,466,601 cevap

35,069 kullanıcı

...