0 oy
944 göst.
Diğer kategorisinde (17,950 puan) tarafından
Kaynım hapse girdiinde ilk başta herkezden önce ben açtım kapımı başımın üstünde yerin var dedim bana binlerce kez kötülük yapmış arkamdan konuşmuş birine çünkü öyle bi günde bunları düşünemezdim yardım ettim her zaman bana muska yapmış eşime muska yapmış birine nerden biliyosun dersiniz şimdi derin bi hocamız var dua verdi salavat verdi yap kim oldunu görceksin dedi eltimdi hemde iki kez yaptm neyse böle birine kapımı açtım düşmanıma  ben kaç kez boşanma aşamasına geldim eşimle ben babamın evindeyken benim evimden buzdolabımı boşalttı bu ne demek sen yemezsen ben yerim demek bana yaptığı şey başına geldi kendi kocası kapının önüne koydu yine ben açtım kapımı ki o benim kapıya konmamı istedi ne büyüktürki Allah eşim inanılmaz derecede iyi ve evine bağlı oldu 3 senedir tek bi büyük sorun yaşamadım ve yine eltim düştü ben kaldırdım eşim kaldırdı ama inanmıyosunuzki o hala bizi kavga ettirme peşinde kocası umrunda bile değil çünkü evine bakan biri değildi eşim dört dörtlük baktığı için çıksada hoş kocası çıkmasada görümclerim bile bana bekle dedi abim çıksın onun herşeyini dökcez eşimde dedi ama ben bunda değilim iyilik bilsin yeter benimde ailem var çocuklarım var zor toparladım kolay dağıttırmam çocuklarımın hakkınıda asla yedirmem bu yüzden linç yiyceksem buyrun egolu diyin vicdansız diyin ama önce benim gbi olsa ne yapardınız düşünün

15 Cevaplar

+4 oy
(7,654 puan) tarafından
Seni anlayanlarda çıkar anlamayanlarda birilerine kendini niye ispat etmek zorundaymissin gibi hissediyorsun anlamadim

