0 oy
1,291 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından
Eşimle kavga ettik şuan benim ailemde onu ailesi de bizde birbirimizden şikayetçiyiz annem eğer boşanırsam bebeğimi babasına vermemi istiyor ben bebeğimi vermek istemiyorum boşanmak da istemiyorum annem onlar gelip özür dilemeden gidemezsin diyor ama burda uyuyamıyorum bile sığıntı gibi hissediyorum kendimi annem sürekli laflar söylüyor küfürler ediyor bı kaç gün olmasına rağmen çok sıkıldım burda 

14 Cevaplar

+1 oy
(6,136 puan) tarafından
Ananınki de hem elmam dursun hem karnım doysun 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kavga ettin madem gitmeseydin bu kadar istiyorsan 
(54 puan) tarafından
Polisler karıştı olaya büyük bir kavga oldu yani bende gitmek istemedim kalsaydım kaynanam beni çocuğumla tehdit ediyor bebeğimi düşürmek istiyor
tarafından
Eeee ona ragmen ne diye kocam diyip duruyorsun annen  hakli  özür  dilemeliler
(54 puan) tarafından
Haklı evet ama üzülüyorum
0 oy
tarafından
Haklı annen bebek konusunda hariç seni nsl bırakmıyorsa eşine senin bebeğini de veremez babasına...

Eşin gelip özür dilyck dilden değil gerçekten samimiyetle gönülden annen üzülüyor senin için aynı şeyleri birdaha yaşamını istemiyor
(54 puan) tarafından
Biliyorum burda kalırsam bebegimden olacağım oraya gitsem de bebeğimi öldürür kaynanam tehdit ediyor çünkü
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Esinin ozlemiyle yandigina gore basit bir sebepten aile evine dönmüş olmalısın.

