0 oy
462 göst.
Aile kategorisinde (19 puan) tarafından
yani açılmanız falan çok oldumu, oluyor mu? cinsel ihtiyacınızda Bi değişim oldumu 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
40 gun beklenilmesi lazim o surec icinde zaten duzene gieiyo dikisler vs iyilesiyo o yuzden cok sukur sorun yasamadik. 
(19 puan) tarafından
açılma çok oluyormuş öyle okudum Bi kaç yerde o yüzden çoğu erkek eşinden soğuyormuş tabiri caiz çuval gibi oluyor diyen bile var o yüzden korktum sezeryan düşünüyorum
tarafından
Ha açılma derken genislemeden bahsediyosun anladim. Evet oluyo malesef ama herkes bir olmayabilir
(814 puan) tarafından
Valla benimkinde olmadi okadar canım acimistiki anlatamam suan 2.ye hamileyim aklima gelen ilk sey o 4 fikisim vardi darmi diktiler acaba diye bile düşündüm
tarafından
Ay kusura bakmayin da hangi ***** erkek bunu düşünüyorsa onun yüzünden açılıyor zaten orası bide memnun olmuyor beyefendi deli midir nedir nasıl sinir oldum ya :))
(814 puan) tarafından
Benimki hic acilmadigi icin ben bilmiyorum cnm tam tersi darlasmisti sabki duvar vardi yani
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç bişey olmadı 
0 oy
(1,584 puan) tarafından
40 beklenen gerekiyor SONRA zaten Toparlanıyor sorun yaşamadım hiç
0 oy
tarafından
Cinsel ihtiyacta degisiklik oluyor ama bunun normal dogumla ilgisi yok canm psikolojik birsey.dikislerin olursa dustukten sonra hicbiseycik olmuyor
0 oy
tarafından
Ben zezaryan oldum kuzum darlık oldu bence de bence normal doğum en güzeli en azından göbek kalmaz
(814 puan) tarafından
Cnm hicte valla normal yaptim gobegimi görsen şok olursun bende boyle beklemiyordum
0 oy
(814 puan) tarafından
Çok acımıştı onu biliyorum ve suan yine hamileyim aklima ilk grlen dogum sonrasi iliski canım cok acımıştı ilk gunkinden daha coktu yani 4 dikisim vardi bu arada 2 ay falan beraber olmamamistik

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 600 göst.
4 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Kdrts1312. (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 755 göst.
27 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Yasem1234 (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 663 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde nefesvenefis (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 293 göst.