0 oy
304 göst.
Aile kategorisinde (195 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar merhaba. 13yillik evliyim 2game cocugum var cok sveerek evlendik. Esimle nisanlandigimizdan beri eski sevgilisi bizinrahatsiz ediyordu baska sehirde ve esimden yasca baya buyuk. Genclik cahillik takildik dedi esim. Kiz pek tekin olmadigi icin ciddi dusunmedim dedi. Ama kiz takinti yapmis dusmedi yakamizdan ne kavgalar ettik esimle kizi aradtirdim sosyal medya hesaplarindan abartmiyorum 100lerce erkekle yazisiyo. Kadina kufurler etti esim banamisin demiyo yilisik. En son sesi kesildi senelerdir.esimle hic binsorunumuz yok. Heroes imrenir bize cok ilgilidir. Even saatinde gelir gider. Haftasonlari bensiz biyere cikmaz hep evdedir. Telefoni hep ortalikta sifresi falan yok. Baden sarjim biter bama verir.yine bigun annemi aricaktim istedim telini verdi son aramalarda o kadini gordum. Aramis ama gorusme olmamis cilgina dondum. Inanamadim. Kadindan kurtulmaya okadar ugrasmisken bune simdi die. Is arkadaslarini hic hazetmiyorum. Ogle payfosunda iddialasma olmus. Yok biz soyle geziyoz tozuyoz karikiza gidiyorz sen kilibiksin ilk gordunle evlendin evden cikamiyosun izinsiz bilmem neordan gaza gelmis bu kadininaramis arkadaslariyla kafa gecmek icin onlara hava atmak icin. 1haftadir babamin evindeyim hergin gelip agliyo yalvariyo arama kayitlarima bak hic aramadim simdiyd kadar dio. 5kg vermis 1 haftada sacsakal karismis. Ama ben yediremiyorum affedemiyoerum cok kotuyim. Insan nasi boyle bisi yapar aldatilmis hissediyorum. Cocuklarim var calisiyorum ama ne bosanabiliyorum ne geri donebiliyorim oylece kaldim. Nolur bi akil verin 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ya adam sanki yalan söylemiyor gibi geldi bana. Gaza gelip hata etmiş olabilir. Çok pişman olduğunu söyledin bu sebepten boşanma. 
(195 puan) tarafından
Ya kurnaz bi adam olsa tamam dicem whatsapa durum koymayi bile yeni ogrendi. Instagram uok. Saddle facesi var . hep kurcaliyorum cunku o kadin rahat durmaz die hic daha denk gelmemistik. Ama erkek milleti guven olmaz bellide olmaz kafamda bisuru senaryo donuyo vesveseden uyuuamiyorum ruyalarimda neler oluyo anlatamam
tarafından
Sen babanın evine gitmekle hata etmişsin. Adama fırsat vermişsin resmen. Yapmayan adam bile fırsat bulup yapar. Tamam gene surat yap ama don evine :)
(195 puan) tarafından
Aile apartmani kendi evim olsa onu kovardim.
-Reklam-
0 oy
(48,367 puan) tarafından
zor bir durum sidik ysristirilcsk bir konu degilki agizlarini kapatabilirdi bosbogaz arkadaşlarının bosanma sebebi değil zamana bırak bir süre kafani dinle anlasin seni kaybetmek nasil oluyo
0 oy
tarafından
Sirf bu yuzden boşanırsan yazik olur. Esin yapmis bir hata gaza gelmis bence bidaha gelmez oyle el alemin lafina daha fazla uzme sogutma aranizi derim. 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Pardon da kadın takıntılı sapık madem bunu eşin biliyor ne diye kadına musallat etmek için kendisi arıyor ki erkekleri anlamıyorum karımı seviyorum ben yapmam kılıbığım de geç ama yok dşyemezler güya gururları var ya sürümdür bence bidaha yapmayacağını inandığın zaman geri dön 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Eşin bi gaza gelip haltlar karistrmis cahillik resmen..hattini degsitrsin ömce bnce..pisman olduguna ve bidaha yapmaycagina inaniyosan iyice bi burnunu sürttükkten sonra barışabilirsin bnce..tabi esini seviyosan hala..ve sevildiğine inaniyosan..
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Neden başka kadın aramak varken eski sevgilisini aramış demek ki hala numarası varmış neden silmemiş bu kadar sene 
0 oy
(874 puan) tarafından
Eşin de hava yapayım derken havasını almış :D çok özür dilerim güldüm eşinin haline ayrıca yazını okurken bile bana samimi gibi geldi esin. Söyledikleri doğru bence ama biraz burnu sürtsun teli değiştirsin diycem de hafızasında ise numara bilemem 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,093 göst.
8 Aralık 2020 Aile kategorisinde Syma (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 473 göst.
19 Haziran 2023 Aile kategorisinde Gülbi (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 628 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Maylaj (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 95 göst.