0 oy
260 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (87 puan) tarafından
Selam kizlar kargpdan aldiklarimi iade etmekten sikildim kizum 9 aylik ilk adim ayakkabis almak istiyorum kendime adam akıllı üst bas almanyalı 1 seneyi geçti eşim istemiyor koronadan dolayı siz gidiyor musunuz avm ye  :( tek gidemem 2 vasita

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben her hafta gidiyorum nerdeyse
(87 puan) tarafından
Bebegimle mı gidiyosun kuzum arabasında duracak şekilde
tarafından
Evet ama 1 den önce almaz maalesef
(87 puan) tarafından
1 yaştan önce mı almazlar
tarafından
Saat 1 den önce 18 yaş altı yasağı var 1 ve 4 arası girebilirsin
(87 puan) tarafından
Tamam kuzum çok çok saolasin allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(389 puan) tarafından
Cnm gidilirde benm oglum asla durmaz yani kabine giriyoz cok aglyo belki seninki sever
0 oy
(237 puan) tarafından
Ben geçem gitmeye calıstım cocuk almıyoruz dediler alıyorlar mı bebek avmye
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Benim kızlarım 8 ve 11 yaşındalar  HES  kodu sorgulamislardi Ankara'da ki AVM de
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Saat 1den sonra git ben gidiyorum ayakkabıyı kendi başıma aldım eve geldim ayağına olmadı beraber gittik bı de AVM ilkginc geldi arabasında durdu bu kadar stres yapmayın denemekten ne çıkar otobüse de binilir ben de otobüsle gidiyorjm
(87 puan) tarafından
Ay hayatta cesaret edemem otobüsle aferim sana valla kuzum eşim arabayla götürür o da istemiyor pimpirikli
0 oy
(4,061 puan) tarafından
1 den sonra git almıyor hıc biyer 1 4 arası cocullar cıkabılıyor ya ama cok suguk havalar istersen cıkarma canım 
(87 puan) tarafından
Canm Allah razı olsun öyle bunaldimki okullar açılacak üstüne giyecek kıyafeti bile yok
(4,061 puan) tarafından
Dogru dur kuzum ya oyle oluyor Allah yardımcın olsun sıkı giydir git bakalım a tek nasıl gidersin ki
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim 1den önce 4ten sonea almiyolar alışveriş merkezlerine 
(87 puan) tarafından
Ay bebek olsa da mı ama 9 aylık çok şaşırdım iyi ki yazmışım
(9,626 puan) tarafından
Yok Canım ben geçen ay gittim 8 buçuk aylıktı almadılar bugün yine gidicem ama 1den sonra
0 oy
(25,224 puan) tarafından
3 hafta önce gittim 
0 oy
(612 puan) tarafından
Kuzum kendi aracınla gidecek olsan tamam sakin saatleri seç git derdim ama toplu taşımayla ben olsa korkarım. Ben hiç gitmedim bu arada. Bulaşık deterjanı a varana kadar internetten veriyorum sipariş. Bi arada sırada evin yanında a101 var gittiğim orası. 
(87 puan) tarafından
Kendi aracınızla gittik hemen alıp çıktık saol canmmm
(612 puan) tarafından
Allah'ım korusun sizi de bebişinizi de tatlım :* bi yerde çıkıyoruz napalım. Allaha emanet
0 oy
(1,808 puan) tarafından
3 hafta oluo gitmiştik  bizde kizima kiyafet almaya aliolar iceri bisey demiolar bebeklere 
0 oy
(265 puan) tarafından
Biz eşimle gidiyoruz bizimki de 10 ayına girecek zaten çocukla pek fazla durulmuyor ama gidilir herkes maskeli geziyor.
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Ben hiç gitmiyorum ya eşim alıp getiriyor yada internetten alıyoruz
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Git kız bileycik olmaz Allahın izniyle. İlk adım ayakkabısı deneyerek almak daha iyi 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bilgim yok.    

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 85 göst.
17 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canoom (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 247 göst.
7 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 777 göst.
13 Nisan 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 158 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Simgeli (26 puan) tarafından soruldu

378,249 soru

11,321,239 cevap

34,765 kullanıcı