0 oy
226 göst.
Aile kategorisinde (57 puan) tarafından
Kizlar inanin tukendim gunduz hic durmuyorum surekli pesinde kosturuyorum 6 aylik hamileyim 1 yasjnda oglum var gece olsun uyusunds dinleneyim uyuyayim istiyorum ama 1 aydir hep ayni dongu gunduz 6 7 gibi kalkar gece 12 ye kadar oyalar uyuturum1 saat gecmez aglmaaya baslar nedenini cozemiyoruz esimle tartisiyoruz surekli ben uykusuz oldugum icin dayanamiyorum en ufacik birsey soylese ters tepki veriyorum bu konuda hic sabirli degilim biliyorum ama siz tecrubelisiniz bu cocuk 1 yasina geldi neden surekli uyaniyor yanina gidiyoruz biraz aglayip geri uyuyor artik tukendim gercekten..

6 Cevaplar

+1 oy
(145 puan) tarafından
2.için acele etmişsin annesi oda hala küçük size muhtaç ağlaması diş olabilir atak dönemi olabilir ya da size ihtiyacı olabilir benim oğlum illa kokumu alıp uyuyacak hatta babası da gelir yanımıza yatar ondan da güven duyar hemen uyur. 

1 yaşında araştırma dünyayı keşfetme evresinde çevresini tanımak için sabırsız ve hareketli çok normal. İşte keşke bir çocuğu tam anlamıyla büyütup sonra 2.i düşünseydin sana da yazık Allah yardimcin olsun... 
(57 puan) tarafından
Canim herşey düsünduğumuz gibi gitmedi ne yazikki korunduğum halde hamile kaldim inan her yonden bende dusunuyorum nasil yapacağim.diye :(
-Reklam-
0 oy
tarafından

Odanızda yatırmayı deneyin birde 

Odası ayrılmış sanırım yalnızlık korkusu olabilir
(57 puan) tarafından
Ayni odada ayri yerlerde yatiyoruz canim
tarafından
Anladım canım dis belirtisi olabilir ozaman
0 oy
(7,216 puan) tarafından
Benim kızım 15 aylık uyuturum yarım saat sonra ağlar pispislarim uyur bir saat sonra tekrar kalkar bu sefer emmeden uyumaz öyle sabaha kadar 4-5 kere uyanır alıştım artık yapacak bir şey yok bir ara 7-8 kere kalkardı o dönem çıldırma derecesine gelmiştim uykusuzluk çok zor Allah yardımcın olsun bir tane daha eklenecek üzerine ..
(57 puan) tarafından
Amin zaten inu dusundukce daha kotu oluyorum 2 ci de eklenirse nasil edecrgim diye ..
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Keşke ikinci için biraz daha bekleseydiniz. Şuan hamile olduğunuz için bebeğinize enerjiniz yetmiyor normal olarak. 18 aylık kızım sabaha kadar üstümde memede uyuyor bebeklerin uykusu genelde 2-2.5 yaş gibi düzene giriyor Allah yardımcınız olsun 
(57 puan) tarafından
İsteyerek olmadi korundugumuz halde oldu ne yazikki.
(3,729 puan) tarafından
Allah böyle istemiş demekki. Allah size güç kuvvet versin
0 oy
tarafından
Çocuğuna gündüz uykusu vermeyi dene 1 2 saat.  6 7 uyanıyor gece 12 de uyuyor perişan olan çocuk aslında huysuz olur mızmız olur olurda olur.  Allah sana güç versin . Alışkanlıktan ziyade bir derdi tasası olabilir kan değerlerine baktirin.  Karnı ağrıyor olabilir kulak boğaz ağrısı olabilir havalar soğuk . 
(57 puan) tarafından
Benim yapmadiğim sey kalmadi gunduz 2 defa uyutuyordum bu kez acaba gunduz uyuttugum icinmi uyaniyor gece dedim 1 e dusurdum o yuzden 6 da uyaniyor yazdim.Ama yok onunla alakasi yokmuş
0 oy
tarafından
Yardım edecek kimsem yok mu
(57 puan) tarafından
Hayir malesef ailem şehir dısında esimin ailesi de yok gibi birsey

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 307 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mina (2,630 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 743 göst.
0 oy