0 oy
264 göst.
Aile kategorisinde (826 puan) tarafından
Kızlar oğlum 1 yaşında ameliyyat olmalı şuan 11 aylık vakit daralıyo çok korkuyorum elimden alıp götürdükleri anı düşünüyorum nefesim daralıyo kötü oluyorum.  Yoğun bakımda dururmu?? İçeriye girmeme izin olurmu acaba?? Ne zaman görürüm. Böyle ameliyyat olan yada bi tanıdığınız varmı nasıl oluyo bi sorun olurmu sonra?? 

7 Cevaplar

0 oy
(942 puan) tarafından
Bir sorun mu var Allah sifalik versin nesi varki
(826 puan) tarafından
Testisleri inmedi canın ikiside bide doğuştan sünnetli pipisindede ameliyyat olmalı. Testisleri inmesini bekledik 1 yaşında kadar ine bilir dedi doktor ama inmedi şimdi 2 kere ameliyyat olmalı çok kötü oluyorum nasıl veririm ellerine oğlumu ben gözümün önenden ayıramıyorum onların yanlnda ya ağlarsa diye ödüm kopuyor.
(942 puan) tarafından
Allah sifalik versin inşallah
(826 puan) tarafından
Saol canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Arkadaşımın oğlunun da testisleri inmemişti doktor takip edicez kendiliğinden inerse sıkıntı yok dedi ama inmemiş geçen sene baharın ameliyat oldu tüm narkoz aldı ameliyattan çıkar çıkmaz teslim etmişler ve çok da çabuk iyileşti darısı sizin baksanıza inşallah canım rabbim şifa versin 
tarafından
Inşallah düzelir biran önce canım benim Rabbim şifa versin ❤
(10,560 puan) tarafından
Tekrar anne tedtisleri.  Nasıl inmiyor cnm
(826 puan) tarafından
Doğuştan inmiyo. Ya karnında oluyir yada kasıkda kalıyo öyle  bazen iniyp ama bizde inmedi o zamanda ameliyyat ediyolar. Çok saolun Allah razı olsun
tarafından
Yumurtalıkları kasıkta kalıyor canım doğal olarak aşağı inmesi testis içine yerleşmesi gerekirken testisler boş kalıyor onu da doğduktan sorna bir yasına kadar takip ediyolar bir yaşından sonra inmemiş olursa ameliyat ile yunurtalikalri testis içine yerleştiriyorlar canım (beyza nur)
(826 puan) tarafından
Bide utangaç testisler oluyo bazen düşüyo bazen kaçıyo onlarıda ameliyyat ediyolar. Bi şüpheniz varsa eğer çoçuk cerrahisine götür o bakar.
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Eltimin oglu iki ameliyati birden oldu 1 yasinda o da..hic de bisey olmadi cnm..ameliyata almazlar tabi ki..ameliyat bitince yanina getiriyolar aksama evine geliyorsun zatn..bikac gun biraz zorlanabilirsin yürüdüğü icin pipisi dyince biraz acıyabilir ellemek isteyebilir ama cok sürmüyo merak etme..
(826 puan) tarafından
Gerçektenmo bende nasıl bakarım orda hastanede nasıl kalarız diye içim içimi yiyor. Neden 2 ameliyyay geçirdi.? Bizdede 2 olucak galibe oğlum peygamber sünnetli doğdu onuda ameliyyay edicekler ama ayrı oda. Yürümüyo zaten oğlum hala. Ödüm kopuyor
(3,901 puan) tarafından
O da peygamber sunnetliydi cnm o yuzden hem sünnet oldu hem de testisten oldu..zatn ayri ayri olunan bisey degil..ameliyata bi giriyo ikisino de olup cikyo..doktor ameliyattan sonra kontrol icin gelene kadar beklersin sonra eve geciyosun..
(826 puan) tarafından
Çok şükür canım. Teşekkür ederim hepinize o kadar rahatladımki düşündekce çok kötü oluyorum. Bize ama dokor 2 ameliyyay dedi bakalım nasll olucak.  İnşAllah aynl anda yapar bi daha girmez ameliyyay
(3,901 puan) tarafından
2 ameliyat zatn ama.ayni anda oluyo cnm merak etme..cikinca narkoz etkisi fln huysuzluk yapar aglar ama bikac gune iyilesiyo..evde oluyosun zatn..icini ferah tut yani sunnet gibi düşün sadece
0 oy
(802 puan) tarafından
Kuzum benim yeğenim de öyleydi onunda 1 tanesi inmemisti ameliyAt yaptılar indi çok şükür çok korkulacak birşey degil 1 saat bile sürmüyor aynı sünnet gibi canım 
(10,560 puan) tarafından
Cnm bir tanesi inmemişti nasıl oluyor gördün mü  sen nasıl şeydi
(802 puan) tarafından
Şeyi kasık varya orayı kesiyorlar aşsaga indiriyorlar  hoş yegenimki hala görünürde yok ama sözde doktor indi dedi ama ameliyat izi kalıyor canım
