0 oy
367 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
İyi akşamlar hanımlar polikistik over ve düzensiz adet olup sağlıklı gebelik nasıl elde ettniz ne gbi şeyler yaptnz hangi folik asiti kullandnz yardmcı olur musunuz kafayı yicem böyle 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Folwo kullandım yumurta catlatma tedavisiyle hamile kaldm kuzum 
tarafından
Anladım canım evliliğinden ne kadar sonra kullandın tedavi ne kadar sürdü
-Reklam-
0 oy
(238 puan) tarafından

Ben doktora gittim polikistik kist var dedi çocuğun zor olur dedi ağla ağla harap oldumoldum. Adet olunca gel bi kaç test yapalım dedi tamam dedim. Adetimi beklerken gebe olduğumu öğrwndim yani inan Rabbim istedi ve oldu <3

tarafından
Hım maşalah canım gebe misin şimdi yoksa doğdu mu banada dedi adet ol gel hormon testleri fln yapalım dedi işte onu bekliyorum canım
(238 puan) tarafından
Şuan 15+3 hamileyim canım Rabbim inşallah sana da nasip eder sağlıkla ❤
tarafından
Aminn..maşalah canım allahm sağlıkla kucağına almayı nasip etsin folik asit kullandın mı bnde düşük yaptım geçen ay bugün.. doğal yolla oldu ama boş gebelikti düştü kendiliğinden olsaydı bnmde 17 haftalık fln olcktk :(
(238 puan) tarafından
Ben gebe kalınca başladım canım folidoce kullandım , amin canım çok sağol Rabbim kucağını boş bırakmasın ❤
tarafından
Hmm anladım canım bnde gebe kalınca folidoce verdi de 1 kutu kullanmak nasip oldu sadece Amin inşlah tüm isteyenlerin olur
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Hiçbişey yapmadım cnm cok da cabuk hamile kaldim kismet iste..kafama takmadim yani polikistigim hamile kalir.miyim diye..
tarafından
Hmm anladım canım bn boş gebelik geçrdim de yumurtlama dönemim ne zmn onu blmiyorum işte normal insanlar düzenli adet görenler 14.günmüş bn düzensiz adet oldugm için belli deil işte yumurtlama günü
(3,901 puan) tarafından
Bn de Allaha emanet yaptim valla ahahhahaha cnku hicbi zaman duzenli adet olmadim:)))
tarafından
Hm anladım canım adet bittikten sonra iki gün arayla ilişkye grin diolar ama blmiom ki
(3,901 puan) tarafından
Cok takılma cnm ya sen garanti olsun her gün gir nolck:) bn ole düşünmüştüm:)
tarafından
Hım anladım canım hergün olunca da sperm kalitesi düşüyormuş
0 oy
(534 puan) tarafından
Bende de polikistik over var canim düzenli adet görmüyorum ilk hamileligimde inofolic combi diye bi yumurta geliştirici ilaç ve femara diye bi ilaç kullandım ilk ay 1 yumurtam.olustu çatlatma ignesi vuruldum hamile kaldım 2. hamileligimde ise sadece inofolic combi kullandım hamile kaldım yani hormon ilacı çatlatma iğnesi falan olmadı 2. hamileligimde hatta doğum kontrol hapı kullanıyordum adetim düzenli değildi onu bıraktım dediğim gibi ben doğum kontrol hapini bıraktım yine duzensizlesti adetim diye düşünürken hamile olduğumu ogrendim
tarafından
Ne güzel canım allhm sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşalah
(534 puan) tarafından
Amin canim Rabbim sana da en kısa zamanda bu duyguyu tattirsiin inşallah
tarafından
Amin inşlah canım çok güzel duygu diolar :))
(534 puan) tarafından
Aynen canim hani dunyada neye tam olarak benim diyebiliyor ki insan ama evladına benim diyorsun bana ait :) inşallah Rabbim herkese nasip etsin
