0 oy
423 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar karnımın bir sağ tarafı birde sol tarafı aşırı sızlıyor sizce normal mi?

8 Cevaplar

0 oy
(3,886 puan) tarafından
Nasil bir sızı  canim... hamileliğin  sonlarina dogru yalanci sancilar olur. Ya da hizli bebis buyjmesine bagki gerginlikler.
tarafından
Valla kuzum ara ara sancım oluyor bı sağ taraf sızlıyor ardından biraz geçiyor sol taraf sızlıyor
(3,886 puan) tarafından
Yani normal canim ama yine en iyi sen bilirsin tabi. Bebis hareketine de bağlı  olur..
-Reklam-
0 oy
(119,284 puan) tarafından
streslisin bebek etkileniyo ama son haftalarda normal bebek  buyudu annesi yeri daraldi icerde kimildadikca sen biraz rahatsiz olursun
tarafından
Hiç bilmiyorum kuzum stresten erken gelecek diye çok korkuyorum inşallah zamanında gelir
0 oy
tarafından
Strese bağlı kasılma da olabilir cnm bide bebiş ağırlaşıyor onun ağrıları da olabilir hızlı büyümede olur
tarafından
Anladım kuzum
0 oy
tarafından
Sitres sıkıntı tabi etkiler uzan dinlen bakalım geçmez de normal degil
tarafından
Bak bebek setlesiyor kendini topluyormu eğer öyleyse uzan dinlen bacak arana yastik köy kalkma yan yat geçer bu toplanma geçmezse mutlaka git
tarafından
Evet toplanıyor kuzum bu aralar çok toplanıyor hatta
tarafından
Büyüdükçe olur ama şıklığı önemli bir satt içinde kaç kez oluyor beline ağrı vuruyormu bunlara bak uzanıp dinlendin halde geçmezse git mesela uzandığı da toplandıysa ayağa kalk hemen geçer . Ayaktayken toplandıysa uzan yan yatıyorsan diğer tarafa dön geçer . Eğer geçmez devam ederse önemlidir çünkü kasılır kasildikca bebeği aşağı iter
tarafından
Birde sıkma sen canıni.o degilmiydu sen hamileyken hastasın diye yerde yatıran keyfi için .. bu hayatta herşeyin bedeli var çeksin yaptığı hatanın bedelini . Sadece bebeğini ve kendini düşün
tarafından
Tamam canım deneyeceğim
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Su an belim kopuyor sanki 36+3
(502 puan) tarafından
Sana dogum tarihi verdi mi doktorun tabi sezaryense
tarafından
Hayır kuzum Martin ilk haftası kendini hazrila dedi sadece
(502 puan) tarafından
Benim ilk dogumum sezaryendi canim o yuzden bu da sezaryen olcak. 5 marta gun verdi
tarafından
Cuma günü hastaneye gideceğim o zaman belli olur
(502 puan) tarafından
Hayirlisi olsun canim bebegini saglikla al kucagina insallah
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bence stresten canim, cocuk hissediyor emin ol...su sureci en hafif sekilde atlatmani diliyorum, Allah bebegini saglikla kucagina almayi nasip etsin
tarafından
Amin kuzum korkuyorum ama kalkıp şuan hastaneye gitsem mi yoksa cuma günü randevum var onu mu beklesem
(6,978 puan) tarafından
Sanci gibiyse buyuk ihtimalle yalanci sancidir, ama icin rahat edecejse git bi baktir cunku streslisin uzgunsun zaten, Allah korusun nolur nolmaz imkanin varsa git derdim.
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Canım bi doktora gözük yüzmüş yüzmüş kuyruğuna gelmişsin için rahatlasın aşırı sizliyo demişsin burdakiler illaki bi yorumda bulunur ama sen git doktora yabana atma çok stres yapma hissediyo bebişin 
tarafından
Tamam kuzum şimdi mi gideyim yoksa sabahı mi bekleyeyim bilemedim arabayı sürecek kimse de yok babamda nöbette şuan
tarafından
Ben olurda bir ağrım olur diye korkuyorum araba sürerken yoksa ben annemle giderdim
(1,134 puan) tarafından
Canım ağrı aynı derecede devam edip geçmezse git bekleme derim nolur nolmaz bi doktor görmüş olur hem yakınınız yok mu bu konuda size yardim olabilecek arabayı kullanmak  için,  illaki git derim ihmal etme kuzum can sonuçta sendeki bütün stresi aliyo şuan bebeğin ondan o ağrı
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Çok stres yaptın ondan kaynaklı olabilir canim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 141 göst.
0 oy
3 cevap 99 göst.
12 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Fx (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.
18 Ekim 2022 Aile kategorisinde Burcummmmm (1 puan) tarafından soruldu