(10,560 puan) tarafından
Kuzum inmediği hali nasıl nerde yani yukarıda falan mı benim oğlumunki biri biraz yukarıda biri aşağıda
(802 puan) tarafından
Yukarıda canım fark edilir şekilde belli oluyor yegenimki bir tanesi nerdeyse yoktu
(826 puan) tarafından
Ever torbalarl boş oluyo elinizle bakarsanlz içi boş oluyo  ameliyyat izinden bişey olmaz büyünce gider. Benim oölumda ikiside inmedi inşAllah 1 yaşına kadar inerde olmaz ameliyat.
0 oy
(129 puan) tarafından
Kız bacım sakin ol benim büyük oglanda aynıydı yumurtalıkları yukardaydı sünnetle beraber 3 yasında yaptırdık aynı sünnet gibi korkacak bi durum yok yogun bakıma felanda almıyolar 1 gün yatırıp cıkarrıyolar sakin ol bacım valla ameliyat deyince korkmuştum benim kuzumun yanında bende duramamıltım küçük bebegim vardı babası durdu 
(826 puan) tarafından
Bende öyleyim düşünüyprum hemşirelerin elinde alıp götürücekler benden. İnternerde izıedim canım ameliyyatı o yüzden en iyi doktoru bulduk bakalım nasıl olur. Bende düşünüyorumki 2 gün falan tutarlae nasll yaparım yemek yedirmek falan uyutmak orda herkesin içinde ameliyyay bi tarafdan ödüm kopuyor ama çok şükür rahatladlm arrık
0 oy
(48,735 puan) tarafından
gecmis olsun canim 
(826 puan) tarafından
Teşekkür ederim çok saolun
0 oy
tarafından
Ama bu cogu çocukta görülüyor canim çaresiz hastalık degil üzülme sünnet gibi dusun ki hemen yaotirmalisin ilerde çocuk olmaz diye biliyorum amcamin torunu oyleydi ameliyat oldu sorun yok çok sukur
(826 puan) tarafından
Bu güne kadar hiç sitem etmedum canım hep şükür ettim Allahmın çaresi var diye beni üzen bıçak altına girmesi almaları benden beni o korkutuyo  biliyprum her çoçukta görünüyo kötü bişeude 40 günlüğünden götürüyruz doktora hep baktırtık en sonda 1 yaşında gelin dedi ameliyyay edicez hiç boş bırakmam öyıe şeyleri. Hemen yaptırtıcam. Zaten. Teşekkür ederim canım
tarafından
Güzel dusun bak mesela dogum yaocaz aci cekicez ama çocuğumuz olunca geçiyor herkes buda öyle ameliyat olcak ve gecucek daha doktorlara gitmeyeceksiniz sifa olucak insaAllah
(826 puan) tarafından
İnşAllah canım doğduğu günden bu yana doktor doktor geziyoruz çok sorunu var oğlumun 3 günlüktü hastaneden çıkardığımlzda kucağımda ağlayarak çıktım bazen burda post açıyolar hastane çıkışımda kafamda taç olmadı diye. Benin saçıma bile tarak değmemoşti gözlerim şişmişti ağlamakdan o kadar gezmişdimki hastanede terliğiç yırtıldı onunla çıktımhamile kiyafetlerle çıktım hbi fotoğraf bile çekinmedim. Hastaneden çıkıp başka hastaneye götürdük kalbinde delik vardı 3 tane bende acemi anneiyum testisleri inmemiş pipisi ameliyyatlık i gecede ateşi çıktı aldıalr benden psikolpjik tükendm arrık gözümde yaş kalmamşştı. Oksijene taktılar oğlumu. Çok kötü günler geçirdim. Şuan 11 aylıj yürümesi yok. Oturmuyo desteksiz dengesini sağlamıyor. Masaja gidiyoruz şuanda 3. Defa.  nöroloji travmatolog cerrahi doktoru burda 2 doktor takip ediyor bildiğim doktorlardayız her ay. Ama artık oturmak istiyor 5 dakika falan duruyo çok şükür. Benimde kalbim ferahlıyono iyi olunca ama kötü olunca donup kalyorum. Allah kimseyi evladıyla sınamasın. Bide ikinci hamileliyim ondanda çok titriyorun üzerinde

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 390 göst.
1 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aylinece1311 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 187 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 306 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Rana10 (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 102 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Somi04 (6 puan) tarafından soruldu

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı