0 oy
851 göst.
Aile kategorisinde (129 puan) tarafından
Hic aldatildiniz mi, nasil ogrendiniz

27 Cevaplar

+1 oy
(747 puan) tarafından
Valla bacım bilmiyorum.Erkek milleti hiç güven olur muu.Belki yiyordur bi haltlar ama gizliyordur.Gayet iyi mutluyuz eğer yapıyorsa Rabbim gizletemesinde çıksın ortaya herkesin ki tabii
-Reklam-
+1 oy
tarafından
İlk eşim aldatmayı bırak bide çocuk peydahlamisti 10 sene evliydim birde 3 sene oldu boşandım şimdi tekrar evliyim şükür olsun Rabbim karşıma öyle güzel bı eş çıkardı ki çektiklerimin mükafatı diyorum öyle bı eş çünkü 
(2,075 puan) tarafından
Kusura bakma çok üzüldüm okurken. Atlatabildin mi peki bu durumu psikolojik olarak
tarafından
Sadece aldatma olsaydı belki atlatirdim ama 10 sene boyunca bana zindan hayatı yaşattı anne baba yok benim akraba yok bunu bildiği için çok çektirdi bana aç bırakırdı camdan dışarı kafamı cikaramazdim işkence şiddet yapardı parmağı kesti ameliyat oldum burnumu kırdı  uyuşturucu içerdi evde silahla gezerdi zorla sahip olurdu bana 3 oğlum oldu o pislikten bişey demeye hakkım yoktu dediğim anda ağzıma silah dayardi 10 sene evliliigmizde 5 Co senesinde başka bı kadınlada ilişkiye başlamis çocuk yapmış en küçük çocuğumla aynı yaşta gayrimeşru çocuğu o kadın sonra kapıma gelirdi neler ederdi 10 sene telefon kullanmadım vermedi ve daha çok şey yaşadım o yüzden aldatılma değil bu yaşadıklarımı halen atlatamiyorum pisikiyatri ilaçları kullandım uzun süre anca yeni yeni topluyorum çok şükür şimdiki eşim hem anne hem baba sonra eş oldu bana
tarafından
ben valla kötü oldum suan kuzum
tarafından
:( çok kötü şeyler yaşadım rabbim düşmanima bile yaşatmasın
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Çok şükür yaşamadım. Rabbim yaşatmasin düşmanımın dahi başına vermesin bir hemcinsimin o hale gelmesine üzülüyorum burda okuyunca
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Bilmiyorum ama hiç yakalamadim belkide aldattı aladatiyor
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Çok şükür Rabbime yaşamadım yasatmasinda Allah'ım hiç bir kadına 
0 oy
tarafından
Çok şükür aoyle bir durum yaşamadım rabbim kimsenin başında vermesin rabbim herkezin evine huzur mutluluk bereket versin inşallah ❤️
0 oy
tarafından
Şükür olmadı? Sen nasıl anladın?
0 oy
tarafından
Allah'a şükür hiç öyle bişey yaşadım allah kimseyede yaşatmasın 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Çok şükür başıma gelmedi kimsenin de başına gelmesin çok zor bir durumdur Allah herkesin kocasını evine bağlasın aile olmak zor Allah'ım tüm insanlara aile olmayı nasip etsin ama şunu her zaman söyler eşim eşler birbirini aldatmaz eş olamayanlar birbirini aldatır der 
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Şükür aldatılmadım

Rabbım her keısn yuvasına huzur versin 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Allah hic bi kadina yaşatmasin burda okurken bile üzülüyorum kahroluyorum ya bide basimiza gelse..

