0 oy
843 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (136 puan) tarafından
Kizlar başlıkta gördüğünüz gibi tuvalete giriyor sarı sarı lekeler ben tuvalete konusunda zok takıntılıyım elini bile yıkadığını görmüyorum elini hiç bi zamn öpmem bu yüzden isterseniz lincleyin beni yani koskoca adam eli ayağı tutuyo hafizasida yerinde zormu bi şu dökmek yaa onu kırmadan nasıl uyarabilirim her hafta geliyo her tuvalete girdiğinde çaktırmadan tuvalete gidip şu döküyorum 

36 Cevaplar

+5 oy
(4,285 puan) tarafından
Oglu söylesin sen de esine izah et
(136 puan) tarafından
Ya şöyle diyorum tamm diyo soyelmiyo
(4,285 puan) tarafından
Anlat iyice durumu  ben solersem alınır falan de altta gir üsten cik solesin
(136 puan) tarafından
Sanmıyorum ama.soylucem bi kere daha ama döktüm oğlum der soylese bile çünkü eşimin ailesi yalan yere yemin eden insanlar
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Onu sen değil kocan diycek  babasına 

(136 puan) tarafından
De diyorum tamm diyo demiyo her zman böyle hiç biseyi diyemiuo az kalsın düğün bkrcunuda bize ödeyecekti onu bile diyemedi
tarafından
Ozaman kaynanaya söyle o da demiyorsa iş başa düştü srn diycen
(136 puan) tarafından
Derim canım onlar benim takıntılı olduğumu biliyo
tarafından
Eee ozaman ne diye yapamıyo öyle şeymi olur
(136 puan) tarafından
Mahsus yapiyo belkide
+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Oggg igrenc 
(136 puan) tarafından
Kafa takıyorum canım öyle valla
0 oy
(2,049 puan) tarafından
Kaynanan varmi canim ona guzel bir dille soyle oda eşine soylesin bazilari oyle temizlikle ugrasmiyor en nefret ettigim şey
(136 puan) tarafından
Var canım o aklıma gelmemişti
0 oy
tarafından
Kaynanana soyle anne babam boyle yapiyo ben soylersem yanlis anlayabilir sen soyle diye
(136 puan) tarafından
En son çare öyle yapcam ama oda söylemi bilmiuom
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Eşinin uyarması lazım 
(136 puan) tarafından
Eşime diyorum demiyo
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Valla ne diyilir bilemedim kayınvalidene söyle yada esine ama eşinde babasına bu durumu anlatmakta zorlanabilir

(136 puan) tarafından
Aynn oda anlatamiyo tamm diyo ama
0 oy
tarafından
Birlik oturmuyosaniz geldigi gunlerde idare edebilirsin zor ve igrenc biliyorum ama bu yasina kadar yapmayan adam senin demenle hic yapmaz ki sen iyi de desen batar 
(136 puan) tarafından
Canım mahsus geleceği gün kullanmadığımız tarafa giriyo sabunu aldım isticekmi diye allah seni indirsin sabunu boşver şu sesi bile gelmedi çıldırıyorum
tarafından
Ay gercekten cok kotu bi durum sofraya falan oturdugunda takip et dokundugu ekmegi falan yemeyin iyy igrenc ya
(136 puan) tarafından
Yok canım yemiyom ekmeği bike eşime veriyorum hemen o dilimlesin diue
0 oy
(6,750 puan) tarafından

Allah kolaylık versin canım :sick::blink:

(136 puan) tarafından
Ay amin
(6,750 puan) tarafından
Valla ben hiç dikkat etmedim girenlerin arkasından girdimde temizdir, İnşallah bizimkiler döküyordur ☹️ Geldiklerinde takip etcem bende iyiki açtın bu postu ☺
(136 puan) tarafından
Canım kesinlikle et ben takıntılı olduğumdan mutlaka hemen tuvalete gitmiş gibi yapıyorum iyice suyu dokuyorum
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Tuvalete yazı as ( bir tas su dök)
(6,750 puan) tarafından
Ahahaha aynen.
(136 puan) tarafından
Yapmaz ki yine diye dusunuyorum
(1,790 puan) tarafından
Bulduğun gibi bırak ☺️☺️☺️
0 oy
(14,980 puan) tarafından
Öpülmez o el . Eşiniz uygun bir dille söyleyebiliyorsa söylesin. Sizle mi yaşıyor.
(136 puan) tarafından
Yok bizle yaşamıyor ama.prostat sorunu varmış sanırım mutlaka tuvalete giriyo
(14,980 puan) tarafından
Benim aklıma şöyle bir fikir geldi. Eşinizle anlaşın. Eşinizle kayınpederinizin duyabileceği bir şekilde kavga edin. Neden tuvalete su dökmedin. Kaç saattir temizliyorum midem bulandı. Falan filan gibi. Kayınbabanız da duyar belki utanır. Vazgeçer bu huyundan
(136 puan) tarafından
Oda aklıma geldi canım onuda yapmayı dusunuyorum
0 oy
tarafından

Ayyy kuscaaammmm :woot:

(136 puan) tarafından
Evet canım bende maalesef midem bulaniyo
(6,750 puan) tarafından
Du kız poşet verim. Ddddd
(6,750 puan) tarafından
Burayı da sen batırma ahahaha.
(136 puan) tarafından
Yok kız şükür hamileyim ama öyle huyum olmadı:)
0 oy
(1,929 puan) tarafından

