0 oy
558 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hanımlar ben art niyet düşünmedim düşünmüyorum da. Ama merak ettim eşimin halasının kızının oğlu var 21 yaşında. Eşimle aynı fabrikada çalışıyorlar aynı ortamdalar.  Kandil mesajı attı bende karşılık kandil mesajı attım benden tatlı istedi. Yemeğe gelmek istedi mudaitmisin yenge diye bana sordu bu daha öncede oldu eşim olum aynı ortamdayiz bana söylesene dedi en son geldiğinde.  Olmaz dayı.  Ben buraya geldiğimde yemekle çayla herşeyi yengem yapıyor sana desem sen gel dersin ama yengem musaitmi önce onun onayı gerekli dedi biz hazır yemeğe gidiyoruz dedi.   Ben işim var diye biliyorum ama eşim diyemiyor. Bunu bildiği için once bana soruyor. Sizde de böylemi 

27 Cevaplar

+8 oy
(2,102 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Adam senin müsait olup olamayacağını bilmediği için sana sormayi düşünmüş art niyetli bir bakış açısı değil, ince düşüncesi de çok hoş, Helal olsun ona diyemeden geçemeyeceğim. 
tarafından
Bende art niyet düşünmedim düşünmüyorum da benden yaşça da küçük teşekkür ederim cnm
(2,102 puan) tarafından
Mutlu olmalısın bu duruma ki çünkü bazı kadınların eşlerinin hannzo olan arabalarından değilmiş  yavrum :D
tarafından
:)))))))))
-Reklam-
0 oy
(424 puan) tarafından
Benim eşime söyler hele ki erkekse kesin eşime söyler eşim bana der öyle kabuk ederiz
tarafından
Teşekkür ederim cnm.  Benden yaşça küçük
0 oy
(10,358 puan) tarafından
Bizde misafir eşime söyler eşim de bana sorar müsait miyiz hangi gün alalım diye 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Aranızdaki samimiyete bağlı canım belki kendine seni yakın görüyosa o yüzden yazmış olabilir 
tarafından
Ben rahatsız olmuyorum cnm eşim evde yoksa gelmez bide canı ne istese yaparmısın diye söyler
0 oy
(119,319 puan) tarafından
bize gelen giden yok ☺
tarafından
Nerde oturuyor dun kız şimdi yalandan söz vermiş olmayım
eskisehir merkez ☺
tarafından
Aramız 2 .2 buçuk saat cnm söz verebilirim.
supersin ☺☺❣❣
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️ tabikisi.
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Bana kimse gelmez Bi kere kaynım geldi abisine söylemişti ama kaynanam oğlumdan para istersem önce geline sorarım demişti ilk evlendiğimde 3 yıl oldu henüz istemedi:))) 
tarafından
:)))))))
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Kızda olsa erkek de olsa yemek isimde esıme sorarlar oda bana sorar benim tarafa da aynı sekılde hepsi bana sorar ben esıme 
tarafından
Benim eşim kiramaz kim olsa kabul eder o yüzden bana sorarlar ben yüzsüzlük yapıp müsait değilim derim diye
(4,061 puan) tarafından
Bende bazen oyle yaparım ama esım benden yüzsüz canı istemez de isimiz var der gecer isimiz yoksa bile ☺️☺️
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Ne güzel işte herşey ev hanımında biter zati erkek saadece getiriyor en güzelini yapmış sana sorarak
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Kadınlar bana söyler erkekler eşime 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(238 puan) tarafından

Benim eşimin kuzeni var (dayısının oğlu) ne zaaman gelecek olsa arar beni müsait misin yemek var mo der ben de buyur kapım hep açık derim ama bizim samimiywtimiz farklı yani beni eşimle o tanıştırdı arkadaşım kendisi :D

tarafından
Ne güzel. Cnm
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Bizde de öyle canım biri eşime sorsa bile berivana sorun der bence olması gereken o çünkü evde olan biziz belki o gün hastayız yada keyfimiz yok eşim birini alıp gelse sinir olurum
tarafından
Aynen cnm
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Yok cnm eşe söylenir bizde 
tarafından
İyiymiş. Bana soruyorlar gelenler nedense
0 oy
tarafından
Cok ince dusunceli biri helal olsun
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(410 puan) tarafından
Ne guzel olgun dusunmus esimde biri arayinca beni arar sorayim der 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
Eğer gelecek erkekse eşimi arar eşim bana danışır sonra buyur ederiz. 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Eşime söyler böyle birşey olsa yenge yaparmi gelirsem falan
tarafından
Buda bana soruyor mesaj atıyor
0 oy
(91 puan) tarafından
Çok güzel düşünmüş çocuk bence
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
En iyisini yapmış o evin kadını sensin emri vaki yapmıyor
tarafından
Yapmaz cnm.cok şükür
0 oy
(48,671 puan) tarafından
ne guzel dusuncesi var bir sürü kaynanaya ornek olsa keske ☺️ esime soylerler o ikbsle sorayım plani varmi der bana sorar geri dönüş yapar
tarafından
Güzel cnm.
0 oy
tarafından
Esimin tarafi esime soyler ama esim kafasina gore gelin demez havvayla konusuyum donerim diyo ben okeylersem cagiriyo
tarafından
Benim tamam der bu yüzden bana sorar lar cnm
tarafından
O zaman sana sormakta haklilar cunku hazirlik yapacak olan sensin
tarafından
Evet cnm teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 502 göst.
21 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Biricik yavrusum (1,438 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 254 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 311 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 681 göst.
7 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Mervela (7,249 puan) tarafından soruldu

379,831 soru

11,370,058 cevap

34,853 kullanıcı

...