0 oy
182 göst.
Aile kategorisinde (2,061 puan) tarafından
Bakın kızlar ben kayınpederime saygısızlık yapmıyorum burada her yaşadığım olayı anlatamıyorum sizler insanları yargılıyorsunuz anlık sinirle yaşlanınca kendini soakta bulursun demişrim ama emin olun neler neler çrkrim kayınvalidem bile hakveririken bana bu kadar çok kırıcı yorum yapmanız brni çok üzdü insanların neler yaşadığını bilemezsiniz tabikide hep böyle düşünecek değilim ve daha 22 yaşındayım ileride ne olur bilemem ama vicdansız insan değilim tabikide ona bakarım kendi kzı onunla konuşmaz sorumluluk nedir bilmez cevap vermek herkese aynı şeyi söylrmekten yoruldum buradaki insanlar bile iyi dayanmışsın diyorlar dinen bakma zorunluluğum yok ama yinede bakarım sonuçta eşimin babası evet çok üzdü beni ama emin olun o cümleyi hakketti onlarla kalıyorum ve özel diye bişeyim yok odama giriyorlar "" (kayınpederim girmez kapıdan seslenir) "kapının önünfe sürekli eşime sesleniyorlar orada ilişkiye gitiyorda olabilirdik mahremiyete saygıları yok tuvalete girerken banyo uaparken hiç rahat değilim vicdansız demişsiniz bana vicdansıx olsam eşim için kayınpederimde kalmak istemezdim kafam allak bullak oldu riskli gebeliğim var 7 aylık hamileyim ve dr lar bebeğimin ölebileceğini söylediler psikolojim iyi değil ben yanlış anlaşıldım 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Yanlış ifade etmedin aslında yapmak istediğini soyledin ve burdakiler de sana hak verir sandın ters tepince de herkesin seni rencide ve yargılayici şeyler soyleyince de geri cekildin 

Söyledin bitti gitti neden açıklama yapıyor sun ki boşver gitsin unutulur gider ;)
tarafından
Kız ne dedim ben Allah Allah postuna göre cevap veriyorum
(1,187 puan) tarafından
Onunki ağlama değil sadece çok takıntılı biri olabilir yanlış anlaşıldığını düşünmüş o yüzden post açmıştır çünkü bende takıntılı biriyim o yüzden anlıyorum
(2,061 puan) tarafından
Ya valla iyi değilim pskolojik olarak daha yeni öğrendim bebeğimi o yüzden çok alınganım bı aralar çok hassasım
(2,061 puan) tarafından
Ya seni yerim ben teşekkür ederim
tarafından
Olabilir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen kendini yanlış ifade ettin doğru etseydin bizde böyle düşünmezdik
(2,061 puan) tarafından
Haklısın eksik anlattım dedim zaten
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Evin içine esin icin gelmeyi kabul ettiysen esin icinde babasına saygı duyman lazım neyse hamilesin kırıcı yorum yapmıycam canım
(2,061 puan) tarafından
Anlayışın için teşekkür ederim
0 oy
(675 puan) tarafından
Diğer postuna da yazdım haklı olduğun yerler olabilir ama haklı olman kötü davranmani gerektirmez ileride bakarım demişsin bakıp böyle kötü davranacaksın bir sevabi olur mu sence o anlamıyorsa sen de görmezden gel her şeyine cevap vermek zorunda değilsin susmak da çok güzel cevaptır 
(2,061 puan) tarafından
Aynen susmak güzel cevap burdaki insanlar çok krırıcı bişey anlatılmıyor teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 86 göst.
+2 oy
9 cevap 384 göst.
16 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,061 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 329 göst.
16 Kasım 2021 Aile kategorisinde Bbtrngn (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 348 göst.
1 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu