0 oy
432 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Eşimin eski sevgililerini merak etmek bir yerden bulmak hesaplarına bakmak eşimin daha önce kız istediği kiza bakmak hep bunlar benim aklımda onları çok merak ederim hesaplarını bulmaya çalışırım sizde de böyle oluyor mu

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Geçmişe mazi bişeyede gazi diyorum 

(119,153 puan) tarafından
Puuhahahaha koptum laa ilknarti benden bura degerlenir
tarafından
Geleceğe Niyazi değil miydi o afsfssgsgs
tarafından
Olabilir miki :)
-Reklam-
+1 oy
(1,358 puan) tarafından
Kiz gecen gun tik tok vidyolarina bakiyordum esimde yanimdaydi bi kadin cikti oynuyor felan esim degistir sunu dedi morali bozuldu bian sonradan soyledi eski sevgilimdi o benim dedi ismide rabia anlatmisti bana daha once anam girdim bi baktim kadinin hesabina anam yasindaki kadin her yeri acik bi karii sinirim bozulduu ulan sen bu kadinda ne buldun dedim duldu nspim bekarken takiliyorfum dedi yani durduk yere sinirim bozulduuu bakma sende durduk yere moralini bozmaa
+1 oy
(3,382 puan) tarafından
Hiç merak etmiyor sormuorum
+1 oy
(780 puan) tarafından
Yavrum sen kendine dertmi arıyon napacaksın eskisine bakıpta şimdi yanında sen varsın önemli olan bu :))))
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Asla olmaz. Bilmekte istemem bilince nolacak ki. Benimle mutlu ki beni istedi. Sende bakma bence bos yere huzursuzluk
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Yooo hictr bile Zaten benden once bir kisiyoe görüşmüş. Hicte pesine düşmedim. Kiz sen boşanacak yani ne hala desekliyosun
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Seninki karınca yuvasına çomak sokmak  durduk yerde dertmi istiyon vbe kuzum fazla merak iyi değildir 
0 oy
(912 puan) tarafından
Hic merak etmem gecmis gecmiste kalmistir hic umrumda olmaz :) 
0 oy
(9,971 puan) tarafından

Hiiiic meraketmedim valla brn aldigima gore gerisi onemli degil :D

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ayy aynı ben oturduğumuz yer küçük eğer karşılaşırsak eşim gösterir zaten bana. 
0 oy
tarafından

Senin yaptığın şey evimin huzurunu nasıl kaciririm adlı çalışma oluyor cnm  geçmiş geçmişte kaldı 

0 oy
(15,039 puan) tarafından
Eşimin geçmişi Opel yok bildiğim kadarıyla. Olsa bile girip bakmak insanı hep gerer. Bence vazgeçmelisiniz. Çünkü yıpranan siz ve ilişkiniz olur. Ama insan merak da eder bi yandan 
0 oy
(119,153 puan) tarafından
Yok kuzum ben biliyom benden once ilk okulda bi kiza aşık olmus ben 2.yim 
0 oy
tarafından
Eski kiz arkadasinin adini bile bilmiyorummm umrumdada deil acikcasi 
0 oy
tarafından

Benim eşimin hiç sevgilisi olmamıs ilk benle görüştü ilk görüşte aşık olmuş hemen de evlendik :) ;) 

0 oy
(3,901 puan) tarafından
Hic merak etmem cnm..kendine dert mi ariyosun..eskiden ciktiklarinin adlarini bile sormadim hic merak etmedim valla..
0 oy
(814 puan) tarafından
Esimin ilk ve son sevgilisiyim cnm olsa da merak etmezdim yada ederdim :D
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Ben sormuyorum sorsam baksam adama kin tutarım kalsın ama ilk sevgili oldumuz zaman hem o hem ben üstü kapalı anlat ki ileride bı sorun çıkmasın diye 
0 oy
tarafından
Gerek yok hepsi benden önceydi 
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bn merak etmiyorum ama eşim bnm gmişimi merak ediyormuş o bana sorara sonrada sen niye sormuyosun der bnde durduk yere canımı sıkmak bilmek istemiyorum derim bana bnden sonrası gerekliderim

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 371 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 220 göst.
31 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Oglumbirtanem (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 393 göst.
3 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Elif&hanim (5,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 368 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,256 puan) tarafından soruldu

378,381 soru

11,325,861 cevap

34,778 kullanıcı

...