Yorum yapınca da ben yaşadığımı kendim bilirim empati kurun deniliyor 

Senin ailevi sorunun sen kendin ve cocuklarin icin en dogrusunu bilirsin zaten 
(17,950 puan) tarafından
Baya linç yedim sanki onun tek başına kalmasını istiyormuşum gbi lansr edildi o yüzden açıkladım canım
(7,654 puan) tarafından
Seni tanimam etmem sende beni tanimazsin
Bosversene ya kime neyi kanitlican lincleyende cikar alkislayanda hayat böyledir
(17,950 puan) tarafından
Haklısın valla
-Reklam-
+1 oy
(2,009 puan) tarafından
Yaranamazsin yaramaz insanlara
(17,950 puan) tarafından
Öyle oldu valla herşeye rağmen iyilik yaptım ama burda linç yedim kötü oldum
+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Canım benim ıstersen gılgamış destanı yaz insanlar anlamak ıstedikleri gibi anliyorlar o yüzden boşver takma hic☺
(17,950 puan) tarafından
:)) güldürdün gece gece gııı
(8,081 puan) tarafından
Gül kiz ne takiyon linci minci ☺
(17,950 puan) tarafından
:)) takma değil yaaa
+1 oy
(48,880 puan) tarafından
iste postlarda eksik yaziyorsunuz aysom iki uc cumleyle anlaşılmayı bekliyorsunuz senin icin demiyorum genel boyle oluyo diger postunda da yazmistim zaten fikrimi ❤️
(17,950 puan) tarafından
Haklısın bacı sonrada uzun yazmışsın okuyamadm diyolar ay
(48,880 puan) tarafından
iste sadece sen degil mesela giris soyle oluyo bilen bilir yada daha once paylasmistim iyide ben gormedim bilmiyorum ki eski post ya siliniyo ya gizleniyo anlayana kadar gobegimiz çatlıyor ☺️ dedim ya iliskinizi sen bilirsin esinin sizi ihmal edecek jadar ne isteyebilir ki surekli ne buluyo yani
(17,950 puan) tarafından
Ah bi görsen çenesi durmuyo ya kız geçen cumartesi herifçocuklarla zaman geçirim özledm dedi sabah gidiyo akşam onlar uyuyunca geliyo arıyo arıyo mesaj atıyo isteği bitmiyo yani
(48,880 puan) tarafından
iste ne istiyo kiz ne bahaneler buluyo
+1 oy
(119,652 puan) tarafından
kankaa allah buyuk bee
(17,950 puan) tarafından
Kocası çıksaudı bi kankaa
belli degilmi daha kiz ne zaman cikca
(17,950 puan) tarafından
Yok ya adam öldürmeden yargılanıyomuş
uuuff bayagi kalici gibimi yok yere
(17,950 puan) tarafından
Hiç sorma başa bela
+1 oy
(1,327 puan) tarafından
Senin konunu biliyorum anlatmiştin hepsını yaşamıyan bilemez herkes bir gunah kecisi arar kendine yaşadiklarinida en iyi sen bilebilirsin burda diyilen herşey kafayı takma canım bende olsam senin gibi düşünür yapardım 
(17,950 puan) tarafından
Olsun kötü bilmesinler vicdansız demesinler
(1,327 puan) tarafından
Vicdansiz da dense sen yaşadin canım Az öncede söyledim Allah yardımcınız olsun zor bir durum
(17,950 puan) tarafından
Saol gülüm valla zor
(1,327 puan) tarafından
Ben burda yaşadiklarimi anlatsam bazisi inanmaz bazisi vicdansiz bazisi ne dayanaklisin der inankı seni senden iyi anlayan bilen olmaz bu zamanda ailene bile yaranamiyorsun kaldiki başkasina yaranasın bazişeyleride yazmayın buraya sonra çok üzülüyorsunuz bir abla tavsiyesi Allaha emanet ol canim benim
(17,950 puan) tarafından
Keşke yazmasaydım pişman oldum o kadar çok bilmiş varki
0 oy
tarafından
Büyük konuşmayım ama evime bile almazdım o kadını. Seni başının üstüne taç etsin o ama öyle biri değil demek ki
(17,950 puan) tarafından
Özür dile diyen oldu düşün
tarafından
Yok artık ya. Kız Vala sen iyi sabırlıymışsın buna karşı
(17,950 puan) tarafından
Allahta onlara inat bana huzur veriyo kız
tarafından
Allah nazarlardan saklasın canım benim. Tabikide sizin yaptığınız iyilikler mükafatsız kalmıyor bak ne güzel..
(17,950 puan) tarafından
Evet çok şükür güçlü bi sevgimiz var :)
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Bence doğru olanı yapmışsın benimde böyle bir arkadaşım var eşiyle sorunları vardı yetmezmiş gibi eltisi kocası bağımlı diye her işini kaynina yaptırıyor arkadaşım dayanamadı konuştu eltisiyle kayinbabasina attı topu şimdi kocasıyla aralarıda  düzeldi çok şükür.        Ne demiş büyüklerimiz önce can sonra canan
(17,950 puan) tarafından
Yani onun kocası yüzünden neden benim ailem zarar görsünki sevindim arkadaşına biz asla o densiz yüzünden kavga etmeyiz ama eşim vicdanlı biri oda bunu biliyo kullanmaya çalışıyo
(2,253 puan) tarafından
Aynen arkadaşımın da kocası öyle cebindeki son parasıda  olsa yardım eder onlarda bildikleri için kullanıyorlardı kızlarının teli bozuldu amca alsın tv leri bozuldu amca alsın ve aldı da daha neler neler taviz verme bence açık açık konuş
(17,950 puan) tarafından
Eşimlede konuştum bu akşam sakince anlattm ben herşeyin farkındayım sabret gülüm diyo oda dikkatli olcam dedi Allah yardımcımız olsun ya
(2,253 puan) tarafından
Amin Ne güzel Rabbim hanenize huzur versin inşaAllah
(17,950 puan) tarafından
Allah razı olsun gülüm
0 oy
(12,500 puan) tarafından
Canım o postunu yeni okudum işte bunları yazsan aslında kimsenin seni vicdansız ilan edeceğini sanmıyorum insanlar okuduklarına yorum yapıyor 
(17,950 puan) tarafından
Kısaca yazıyım dedim canım okumazlar biliyosun
(12,500 puan) tarafından
Kaynının cezası belli mi ne kadar yatacak daha
(17,950 puan) tarafından
Hiç bilmiyoz ya adam öldğrmeye teşebbüsten yargılanıyor
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Aynı konu ile ilgili ikinci postun bugün bence kimseye açıklama yapmak zorunda değilsin burayı da.cok ônemseme bence 
(17,950 puan) tarafından
Bana o kadarr linç yapıldıki mecbur hissettim
(17,950 puan) tarafından
Ayrıca sende linçlemişsn burdada bana böle konuşuyosun
(1,908 puan) tarafından
Ben kimseyi linclemedim doğru olanı yani fikrimi söyledim Burdada ayrı bişey demiyorum zaten kimseye açıklama yapmak zorunda değilsin dedim biz senin anlattığın kadarını biliyoruz sadece
(17,950 puan) tarafından
Olanları anlattm bende olsun açıklayaym bilinsin
0 oy
tarafından
Kız burda yapılan yorumları takmayın ya herkes pembe gözlük takmıyor ki kimin ne yaşadığını kimse bilemez ki ne kadarını nasıl anlatırsan ona göre yorumlarız yani içini bilmeyince herşey deniliyor