Babacığım biliyorsun korona var oyüzden ellerini vesaire kendimizi temiz tutmalıyız allah korusun virüs falan oluruzda de bi gülüş patlat :D

(136 puan) tarafından
Valla canım.ben.en son dicem galiba ya
(1,929 puan) tarafından
Eşine söyle o desin
(136 puan) tarafından
Demiyo ya oda deli ediyo
0 oy
(400 puan) tarafından
Eşin uyarsın babanı bence sen söylersen kötü olursun.
(136 puan) tarafından
Iyilikle soylesemdemi
(400 puan) tarafından
Evet maalesef, çünkü bir keresinde eşim annemi bir konuda uyarmamı istemişti ben de tamam tamam diyip erteledim. En son eşim söyledi anneme tatlı dille söylemesine rağmen annem bi sinirlendi durduk yere araları bozuldu. Sonra düzeldi de o bize ders oldu kim uyarılacaksa söyleyeni öz evlat olacak yani. Sen gelinsin o da damat tatlı dil olsa da sorun olabiliyor.
(136 puan) tarafından
Haklisin canım
0 oy
tarafından
Canım bana kalırsa sen eşine söyle söyleyebilirse söylesin yoksa sen gelin oldugun için ağrına gidebilir sürekli kalsa anlarım . Bende eşimin dedesi kalıyo çok şükür her wc de abdest alır eli yüzü temiz de o da klozetin kapagını açık bırakır ben de de o takıntı var bikaç defa eşime dedim tamam falan dedi söyleyemedi demekki ben de üstelemedim her çıktığında peşinden gidip kapağı kapatıyorum yapcak bişy yok öyle alıtşıysa değiştiremezsin
(136 puan) tarafından
Canım.benden falan.gorsen tez canlı iyi yani öyle dedelik durumu yokki ben hamile halimle her geldiginde peşinden tuvalet temizliyom
tarafından
Nasıl söylenir ki inan bilemedim şimdi empati yapıyorum da bişy diyemezdim ben heralde :)
(136 puan) tarafından
Bende bu zamana kadar bisey diyemedim
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Offf igrenc ya:sick:

(136 puan) tarafından
Heminde ne biçim
0 oy
(82 puan) tarafından
Koskoca adam bir sifonu çekemiyormu elini yıkayamıyormu vallah linçlenecek birşey yok ortada tuvalet adı üstünde o eller ne kadar temiz olabilir ki yıkanmazsa.. akli dengesi olmasa çok yaşlı olsa bahanesi olur ama bu birazda pislik kategorisine giriyor eşini sıkıştır bu konuda.. bende çok tiksiniyorum heleki erkeklerin etrafa sıçratması midem kalkıyor.. 
(136 puan) tarafından
Aynn işte o dedigun oluyo ayak basacak yerde ve içinde sarı sarı sidik lekelero
(82 puan) tarafından
Vallah ben evde eşime oğluma bile söylüyorum sıçratmayın silin öyle çıkın diyorum
(136 puan) tarafından
Eşime bende derim artık huy basmış eşime bile iyice yikasaydin çıkarken diyorum
(82 puan) tarafından
Benim eşim allah bin kere razı olsun fırçalar öyle çıkar hafta sonuda kendisi banyoyu tuvaleti tertemiz yapıyor hamileyim tiksinirim diye bende günlük çamaşır suyu döküyorm
(136 puan) tarafından
Benim de eşim.oyle ama kayınpeder değil Iste ya allahtan aynı evde değiliz en sonunda patlardim
0 oy
tarafından

Ayy 10 gün boyunca kaynanamla kayınpederim bizdelerdi 10 günde üç şişe domestos bitirdim WC de benim kayınpederim de su dökmüyordu ve günde iki kez domestosla wc yıkamaktan üşüttüm karnım agriyo :(

tarafından
Kaç aylıksın canım. Bebeği virüsten dolayı anne baba dışında birinin dokunmasına doktor izin vermiyor onlar hassas daha çok etkilenir diye söylersin canım
(136 puan) tarafından
Eşim bebek kızıniyorum sanar ya çıldırcam canım valla 2 ayim kaldi
tarafından
Allah yardımcın olsun canım
Sağ Salim kucağına almak nasip olur insallah
(136 puan) tarafından
Amin canım rabbim isteyen herkese nasip etsin 2 senelik mucizem şimdi farkettim.ismini rabbim sana en yakın zamanda hayırlı evlat nasip etsin olmaz diye düşünme.dua et rabbim nasip ediuo
tarafından
Son postuma bakarsanız nickimin sebebini ogrenebilirsin canım :):) tekrar yazmiyim:):)
İnsallah ♥️
0 oy
(8,960 puan) tarafından
Ya bende sınır olurum bazen  erkekler çıkınca oluyor ayyyy esin söylesin dicem ama kesin umursamaz oda öyle kalır sana
(136 puan) tarafından
Umursamiyo dedi ama bende farkettim onu dedi
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Çok kötü bir şey ya bu koca adam elinin yıkanması gerektiğini wc ye su dökülmesi gerektiğini buna bir başkasının mı demesi gerek bu saatten sonra?öpme tabi elini mikrop vs her şeyi kapar insan 
(136 puan) tarafından
Bide iki gün sonra bebeğim olcak ya

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 134 göst.
0 oy
1 cevap 45 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Elizan nur (950 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 109 göst.
0 oy
3 cevap 80 göst.