0 oy
591 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar 36+3 haftalık sezeryan doğum yaptım şuan tam 1 haftalık olduk çok fazla ödemim vardı bacaklarım ve ayaklarım çok şişti göbeğim de henüz tam inmiş değil eşim doğumdan bu yana bana karşı soğuk gibi hiç sarılmıyo bile bu durumu dile getirdim cevap bile vermedi sonra bi şey demedin bi açıklama yapmadın diye yeniden sordum çok saçma düşünceler diye karşılık verdi sizce psikolojik olarak ben mi öyle hissediyorumdur sizin eşleriniz size karşı nasıldı 

29 Cevaplar

+1 oy
(5,813 puan) tarafından
Benim eşim aşırı merhametliydi yani artık iyileştim diye kalktığımda peşimde dolanırdı eğilme kalkma diye ilaçlarımı takip ederdi yediklerime çokk dikkat ederdi gaz yapan şeylerin listesini önceden yapıp dolaba astı annesine anneme bunları pişirmeyin dedi vs.. Soğukluk olmadı tam tersine aşırı düşkün olmaya başladı mesela dışarı eskisi kadar çıkmıyor ayda toplasan 3kere arkadaşlarıyla görüşür geriye kalan tüm boş zamanlarda bizimle vakit geçiriyor ben oğlumu özlüyorum diyo 
(1,009 puan) tarafından
Ay maşallah ilişkinize benim eşimde dışarıyı pek sevmez öyle ama şuan şehir dışında çalışıyor ev tutacaz yeni ondan bende ailen yanında doğum ve 40 ı çıkaracam ancak doğumdan sonra bir hafta yanımda kalabilir özler büyük ihtimalle baya daha şuan bile her fırsatta izin alıp geliyor
(5,813 puan) tarafından
Ya eşim gezmeyi seviyor aslında ama siz olmayınca sıkılıyorum diyo shshsh :D bizle gezmek istiyor sağolsun
(1,009 puan) tarafından
Ne güzel işte ☺️
-Reklam-
+1 oy
(3,610 puan) tarafından
Herkesin mizacı farklı benim eşim şöyle diye anlatsam size nispet yapar gibi olur, daha çok takılır daha çok üzülürsünüz. Bu tip  sorular aklınızı daha çok karıştırır. Eşinle daha çok iletişime geç bence.
(150 puan) tarafından
Merhametine  hayran kaldım  canım: )) çok naif  düşündün  üzülmesin diye anlatmaman
0 oy
(8,980 puan) tarafından
Lohusa psikolojisi canım sana öyle gelmiştir. Belki ilkten seni kırmamak için cevap vermemiştir. eşim beni rahat ettirmek için herşeyi yapardı ama bende o zamanlar benimle ilgilenmiyor gibi gelirdi şimdi düşününce anlıyorum 
0 oy
(1,911 puan) tarafından
Belki canın yanıyodur rahatsizsin diye yaklaşmak istemiyordur. Yada yanınızda annen yada kaynanan varsa çekiniyodur
0 oy
(7,358 puan) tarafından
Ben doğum yaparken çok ağlamış  eşim sonra baya yardımcı oldu ev işlerinde olsun yemek konusunda olsun sonra sonra ilişki durumu düzeliyo
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Lohusalık hali canım öyle düşünme babalar da doğumdan sonra noldu şimdi kafasına giriyor bir süre onlar da anlamıyormuş olan biteni 
0 oy
(91 puan) tarafından
Psikolojik olabilir canım çünki bende neden oraya oturdun neden böyle yaptın diye darlamıştım eşimi aslında çok ilgiliydi yani ama oluyor işte sudan sebeplerle bişey çıkarıyor insan merak etme düzelir daha çok yeni ben ağlayıp duruyordum o dönemde :)) 
0 oy
(7,928 puan) tarafından

Mükemmeldi kendisi son ses kükrerdi bende bebeğe bakardım bebek çok aglasa kukremesini başka odada yapardı :D

