0 oy
687 göst.
Diğer kategorisinde (6,681 puan) tarafından
Benim bir arkadasim var çocukluk arkadaşimdi kendisi cok iyi bir kiz cok severim ama ailesi yani babasiyla ablasi iyi deyil..arkadasimin kendisi 2kere nişan atdi..basina ne geldiyse ailesi yuzunden geldi kendisi gercekden iyi biri insan..mahallemizde marketde calişiyor eşimin iş arkadaşi gormüş beyenmiş eşime demiş eşimde bana soyledi..eşimin arkadasi cok iyi bir insan aileside oyle bende dedim arkadasima soyleyeyim kabul ederse konuşur tanisirlar..eşim arkadaşina arkadasimdan hic bir sey soylemedi ne 2kere nisan atmagindan nede ailesinden..arkadasim kabul etdi 1haftadir gorüşüyorlar bu gun arkadaşim basindan gecen nisanliliklarini anlatmiş çocukda ben kabul edemem uzgunum demiş ayrilmiş..arkadaşimda beni aradi ağliyor bana her seyi sen yaptin diyo onceden soyleseydin keske nisanli oldugumu çocuga şimdi bunlar yaşanmazdi dedi..ya Allah aşkina benim suçum ne?kendin ilk buluşmanizda soyleseydin ya dedim bana ben sen anlatmişsindir diye demedim diyo..arkasindan konuşsaydim dahami iyiyiydi ya??suclu benmiyim gercekden??

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nisan atmis iki kere bosanmamisya..! 

Arkadasina da gelince evlendiginde bir huyu ciksa onu da sana suç baglardi
(6,681 puan) tarafından
Biz boyle dusunuyoruz..bende çocugun sorun yapacagini dusunmuyordum..sonucta kendisi aylardir kizi gozetliyor az cok  biliyo nasil biri oldugunu..her kesin basina gele bilir kim mutsuz olmak isterki..
tarafından
Tabi canim bu ne on yargi sahsen iyi ki olmamis dedim duz mantik at gözlüğü adaminkisi
-Reklam-
0 oy
(774 puan) tarafından
Hiç böyle şeylere karışmam hata orda başlıyor iyi olur Allah'tan kötü olur senden diye boşuna dememişler
(6,681 puan) tarafından
Aynen valla bidaha karismam
0 oy
(291 puan) tarafından
Canim bence siz de o da soylemeliydi anlasmaliydiniz bu konuda iki taraf da haksız 
(6,681 puan) tarafından
Ya ben kendisi anlatir diye dusundum bide bu konu ilk basta konusulacak bisey..hem ben 1hafta icinde hic konusmadim arkadasimla iyi yada kotu hic bir sey sormadimki sorumluluk almayayim
(291 puan) tarafından
Benim eşimde Nisan atmisti ablamla eniştem vasıtasıyla tanıştık ilk konuştuğumuz gün eşim Nisan attigindan bahsetti öncesinde bizi tanistirmadan enistemler felan da söyledi öyle bir olay olmuş diye yani onceseonde bu tür seyler konuşulmalı
(6,681 puan) tarafından
Sen ablani istiyen birine ablandan once soylermisin nisan falan atdigini?yada sen nisanli olsaydin ablan senden once esine soyleseydi senin nisan atdigini?nasil olurdu?
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Umut lanmış Herhalde canım o da bi nebze haklı ama Kişiye göre değişir Şöyle ki arkadaşın benim durumumu önceden belli etseydin iz demiş ama ben şahsen yasadıgım seyleri kendim anlatmak isterim kaldı ki 1 haftalık konusma ağlqmaya ne gerek var ama belki ailesüde zorluyorsa psikolojik olarak kötüdür tabi
(6,681 puan) tarafından
Bende oyle dusundum..benim hayatimi konusmak kimseye dusmez
0 oy
tarafından

Kimseyi dost sanma arkandan senaryo yazar sonra, dizi çevirir 

(6,681 puan) tarafından
Aynen valla ders oldu
0 oy
(119,249 puan) tarafından
Sen iyiligini yapda gerisimi bosver
(6,681 puan) tarafından
Yaptim canim gerisi kendisinin bileceyi is
0 oy
(14,026 puan) tarafından
Bu detayı söylemek sana düşmüyor ki ya arkadaşın kime çatacagini şaşırmış 
0 oy
tarafından
Sen söylesen kızı  kotulemis olurdun kendisi ilk günden söylemesi lazımdı böyle şeyler saklanmazki hayret bişe yada sana sorsaydi sen bu durumları söylediniz mi diye  

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 630 göst.
16 Mart 2021 Aile kategorisinde Nzli (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 627 göst.
17 Şubat 2021 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 385 göst.
29 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 648 göst.