0 oy
369 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşimle pandemi sürecinde evlendik. Zaten kendisi askeri personel ve evlendikten 10 gün sonra gitti. Bugün 7 ay oldu görmedim. Kokusunu bile o kadar çok özledim ki. Bomboş evde o var ış gibi yaşamaya çalışıyorum. Bazen oluyor günlerce arayamıyorum, saatlerce yazamıyor. 2 yıl oldu neredeyse 2 kez gelebildi. Çok özledim 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yanlış anlama da bu senin tercihin herkese neyin zor geldigini bilmeyip halinize sukredin gibi bişey tuhaf geldi bak sen evinde oturuyorsun bende hastane köşelerinde olmak yerine evimde olmayı isterdim o zaman hepimiz olduğuna sukretmeliyiz ne dersin ?
(2 puan) tarafından
Buraya dertleşmek için yazdım. Evet halinize şükredin dedim çünkü gece korksanız yanınızda eşiniz var, hastalansanız eşiniz var, hamile olsanız eşiniz var. Ben benden daha zor durumda olanlar için şükrediyorum sizde şükredin dedim. Ayrıca sen bişey yapma zaten canım üzerine alın özellikle bişey yap dedim mi.
(2,350 puan) tarafından
Ya nerden biliyorsun yanımızda birinin oldugnu var olupta yokmuş gbi yaşayan insanlar varya azcik empati ya asker esiymissin lafimiz yok ama bide benim dediklerimi dusun
(2 puan) tarafından
Habis hanım niye bireysel alıyorsunuz. size demiyorum zaten özellikle. Ben sadece kendi sıkıntımı arz ettim ki benim gibi olanlar var mı nasıl sabrediyorlar ögreneyim. Bende dayanabileyim. Ayrıca ne sıkıntınız varsa sizin için inanın dua edicem okey. Hayırlı günler.
(2,350 puan) tarafından
Etme bacım bana dua sen kendine dua et biraz konuşurken insanları kırmadan konuşun yeterli iyi günler
(2 puan) tarafından
Ne dedikte kırdık Allah aşkına. Benmi size kötü yorum yaptım da kırıldınız. Lütfen yorum yapmayın ben sizi anladım. İyi günleriniz olsun.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşimde asker her gün konuşuyoruz.sej niye konusmuyorsun cnm
(2 puan) tarafından
Aynen benim eşimin görev yeri Kırklareli görünüyor şuanda zaten ama doğuya gönderdiler. Komando dağdan inmemiş gibi bir saçmalık var. Ben razıyım türkiyede olsun da evine gelsin gitsin. Ama sürekli yurt dışında.
tarafından
Kaydırma birlik çıkmış bizede öle oldu
tarafından
Bnm eşimde öyle cnm kaydırma birlik ama komonda değil.
(2 puan) tarafından
Allah yardımcıları olsun inşallah dualarımda eşim ve diger bütün askerler, polisler
tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım inşallah kavuşursunuz bi an önce. 
(2 puan) tarafından
İnşallah canım Allah bekleyen herkesi kavuştursun  
0 oy
(681 puan) tarafından
Rabbim yardım etsin asker eşi olmak zordur bilirim 
(2 puan) tarafından
Valla çok zor Allah sabırlar versin hepimize.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 302 göst.
0 oy
9 cevap 440 göst.
16 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Bogurlenkisi (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,293 göst.
0 oy
20 cevap 746 göst.
13 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,401 soru