0 oy
373 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (178 puan) tarafından
Herşeyin kötüsünü düşünüyorum bi yerin ağrısa kötü bisey olacak öleceğim kanserim beynimde bisey var diye düşünüyorum vesvese falan hep Simdi de durdum yere karnımı şişirmek derin derin nefes almak geliyor daralıyorum bacaklarım kasılıyor ya dua var mı neler yapabilrim 3 yıl önce yakalandim bu illete kendim yendin zorla ilaç kullanmadan arada bi geliyor işte geri yardım edin ne yapabilrim 

10 Cevaplar

0 oy
(2,493 puan) tarafından
Bol bol inşirah oku canım. Ayete'l kürsi,nas,felak oku üfle kendine. 
(178 puan) tarafından
Saol canım benim regl iken okusam bisey olur mu acaba ya
(14 puan) tarafından
Olmaz cnm öyle başka biri varsa okuyabilecek okusun senin için geçmiş olsnn
(2,493 puan) tarafından
Hayır canım o şekilde okunmuyor.
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Önce Allaha sonra ilaclardan gelecek sifaya inanmani dilerim 
(7,654 puan) tarafından
Tanı yı da kendiniz mi koydunuz?
(178 puan) tarafından
Defalarca acile gittim gün de 3 4 kere hemde kalp çarpıntısı göğüs ağrısı ile herşey tejz ekg eko tahliller kaygı bozukluğu denildi her seferinde psikiyatriye git dediler kendim nasıl teşhis koyabildim sizce ?
(7,654 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim
(178 puan) tarafından
Teşekkür ederim allah razı olsun
(7,654 puan) tarafından
Başınız ağrıyınca nöroloji ye
Karniniz agriyinca dahiliye ye
Ayaginiz kırılınca ortopedi ye gidiyorsak ruhumuz agriyinca da psikiyatriste gitmek cok normal bir durum anksiyete evde destek ile anlatılabilecek bi rahatsızlık degil hem gidin acilde sizi gören uzman değil teşhisi bizzat alanini okuyan koysun
0 oy
(3,374 puan) tarafından
Youtobe den beyhan budagi takip et cnm cok faydasini gorursun nefes egzersizi falan yaptiriyor
(178 puan) tarafından
Saol canım hemen bakaym
0 oy
(119,237 puan) tarafından
rukye dinle bacim

(178 puan) tarafından
Saol canım allah razı olsun
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Sen yine duanı et tabi de bence doktora da gitmelisin kendin yenmiş olsan tekrarlamazdı demek ki üstesinden gelemediğin şeyler var bunu ne kendine ne çevrene yaşatma canım. 
(178 puan) tarafından
Çok haklsın gitmeyi istiyorum ama ilaçlara bağımlı ol.amtan korkuyorum
0 oy
(1 puan) tarafından
İzzet güllü psikolog videolarını izlemeni tavsiye ederim 1.30 saatlik videoları var terapi gibi çoğu insan canlı tanıklarda anlatıyor sizin videomuz sayesinde panik atak anksitete yi yenen bir sürü kişi var
(178 puan) tarafından
Takip etmeye başladım canm saol bakaym
0 oy
tarafından
Cnm bende de var ilaçlara karşı ön yargılı olma ben ilaç. Kullanarak atlattım Tabi önce RABBİMİN SAYESİNDE 
(178 puan) tarafından
Bi yakinim benim gibi yıllardır bırakamadı
tarafından
Hayır cnm ben şuan kullanmıyorum bence bağımlılık yapmıyor
(178 puan) tarafından
Yakın zamanda gitmem gerek o zaman psikologa böyle olmuyor
0 oy
(68 puan) tarafından
Kedi otu çayı iciyo bı tanıdığım. İlaç vs kullanan biri ilacı bitmişti alamamıştı atak gelince bu çayı içti o günlük sakinlestirip uyutuyo canim
(178 puan) tarafından
Bende melisa anason karışımı aldım gülüm onu içiyorum duaya sığınıyorum rabbime ınslah ı verir şifasını ilaç a başlatan zor bırakır diyir herkes
(68 puan) tarafından
Senin aldığın çay kedi otuna göre hafif kalıyor. Bu bir hastalık herkes çok şey biliyo maşallah kulaktan dolma uzaktan izleme bilgilerle. Yaşayan bilir benim en yakınım kardeşim bu hastalıktan muzdarip gözümün önünde eridi bı ara kardeşim elimden birşey gelmedi ilacını alacaksın başka yolu yok ama tek ilaç olmaz telkin tedavisi ve dini takviye de çok önemli yani Allah a tam teslimiyet. O' ndan geldiğini ve yine Allah in izniyle çekip gideceğini bilmek çok önemli arada sırada izlerini hissedeceksin çok normal kökleşmiş çünkü ama zayiflicak bu dediklerimle. Ve yok olup gidecek insallah
0 oy
tarafından
Bendede var panik atak stres yapinca basliyo nefes alamiyorum cok zor . Bunun psikolojik oldugunu düsün namaz kil kuran oku tesbih cek dusunme oyle seyler seni cok iyi anliyorum rabbim yardimcimiz olsun 
(178 puan) tarafından
Ayne öyle giti sanıyorum biseye üzülünce geri geliyor vesvese amin bacım amin çok zor
tarafından
Dun aksam biseye cok canim sıkıldı cok kotu oldum cok zor yasayan bilir rabbim hayirli sifalar versin
0 oy
(59 puan) tarafından
Nasıl oldunuz 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 103 göst.
20 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeni Dertli Gelin (867 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
0 oy
4 cevap 155 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 103 göst.
8 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu

379,119 soru

11,348,728 cevap

34,813 kullanıcı

...