0 oy
85 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (56 puan) tarafından
Kizlar oglumu hep ayaklarimda sallayarak uyutuyorum kendisi hic uyumuyor uyuduktan sonra eski salincaklardan var ona yatiriyorum arada sallamami istiyor yoksa uyaniyor nasil sallamadan uyutabilirim tüyolariniz varmi

3 Cevaplar

0 oy
(620 puan) tarafından

Canım benim bebeğim kendisi uyuyor. Uyku saatleri hep aynı. Sen en basta uyku saatini olustur. Her gün aynı saatte uyusun, bi süre sonra kendisi o saatlerde uyumak ister. Bi oyuncağı var yanina yatiriyorum ona gülüyor elinde donderiyor falan uykuya dalıyor sonra. Emzik veriyorum bi de.

Uykuya zor gecicek gibiyse uyku tulumuna ellerini de alıyorum çok hareket etmesin diye. Donencesini aciyorum ya da. 

En önemlisi saati ama canım. Ben de bebeğimi uykusu yokken uyutmaya calissam uyumaz. Ama saatlerinde yatağına koydugumda daliyor. Sabah 9 ikindi 4 aksam7bucuk. Alarm gibi tam bu saatlerde mizlaniyor uykum var diye:D

-Reklam-
0 oy
(2,852 puan) tarafından
İnternetten baktım ben çocuğa pijama giydir ışığı kapat uyku saati olduğunu bilsin ayağına koy 3 dk salla 1 dk dur .. bir kaç gün sonra 2 dk salla 2 dk dur.. o şekilde alışıyormuş bende denemedim de 
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Benimki cam kenarında uyuyor şu aralar dışarıyı izlerken daliyo uykuya

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 263 göst.
24 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Merveeem (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 155 göst.
8 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Adamasaliii (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 144 göst.
3 Mayıs 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde ilkysry (146 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...