Bence aileni dinleme belliki sağlıklı kararlar vermiyorlar sorun neydi bu arada
(54 puan) tarafından
Basit bir konu aslında ama polisler karıştı olaya dövustuler yani millet  birbirine girdi
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Eh bacım gitmesin keşke insan evlendi mi ailesinin yaninda bile yapamaz ki olay o kadar büyük bişey deilse gitmeseydin 
(54 puan) tarafından
Büyük kavga çıktı abimler eşim birbirine girdi polisler geldi benim ailem de eşimin ailesi de şikayetçi ne yapacağım orda kaynanam beni çocuğumla tehdit ediyor düşmezse ben düşürüm diyor burda annem kalırsan bebeğini doğunca babasına ver diyor
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ne diyim bilemedim
tarafından
Kızz seni ne zamandır göremedim ben nasılsın
(6,825 puan) tarafından
Bebeğim iyiyim ben çok şükür diş belası ile uğraşmaktayim kuzum pek giremez oldum buralara kizz bnde sni geçen rüyamda gördüm içine mi doğdu ne :) ❤️ sen nabiyon nasılsın ☺️
tarafından
Ahaha NOlsun canım 3 üncü bebiş oldu malum 4 aylık şu anda 1 buçuk yaşında olanda diş çıkarıyo 3 tane birden büyük olan yani 6 yaşına girecek olanda çok yaramaz ele avuca sığmıyor böyle işte :)
0 oy
(814 puan) tarafından
Ayriloga gidicek kadar siddetli bir kavgamiydi ve annen nasil diyebikiyor bosanirsan bebegi ver diye ay ben şok benim annem Allah razi olsun bu gun ayrilsan bebegimi milyon verseler vermez kendi bakar bence cok abartilicak birsey yoksa esler arasinda kavga illa olur baris esinle git 
(54 puan) tarafından
Olay daha Yeni olduğu için ne eşim aradı ne ben aradım siniri geçsin diyorum ama nereye kadar bekleyeceğim bilmiyorum annem çok üstüme geliyor küfürler ediyor laflar söylüyor onlar benim canımı acıtan
(814 puan) tarafından
Annen neden sana kufur ediyor niye ustune geliyor onu anlamadim cnm tabi esinin ozurdileyio gelip seni almasi gerek
(54 puan) tarafından
Annem ben böyle olacağını biliyordum işte bı çok kötü küfür söylemek istemiyorum burda
(814 puan) tarafından
Yani annen senin orda durmandanmi rahatsiz onu anlamadim he tamam sonunun boyle olacahini biliyordum diyor anladim ama cok anlayışsız bir annen varmis Allah yardimcin olsun cnm nedim anne baba onemli bu konularda
(54 puan) tarafından
Amin canım amin eşimle mutluyum ben annesi aramıza girmese bebeğim olmasa gitmek istemem bende babasız büyüdüm eşimde Bizim gibi olsun istemiyorum benim de bebeğim
0 oy
(119,119 puan) tarafından
Esin aradimi seni
(54 puan) tarafından
Hayır
(119,119 puan) tarafından
Dayan biraz nasilsa bebegini merak edecek
(54 puan) tarafından
İnşallah Allah'tan tek dileğim pişman olup araması gelmesi
0 oy
tarafından
Bebeğini nasıl istemez annen ben ona takıldım..kendiside bir anne senden vazgeçebilir mi ki senden vazgecmeni istiyo...iki tarafta bir acayip eşin suçu ne..yoksa ailesi  diyemi ayrildiniz..
tarafından
Onlar kavga etmiş eşinle sorunun yoksa konuş canım sen..en azından.dusuncesini bil ..ordada muutlu olamayacağın belli...bebeğini ver demek ne demek..Allah yardımcın olsun..
(54 puan) tarafından
Eşimde benden şikayetçi olmuş niye bilmiyorum
tarafından
Aramsj at derdin ne dedi konuş en azından fikrini zikrini derdi.ne ayrılmak.mi istiyo onu öğren.bir.yol çiz.kendine..sen.istemedigon.surece kimse seni bebeğinden.alamaz.annen.bile gerekirse kendine yol cizersin
(54 puan) tarafından
Annemler tehdit ediyor gidersen eğer unut bizi kimden yok artık eşin gelsin özür dilesin diyorlar
tarafından
Senden dilerse tamam kendilerinden dileyecek diye haklı da olsa haksizda olsa seni ortaya atamaz senin bir bebeğin olucak..senin ayrı bir.ailen var..eşinle konuş illa.o arayacak diye beeklme derdin.ne de..istemiyosan bizi.soyle.ona.gore.yol.cizeyim.de..esin değmez birisiyse onunlada vakit harcama canım..
0 oy
tarafından
Valla dusundum dusundum ne yorum yapsam diye ama kafam allak bullak oldu.Canm kaynan esin sana o kadar sey yapmis hala donmek istemen garip annenin bebegi babasina ver demesi ayri garip esinin arayip sormamasi daha garip seni arayip sormayan bebeginle seni tehtit ettigi halde o ana denmeyecek kisinin yaninda olmasi daha garip
tarafından
Dogunca annende kiyamaz canm sen annenle guzelce konus.tabi zamanla esininde akli basina gelir belki bebegin dogunca o da dayanaz ama bekle biraz
(54 puan) tarafından
Beklemekten başka çarem yok ama çok üzülüyorum üzüldükce bebeğimde üzülüyor biliyorum ama elimde gözyaşlarım durmuyor
tarafından
Zor durumdasin canm cok iyi anliyorum seni ama bazen hayatlarimiz baskalarinin insafina kaliyo.gun gelecek bu gunleri unutacaksin hayal meyal hatirlayacaksim ama olan bebegine olur kendini rahatlatmaya bak gun dogmadan neler dogar
(54 puan) tarafından
Kafayı yemek üzereyim elimden bişey gelmiyor kimse anlamıyor kime ne desem boş
tarafından
Canm anlasada kimse bisey yapamaz is esinde bitiyor
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ailen arkanda canım en azından ona sevin. Torunun yüzünü görünce değişir fikri 
(54 puan) tarafından
Sanmıyorum annem çok gaddar bu konularda
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Özür dinlemekle hersey halolacakmi annene bi sor bence 
(54 puan) tarafından
Sordum bişey demiyor
(2,257 puan) tarafından
Annen biraz empati yapsn bnce kendini senn yerine koysun. Ama özlediysen pismansan ki esinde ayni duyguları hissediyorsa git canm hayat çok kısa kimseyi dinleme yuva ha deyince olmuyor Allah yardmcnz olsun
(54 puan) tarafından
Eşimde özledi mi bilmiyorum ama özlemiştir muhtemelen çünkü ne olursa olsun beni sevdiğini söylemekten asla vazgeçmedi
(2,257 puan) tarafından
Nz güzel işte ailen buna sebep olmasın valla bnece güzel bir şekilde konuş ve evine git yarin cok gec olabilir
0 oy
tarafından
Söyle kocana gelsin alsın seni eger ozur dilemeyecek biriyse daha cok kalirsin kuzum orda bende aynisini yasadim esimi cagirdim geldi aldi su an elhamdulillah bi sorunumuz yok tbi sizinki nasil bisey bilemem ama cidden siginti gbi oluyo insan benim bide cocugum yok Allah yardimcin olsun kuzum
tarafından
Üzüldüm senin adına cidden cunku ayni seyleri bende yasadim cok zorr su an bile pazartesi annemlere geldim öylesine cuma gunu gidecegim geri ama cidden cok ozledim ins duzelirsiniz cnm yaa oda belki senin aramani bekliyodur ne diyosun bi arasan yada mesajmı atsan herkese uyup tersine gitmesenmi Rabbim yapilanlari goruyo kimsenin yanina koymaz sen yeterki esinle iyi ol bide evinizde ayriymis canim yaa
(54 puan) tarafından
Kaynanamla evim ayrı ama herşeye eşim onu kattığı için evime bile karışıyor yanlış anlaşılmak istemem ben eşim görüşmesin demiyorum annesi atamaz çünkü biliyorum benim de annem var bende anne oluyorum ama herşeyi bilmesi gerekmiyor karı koca arasında olan herşey özeldir izlediğin film konuştuğun konu kavgan bile özeldir bence ben buna kızıyorum defalarca uyardım bak böyle yaparsan sonumuz böyle olur dedim dinlemedi şimdi çok mu iyi oldu o yalnız uyuyor ben yalnız evin içinde onu karşılayacak sarılacak öpecek kimse yok elini tutan gece uyurken sırtı terlemiş mı diye sabaha kadar kontrol eden de yok bunları anlayacak mi rabbim den tek dileğim şu mübarek kandil gecesinde ben dahil herkesin duasını kabul etsin yuvamız da bebeğimizle mutlu mesut bir ömür geçirelim herkesin kandili mübarek olsun arkadaşlar rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallah benim için de bebeğim içinde dua eder misiniz lütfen teşekkür ederim
tarafından
Cok güzel yazmışsın gercekten Rabbim herkesin yuvasına evliliğine huzur versin sizinde kandiliniz mübarek olsun Insallah hersey gonlunuzce olur Allaha emanet olun❤
(54 puan) tarafından
Amin sizde Allah'a emanet olun hakkınızı helal edin lütfen ❤️
tarafından
Helal olsun canım❤

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 301 göst.
0 oy
3 cevap 785 göst.
0 oy
4 cevap 369 göst.
16 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Bogurlenkisi (2 puan) tarafından soruldu