0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (921 puan) tarafından
22sinde ayın 4.ayimiz dolucak ama hala uyku düzeni yok yani bazen gece 10 da uyur 2 saat sora emmeye kalkar bazen 12 1 2 3 den assa uyumaz .sabah erkenden kalkar gunduzleride sürekli şekerleme yapıyor ya 1 saat en fazla ben istiyom belli saati olsun bı kaç saat uyusun girmezmi düzene ya uyklutmaym diyorum çok agliyo uyumak istiyor 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben üçüne de 40 aldıktan sonra uyku düzeni yaptım V3 bebeğim prematüre bebek doğdu 7 aylık doğdu 28 gün küvezde kaldı sonra zaten eve aldıktan 1 ay sonra yani 40 lan dıktan sonra uyku düzeni yapmaya başladım ve şu anda 4 aylık 4 ay 17 günlük O yüzden Senin yapman gereken şey çocuğu gündüzleri sık sık uyutmak sesi alıştırmak en ufak seste uyanma masını sağlamak uyansa dahil sallamak o şeyi ona sağlamak aslında da yapabilirsin yani Geç kalmış değilsin benim oğlum şu an 9 10 yaşında saat 9.10 dedi mi uyur kızım da 5 yaşında o da aynı şekilde Taş çatlasın Biz lambaları söndürmedim mi sürece saat bulur uyumaları ama uyku saatini fazla asla getirmezler ve uyanmaz larda yani üçü de mümkün olduğunca gece ışık yakmamaya çalışın
-Reklam-
0 oy
(39 puan) tarafından
Ben mama veriyorum gece 10 bucukta 120 cc mama yiyo sabah 6 da uyaniyo oyle duzeni 
0 oy
(572 puan) tarafından
Suan 4bucuk aylik yeni yeni oturmaya basladi uyku duzeni onceden gaz problemimiz coktu suan azaldi şükürler olsun. Sabah 9-10da uyanir 11de uyur 1de uyanır 3de uyur 5de uyanir 6da geri uyur 8de uyanır 10da geri uyur 45dk uyur sonrada 12de gece uykusuna gecer. Bizde gece iki kere uyanir emmek icin ama gunduzleri surekli ayakta sallayarak uyur koydugum an uyanir buna bi çözüm bulamadim malesef :(
0 oy
(35 puan) tarafından
Canım biz 2 yaşındayız hâlâ bi düzeni.yok ne kadar cabalasamda kendi bilgiyi saatte uyyo

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 43 göst.
0 oy
2 cevap 65 göst.
0 oy
3 cevap 109 göst.
0 oy
4 cevap 105 göst.
30 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,358 soru

11,388,625 cevap