Rabbim yardimcilari olsun hepimizin eşlerini kotü yoldan haramdan zinadan uzak eylesin (amin)
0 oy
tarafından
Hiç bilmiyorum desem
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Evliyken değilde bekarken aldatildim
(780 puan) tarafından
Kızlar sizlere şunu soyleyim benim akrabalarda butun tanıdığım erkek ler eşlerini aldattilar ve biride benim eşim bencede eşini aldatmayan erkek yoktur Allahtan korkup eşine emanetine değer veren erkek vardır bunlarda koskoca denizde ufak köpük kadardır yani kısacası erkeklerin 1 nefsi varmış onuda yenmesi zormus evet çocuklarımız için katlaniyoz yada ailelerimiz sahip çıkmıyor mesela babam der eve alıp getirmedikten sonra konuşsun ne olacak der aynısını bizler yapsak namus davası derler işte erkeklerin zihniyeti bukadar çünkü babamda aynı olduğu için Allah öylelerini kahrı perişan etsin inşallah
(91 puan) tarafından
Ehh ben kendi gördüklerimi yaşadıklarımı paylaşıp gözünüzü açmak istedim. Körü körüne sadakatine inanmak yada temkinli olmak size kalmış. Kimseyi eleştirmedim hakaret etmedim
Saygıyla yorum yapar aynı saygıyı beklerim
Emin ol bende 35 yaşımda seninle aynı düşüncede idim 'alperenimm isimli arkadaş
(14,032 puan) tarafından
Her erkek aldatır diyerek göz açılmaz temkinli olun adatan çok erkek var diyerek göz açılır gerçi çoğumuzun da buna ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum ben mesela annem ve babam ayrı babam annemi aldattığı için. Hep temkinliyim eşime karşı ama kalkıp senin gibi her erkek aldatır diyemem herkesin günahın giremem yorumun yalnış olmuş
(91 puan) tarafından
Buda sizin görüşünüz saygılar....
(91 puan) tarafından
Çokk şeyyy
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Evet aldatıldım benden gizli Instagram hesabı gelmiş telefonu oğlumun elindeyken aldım baktım ve bi kadınla yazıştığını gördüm. 
(1,066 puan) tarafından
Oğluma hamileyken de eski nişanlısının resimlerine bakarken yakalamıştım
0 oy
(82 puan) tarafından
Aldatılmadım allah korusun 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sevgiliyken evet MSN vardı o zaman oradan yakaladım şuan evliyiz ve tamamen cinsel içerikli bir şeydi. 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Yorumları okudum da herkes çok şükür yaşamadım yazmış eminmiyiz yada ne kadar emin olabiliriz bilmiyoruz. Ben hep dua ederim Allah şeytana uydurmasin nefsine yenik düşürmesin 
tarafından
Canm eger eşini tanıyorsan emin okursun yapmaz demiyoruz bugune kadr yapmadi ve allah korusun yapmasında niye aldatmayan erkek size inandırıcı gelmiyor mesela benm esimn migdesi bulanıyor böyle şeylerden bide dini ilmini imanini bilen biri gunahin farkında kimisi var farkinda degilken yapiyor karisina sadik degil ama her erkek bir degil...
(3,729 puan) tarafından
Ben her erkek aldatır demedim ama yüzde yüz emin olarak hayır aldatmadi diyemem. Benim eşimde beni çok seviyor ağzımın içine bakıyor bir dediğimi iki etmiyor ama ben yinede aldatilmadim diyemem
tarafından
Ee sende görmemişsin adamin aldattigini aldatmamiski diyelm aldatmis cok şükür bugjne kadr biseyi görmedik insallahta  görmeyiz
(3,729 puan) tarafından
Amin inşallah rabbim hickimseye göstermesin hickimse aldatilmayi haketmez
0 oy
tarafından
Çok şükür öyle bişey yaşamadım rabbim düşmanıma dahi yaşatmasın burda gördüğümde çok üzülüyorum etkisinden çıkamıyorum
0 oy
tarafından
ALLAH korusun kizz ALLAH kimseye göstermesin ben aldatilsam anlarim heralde esimin huyunu cok cok iyi biliyorum bana karşı değişse anlarım 
(91 puan) tarafından
Ya değişmediyse her şey aynı, aynı saatte gidip aynı saatte geliyo, telefonda şifre yok ortada duruyo, seni çok sevdiğini gösteriyor ve söylüyo, yatakda bile hiç bir değişiklik yok? Nerden anlardın.
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Öyle bir durum yaşamadım ben erkek te olduğu gibi kadindada suç buluyorum evli adamla işin ne anlam veremiyorum gerçekten yani demem oki kadinin düşmani yine kadin 

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 1,145 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,586 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,067 göst.
14 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,828 göst.
9 Ocak 2021 Aile kategorisinde Nzli (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,038 göst.
8 Haziran 2020 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (530 puan) tarafından soruldu

380,080 soru

11,377,975 cevap

34,863 kullanıcı

...