+1 oy
229 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi
Bebek ve tv konsuus

10 Cevaplar

0 oy
(2,705 puan) tarafından
Tv yi ac ama yönünü  çevirme  ona dogru kuzum zaten oturuyodur arkasi dönük  olsun bende  gün  icinde hic acmiyorum aksam  esimle açık  yönünü bize çeviriyoruz 
tarafından
Ama o da kafaisni cevrip izlio  ya
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Marsilyalım yaaa gel sütlaç yiyelim kafanı yorma böyle şeylere :D 
tarafından
Izlio mı Ömer  ,delisn:)
(25,224 puan) tarafından
Heralde izliyo abartmayın yav :D
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bebeğim görüntü var ses yok yapıyorum ben otursun odasına götüreceğim. Çok zor valla dün arkadaş paylaştı TV ye bağlı otizm tanısı konmuş oğluna
(3,053 puan) tarafından
Benim oğlum en fazla 10 dakika izliyor sonra sıkılıyor bakmıyor bile o tarafa hiç korumadim korudum zaman daha çok bakmak istedi
(13,202 puan) tarafından
Bizimki yenidoğandan beri meraklı
tarafından
Evet korumaya calstkca  bakio ama ne bilim ya izletmek istemiom bu baskıyı ona da kurmak istemiom aksna  da bırakınca  kendimi kötü hissettim ua
(13,202 puan) tarafından
Hergün aynı fikirdeyim senle
tarafından
Hergün ♥️♥️
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Bukadar şey yapma canim ben oğlumdan kismadim hiç bakar ama 5 10 dakika sonra sıkılıyor 8 aylık sonra acilmayinca çocuk birden görünce daha kötü oluyor daha dün post açıldı kadın göstermemiş 1 yaşına kadar pandemi var diye açmış bı teşhis konulmuştu ama hatırlamıyorum şuan 
tarafından
Aaa neden neymiş o teshis  genelde izlerse otizm olur derler başka ne olur ki izlemese
(3,053 puan) tarafından
Hayır zaten izleyince olmuş ama hiç izletmeyip 1 yaşından sonra işletmeye başlamış ve çocuk 6 saat izlemiş öyle oldu için otizm demişler otizm doğuştan gelen bişey canım sadece TV'ye maruz kalmış geçidi bişey eğer geçmese otizm
0 oy
tarafından

Kuzum benim oturduğum oda da TV yok gün boyu eşim işten gelinceye kadar o minik odamdayim l loktuk ve oğlanın beşiği var beş yaşındaki oğlumun oyuncakları o kadar hatta buraya resim attiydim şimdi sipalar uyuyor koltukta eski resmi ativeriyim TV 9 yaşındaki kızım dahi izlemez bende izlemem aramam yani sesinden dahi olumsuz şeyleri alırlar kuzum 

image

tarafından
Teşekkür ederim, ay senin 9 yaş çocuğun mu var  bn yeni evlisn sanmstim
tarafından
Ooo kızım 9 oluyor oğlum 5bide miniğim var 4 buçuk aylık
tarafından
Ay sen kaç yasndasn
tarafından
32 yaşındayım
0 oy
(2,548 puan) tarafından
14 aylik hic izletmedim 14 aydir da ben izlemiyorum o uyudugu zaman acarsam cok nadir açarım tv yi onunla kaliteli vakit geçirmek tv izlemekten daha degerli . Benim icin
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(3,729 puan) tarafından
18 aylık kızım o uyuduktan sonra açıyoruz eğer uyursa zaten gündüz pek oturmaya fırsatım olmuyor yemek bulaşık temizlik derken bir bakıyorum akşam olmuş 
tarafından
Öyle ya
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Tv odasında otur ne olcak ordada oyun oyna 
tarafından
Işte izleyip.koti etkilenmesini istemem
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Herkes neden bugün TV ile ilgili birşeyler paylaşıyor birşey mi oldu ?
tarafından
Bilgim yok ki kim.ne payalsmis
0 oy
tarafından
Senin de odada olduğunu varsayarsak oyuncak da varsa pür dikkat oturup izleyeceğini sanmıyorum 
tarafından
Işte ben orda izlerken o kafasını çevirip bakio ya

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 266 göst.
3 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.
11 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde aysnrtrz (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde sevgil (852 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 124 göst.
30 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Birkizannesi (248 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,606 cevap

34,822 kullanıcı

...