Bu kadar şey yaşamışsın bir de yorumlar için üzme kendini canım Rabbim yardımcın olsun ❤️
(17,950 puan) tarafından
Silmedim postu bak bi neler dediler ne yapayım açıkladm bende herşeyi
tarafından
Beddua bile etmişler ya çok haklısın canım açıklama yapmakta bu postu görmeden okusaydım haklısın derdim kaynanası bile eşini çok çağırdığını söyleyenler oluyor onlara kimse böyle yazmıyor çoğu artı alma peşinde ne işe yarıyorsa bu artılar
İnşallah o konuşanlar bu postunu da okumuştur
(17,950 puan) tarafından
Evet bu yüzden açtım işte inşallah okurlar
0 oy
tarafından
İyide kuzu sen bunları baştan yazmamissinki ne yaşadığıni en iyi bilirsin baştan böyle anlatsan kimse sana sert çıkmazdı tek taraftan anlatmışsın 
(17,950 puan) tarafından
Ya aslında kısaca anlatıyım dedim okumuyolar uzunu
tarafından
Senin için rahatsa kim ne düşünürse düşünsün hakkında
(17,950 puan) tarafından
İçim rahat tabi bacıko
0 oy
tarafından
Yinede sen düşene tekme atanlardan olma Allah rizasi çok onemli
(17,950 puan) tarafından
Tekme atmadım gı tekme atsam bölemi olur sadece kocaöimın bizimlede ilgilenmesi gerektiğini söledimm
tarafından
Biliyorum okudum o postunu bende eltime çok kızgınım fazlasıyla affedilecek gibi değil ama çocukları yanına yenge diye dokulunca hiç kıyamıyorum boşver yaptıklarını
(17,950 puan) tarafından
Bende çocuklara kıyamam kızı bana çok düşkün nasıl ilgilendm büyüttm hep kötülük gördüm boşverdm zaten ama benimkilerde çocuk yazık değilmi
tarafından
Sabret kuzum.bugun gelir geçer Allah yukarıda hani derler ya iyilik yap denize at vallahi tamda oyle
(17,950 puan) tarafından
İnşallah bi an önce çıkar kocası öyle valla
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Bunları kimse bilmediği için, sende postta dile getirmemişsin o yüzden öyle olmuş bence üzme kendini boşuna kimseye bişey ispat etmek zorunda değilsin 
(17,950 puan) tarafından
Olsun bacı anlattım yanlış tanınmak istemem
(12,513 puan) tarafından
Tamam bacı☺️
0 oy
(679 puan) tarafından
Obur postunuzda bana da tepki gorseterdiniz ama ben sadece oradan okudugum seye yorum yaptim kimse kimsenin içini  bilemez ama yaptiginiz iyiliklerin karsiligini bu dunyada degil obur dunyada alin esinizin yerine koyun kendinizi  benim abim hapiste olsa karisini cocuklarini kimseye muhtac etmezdim siz oyle bi anlattiniz ki kirici dedik sadece 
(17,950 puan) tarafından
Haklısında demek istedimi ordada yanlış anladınız ben bakmasın ilgilenmesin demedimki onun bitmeyen tükenmeyen istekleri yüzünden biz babamızı göremiyoruzda
(679 puan) tarafından
Iste siz net bi sekilde tepki gosteediginizk yazinca bende oyle anladim yanlis anlamayin benim yengem var abim esi simdiye kadar abimin bize cop almasini istemezde suan anneme muhtac yasiyor o yuzden size oyle dedim yarin ne olacagini bilmiyoruz ama esinizin yerine koyun kendinizi sizde yapardiniz esinize soyleyin birinde  yapiyorsa birinde isim var desin siz arada kotu olmayin
(17,950 puan) tarafından
:)) ah kuzum ah bilsen ben ona neler yaptım insan olsa evimde ne var ne yok yollarım bacımdan ayırt etmedim her düştüünde kaldrdm ama ben bi düştüm ilk tekmeyi o attı eşimle konuştum dikkat edecek en azından
(679 puan) tarafından
Haklisiniz benim 5 tane eltim var biri varki inann anlatsam yaptiklarini yalan soyluyorsun dersin ama mecbur esimin ailesi sonucta ama ben yengemin yedigi laflari gorunce korkuyorum inanin sizede kotu amacla yazmadim iyilik yap denize at demisler onlae gormuyorsa allah goruyo
(17,950 puan) tarafından
Evet Allah biliyor en güzeli kuzum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 194 göst.
16 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
0 oy
9 cevap 351 göst.
1 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy