0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde (723 puan) tarafından
Durduğumuz evde bulasık makinası gideri mutfakta değil büyük bi antre koridor  var orda kurablcegim yer yok ve kudurmadım buraya da yeni taşındık yine bi 5 ay oldu .2 kişi olduğumuz için bulaşık birikmiyor çok ama misafir gelince baya oluyo yine arada geliyolar aşırı misafirinde olmuyo malum pandemiden ama bozulur mu acaba bulaşık makinam diye korkuyom.ara yerde antrede kurdurulcak yer var çamaşır makinada orda.mutfagin ara yerinde hemen orası bulaşık yerlestircem olursam sininin üstünde bişeyin üstünde oraya yerleştirip koycam napsam öle kullansam mi kurdursam  mi bilemedim bozulur diye endişe ediyom siz olsanız napardiniz 

7 Cevaplar

0 oy
(14,079 puan) tarafından
Rutubet yoksa bozulmaz 
(723 puan) tarafından
Bende kurdurmak istemiyom gereksiz olcak çünkü kuzum da ondan. Arada havalandirsam içini silsem bisi olmaz sanırım ya
-Reklam-
0 oy
(703 puan) tarafından
Bulaşık Makinesi benm elim ayağım kurdur bencr
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Senin için çok zor olur canm bulaşığı akit makinaya taşı yerleştir bence hiç kurdurma ilerde taşınırsan ozaman kürdur bence
(723 puan) tarafından
Işte bende ondan bilemedim canım ya
(1,908 puan) tarafından
Hiç kurdurma dursun bence ilerde kurdurursun şuan zaten ihtiyacında yokmus
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Balkon varsa oraya koy gider lazım sonuçta 
0 oy
(13,909 puan) tarafından
Annemlerinkide oyle koridorda kurulu. Kac senedir kullaniyor hic sorun olmadi. Kurdur bence sende.
(723 puan) tarafından
Oda sini yoluyla falan mi taşıyıp yerleştiriyo kuzum bulaşıkları
(13,909 puan) tarafından
Evet canim tepsiyle , siniyle falan tasiyip koyuyor.
0 oy
(82 puan) tarafından
Senin için zor olabilir bulaşıkları oraya taşımak bence kurdurma 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Valla bulasiklari orya gotur koy yikansin geri getir insan usenir ben yapamam sahsen onla ugrasacagima elimde yikarim derim bnce zor olur

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 86 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 464 göst.
23 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,828 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 716 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 131 göst.
29 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melekkk (10,069 puan) tarafından soruldu

380,746 soru

11,399,682 cevap

34,927 kullanıcı

...