tarafından
Hmm ne güzel canım maşlahh inşşalh canım inşlahh
0 oy
(857 puan) tarafından
Ben canım korunmayı bırakır bırakmaz hamile kaldım ama bende adet düzensizliği yokmuş herkes de boyutu farklı olabiliyor 
tarafından
Hmm ne güzel canım biz evlendiğimzden beri hiç korunmadk 3 ay sonra kendilğmden kaldım ama sağlıksız gebelikmiş demekki düştü geçn ay anne olmak istiyorum :(
0 oy
(2,806 puan) tarafından
Canım aynı dert bendede vardı 8 ay sonra hamile kaldm hap kullandm adnı untm doğum kontrol hapıydı sanrsm ya doktr bana gün vermişti 1 gün aralıklı  ilişki yazmıstı adetm bitnce 15 gün öyle 1 gün arayla diye ben 2 ay hasta olmadm hep geçkti geçikti diye umursamadm Bi test yaptm 2 aylık hamileymişm meğer 
tarafından
İnşalah canım hayrlısıyla tez zamanda
(2,806 puan) tarafından
Mübarek günün yüzü suyu hürmetine insallah canım sağlıklı Bi gebelik yaşarsın sağlıklı dünyaya getirirsn
tarafından
Sağol canım benim allahım razı olsun sizde hayırlı uzun ömürler versin rabbim bebeğinizle eşinizle kandiliniz mübarek olsun
(2,806 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun hayırlı kandiller bu gün dua etcem sana
tarafından
Sağol canım çok teşekkr edermm
0 oy
(4 puan) tarafından
Hicbise yapmadım canım kendim hamile kaldım hemde 4 kez 3 u düşükle sonuçlandi ama sonunda oldu çok şükür rabbim sana da nasip etsin inşallah
tarafından
Hm ne güzel maşalh canım çok sevdm doğdu mu bebek
(4 puan) tarafından
Evet canım 11 aylık şuan kızım
tarafından
Ay maşalah ne kadar güzel allahım sağlık versin
(4 puan) tarafından
Amin canım sana da nasip etsin rabbim inşallah:-)
tarafından
İnşllhh canım benim inşlh :) :((
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Rahim filmi çekildim kilo verdim hamile kaldım.
(2,493 puan) tarafından
Ya 2. Ya da 3.günü git mutlaka canım
tarafından
Öyle yapaym canım acaba o hormon testinde kanda pıhtılaşma olup olmadgna bakılır mı
(2,493 puan) tarafından
İnan onunla ilgili bana hiçbir şey demedi canım
tarafından
Anladım canım çok teşekkr ederm gidince onu sorayım bn
(2,493 puan) tarafından
Rica ederim ne demek :)
0 oy
(880 puan) tarafından
Üç yıl çektim bir sürü ilac ve tedaviler işe yaramadi çevre baskısı iyice bunaltmisti mecburen tedavileri birakmak zorunda kaldim o ay hamileymisim meğer :)
tarafından
Çok yeni 7 ay olacak canım eşim askerde şimdi gelmeden tedavi göreym dedm
(880 puan) tarafından
Allah seni kiz daha çok erken ne tedavisi bende uzun zamandır istiyorsun sandim belk hemen kalacaksın belli olmazki
tarafından
İşte kaldm da hamile düştü canım geçen ay
(880 puan) tarafından
Demekki hamile kalabiliyorsun canim  çok geçmiş olsun ama bu biandanda yumurtalıklarınin çalıştığını gösterir
tarafından
Hım öyle mi canım ya çok sevindim az da olsa umut varmış demek ki
0 oy
(247 puan) tarafından
Hamile kalirsin ama gec oluyor canim 
tarafından
Hm nasıl olck ki tedavisiz mi :( tedavili mi :(

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 424 göst.
0 oy
5 cevap 178 göst.
6 Ekim 2021 Aile kategorisinde Bayanbiricik (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 271 göst.
14 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 306 göst.

380,714 soru

11,398,835 cevap

34,923 kullanıcı

...