0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (1,466 puan) tarafından
Desteksiz demiyorum  destekli  şekilde bikac dakikada  olsa ne zaman oturur  acaba bazı videolarda  3 aylikken  tutup  destekli  oturtabilirsinis  diyor butun  doktorlar  youtubede  ben 5 den önce oturtulmaz  duyordum  ama sasirdim

8 Cevaplar

0 oy
(16,508 puan) tarafından
Aynen ben de bildiğim 5 aylıkken önce oturtulmaz
(1,466 puan) tarafından
Bende öle biliyordum  ama internetteki  doktorlar  destekli  oturabilir  diyor sasirdim
-Reklam-
0 oy
(12,512 puan) tarafından
5.5 aylıkken kısa süreliğine oturttum destekli 
(1,466 puan) tarafından
Bende öle biliyordum  ama internetteki  doktorlar  destekli  oturabilir  diyor sasirdim
0 oy
(476 puan) tarafından
Şu an 4 aylık bir aydır kucağımda koltukta oturtuyorum ara ara kendisi kalkmak için çabalayınca bende engel olmadım ona destek verdim. 
(1,466 puan) tarafından
Benimkide  öle 5 cm kaldiriyor  kafasini  elini  tutsam  kalkıyor videoda  öle diyo  kalkmak  ısderse yardim edin  felan yani ara sıra bişey olmuyor galiba
(476 puan) tarafından
Benim ki yarı beline kadar kaldıriyor az daha zorlasa kendisi oturur pozisyona gelecen o derece. Bebekleri yapmak istedikleri hareketlerde kısıtlamamak kendilerini geliştirmelerine izin vermek gerekiyor canım
0 oy
tarafından
Ben dört aylıkken kucağımda oturttum sadece ama destekli beş ayda başladık. Şuan sekiz buçuk aylık bir süre kendi oturabiliyo
0 oy
(863 puan) tarafından
Oğlumu 4,5 aylıkken yavaş yavaş başka demisti doktor ben korktum ama destekli 2 saniye oturuyordum sayıyordum resmen 1 2 tamam diye :) 5 aylık oldu oturtmaya başladım 
0 oy
(82 puan) tarafından
Canım bebekten bebeğe değişiyor ama 5 ten sonra oturmaya başlıyorlar 
0 oy
(7,653 puan) tarafından
Bebegin kas ve iskelet gelisimiyle alakali 3 aylikken destekli oturan da var 

5 aylikken destekli oturanda 
0 oy
tarafından
Benim bebeğim 2.5 aylıktı kendi istiyodu oturmak druna sordum 3 aylık olsun oturt kucagnda dedi bende oturttum kucagımda destekli bi şekilde 5 buçk aylıktı kendi oturabiliyodu. Bence bu çocuguna bağlı gözlemle ben o ne isterse ona göre hareket ediyorum onun beni yönlendirmesine izin veriyorum her konuda. Hazır hissedince zaten kendi de deniyo.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 122 göst.
4 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (700 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
27 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
27 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu

385,465 soru

11,526,444 cevap

35,197 kullanıcı