0 oy
(436 puan) tarafından
Benim eşim çok gıcık bi insan olmuştu daha Yeni yeni düzeldi ama annesi ablası dolduruyomuş şu an konuşmuolar bi aydır düzeldi. Allah herkesin gönlüne göre versin. Hakkım helal değil. 
0 oy
(3,584 puan) tarafından
Yahu güzelim geçer, düzelir. Erkekler de baba oluyor sonuçta. Ne olduğunu bilmedikleri bir yola giriyorlar. Senin doğum sürecin, doktor hemşire dikiş bilmem ne ortamın o adamı fazlasıyla germiştir zaten.  Alışacak, düzelecek zamanla. Unutacaksınız, kocan sarılmak istediği zaman da uff dur bir ya sırası değil şimdi bebek beni istiyor diyeceksin emin ol :) 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Lohusa psikolojisine girmişsin adami darlama, gayet güzelsin ona bir evlat verdin emin ol böyle düşünüyor. Ameliyatlisın korkuyordur erkekler gereksiz düşünceli oluyor bu konuda, bol bol su iç nescafe iç odemini atarsın göbeğini bağla sarkmasin. Kirkin çıkınca daha iyi toparlanacaksin. 
0 oy
(479 puan) tarafından
Bneşm eşimde çok değişti hatta ilişkiye girmek istemiyor okdt diyim ben çok soğuk davranıyor 6 ay oldu doğum yapalı ama eşim bir tuhaf bana karşı bende artık ağzıma ne gelse söylüyorum artık 
0 oy
(2,724 puan) tarafından
İnan Bunlar geçici şeyler yani biz Lohusa iken onlar da lohusa oluyor benim eşim Mesela şu an soruyorum ben o zaman çok kötü bir psikolojideydim diyor yani şu an Sen eşinden ekstra bir ilgi istiyorsun O da gerçekten senin gibi kolay şeyler yaşamıyor bir kere şaşkınlık içerisinde en de çok aşırı şişmiştim İnan o kadar şişmiştim ki bacaklarımı kaldırırken ağır olduğunu fark ediyordum kaldıramıyordum yani zaten az kaldı şişliğin de geçecek Bunların hepsi geçecek kısacası
0 oy
(12,543 puan) tarafından
kırk bittı adami sıkıştırdım jsfjkkbcf

eskisı gibiydı 

bklm ikincıden sonra nolacak :)
0 oy
(12,543 puan) tarafından

kırk bittı adami sıkıştırdım jsfjkkbcf

eskisı gibiydı 

bklm ikincıden sonra nolacak :)

0 oy
(34 puan) tarafından
Benim eşim de aynı böyle bi garip olmuştu. Doğuma girdiği için benden soğuduğunu düşünmüştüm. Çocuktan başka bişey görmüyordu gözü. Sonra bazı şeyler yaşadık kadın fıtratını ve nasıl davranması gerektiğini biliyor artık. Erkekler sadece farkında değil yaptıklarının yada yapmadıklarının bizde nasıl bi etki bıraktığını 
0 oy
(933 puan) tarafından
Bende 40 gün oldu doğum yaptım sezeryanla inanır mısın daha yeni yeni kafam yerime geliyor. Eşim Allah ondan razı olsun her konu da destek oldu ama brnim o anda gözlerim kör gibiydi nasıl triplerdeydim  adam dışarı gitse yok başkasını buldu yok bilmem ne telefona mesaj gelse bir kuruntu kuruntu . Dedektif olmuştum halbuki ki eşimin telinde şifre bile yok en son bir kavga ettik sen beni anlamıyorsun sen nasıl kocasın vs vs adamı çok darladım.  Allaha şükür şimdi biraz kendime geldim inanır mısın lohusa zamanı bize öyle geliyor . Geçecek inşallah 
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Gayet iyiydi ben eğilip doğrulamadım biraz zorbi doğumdu ilk doğmum yemeğimi bile getirdi önüne Allah razı olsun canımın içinden geceleri bazen o baktı bazen ben baktım aramızda gayet iyiydi işten gelir öperdi sarıyıp uyurdu ikinci gebeliğimde hada iyi durumdaydım ama yine elim ayağım oldu ama her erkek aynı olmuyor 
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Ben burada çok okudum böyle şeyler üzerine alınma sanırım erkeklere de bi haller oluyor lohusa psikolijisi gibi bir şey onlarınki de daha cok yeni dogum yapmışsın sen simdi bebisine yoğunlaş fazla da dillendirme bu konuyu eşine düzelecektir zamanla 
0 oy
tarafından
40 çıkınca o ödemler de girer merak etme bende sezeryan doğum yaptım ama ben 52 'le gitmiştim doğuma o yüzden ödem falan hiç birşey yoktu şuan sadece çok çok az göbek var o da sezeryandan dolayı 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 662 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde nefesvenefis (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 455 göst.
0 oy
8 cevap 459 göst.
17 Şubat 2021 Aile kategorisinde Ceyda. 13 (19 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 599 göst.

378,433 soru