0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (636 puan) tarafından
Kızlar bugün doktora gittim. Polikistik over var dedi. Doğum kontrol hapı verdi 6 ay kullancan dedi. Kullanınca geçiyor mu bide kilo aldırıyor mu ? Doğumda gitmiyo muydu bu kistler ya. Nereden çıktı acaba ? 

6 Cevaplar

0 oy
(2,493 puan) tarafından
Polikistik genelde doğumla birlikte kaybolmuyor. Verilen ilaçlar zaten kesin tedavi için değil sendromun etkilerini hafifletmek için. Ben de kullandım doğum kontrol hapı ama bırakınca yine eski halime döndüm. Genelde kiloluysa kişi kilo vermesi öneriliyor.
(636 puan) tarafından
Hahs obez çıktım bugün :) kilo ver dedi doktor. Benim bitmeyen adetim vardı 20 gün adet görüyorum.
(2,493 puan) tarafından
Ayy benim de düzenli adetim olmaz yıllarca kaç doktora gittim sayamadım. Ama bana geçmez dediler. Kilo ver gerçekten çok faydası oluyor :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kilo aldirmiyo aksine kullanio tedavi gormessen kilo alirsin. Cunki adet duzensizligi oluyo. Ben tedavi oldum sonrada bebisim oldu
(636 puan) tarafından
Kız ben bebem için değil :) 10 aylık bebeğim var da. Benim adetim bitmiyo resmen. 20 gündür regl m. Hala da devam ediyor.
tarafından
Haaa :D
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Ben kulanmistim evlenmeden kilo almadım. Geçti 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Bana bekarken yasmin diye bir hap vermişti pko için acayip kilo aldım onunla hayıt otu suyu içtim o bayaga düzeltmişti

0 oy
(1,043 puan) tarafından
Polikistik over doğum kontrol hapı ile geçmez ki bende pkoluyum fazla kilom olmamasına rağmen bana kilo vermelisin dedi 10 kilo verdim şuan günü gününe adet görüyorum şükür
(636 puan) tarafından
Nasıl verdin bacım o kiloyu :)
(1,043 puan) tarafından
Yemeyerek :) üstelik bana korunmadan ilişki yaşamaya devam et zayıfladıkça pko kaybolur dedi
0 oy
tarafından
Bu yumurtlama çeşidi canım doğuştan gelen bnde pko hastasıyım bekarken fln kullandım tüylenme oluo bn kilo almadım ilk gebeliğinde doğal yollardan mı kaldın??bide doğumda da gitmez onlar yumurtan çatlayamıyor mesela oda küçük küçük birikiyor çatlayamadıgı içinde yumurtaların kist görünümünde oluyor
(636 puan) tarafından
Çok doğal kaldım valla evlendiğim ilk gün kaldım hamile :) her gün regl oluyorum ya. Kanamam bitmiyor :/
tarafından
Ay ne güzel ilk gün benim düzensiz oluyor niye acaba kanama oluyor doktora göründünmü
(636 puan) tarafından
İşte kistler sürekli kanıyormuş. Daha da kanama devam edeceğe benziyor dedi. Eşim bile ne zaman bitcek daha bu diyip duruyo valla. Adam varlık içinde yokluk çekiyo :)
tarafından
Allah allah kistler mi kanıomuş hiç duymadım öle bşe..hım aynen o dediğinden :)))

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 205 göst.
18 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merbe9097 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 144 göst.
0 oy
4 cevap 69 göst.
0 oy
6 cevap 85 göst.

378,183 soru

11,319,016 cevap

34,764 kullanıcı

...