0 oy
422 göst.
Aile kategorisinde (342 puan) tarafından
Kizlar esiniz gelmeden once bakim vs yapimiyomusunuz

24 Cevaplar

0 oy
(12,477 puan) tarafından
Yooo pijamalarımla karşılıyorum;) 
-Reklam-
0 oy
(1,699 puan) tarafından

Nayıırrr:ermm:        

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ben her zaman bakimliyimdir:)
(44,603 puan) tarafından
Benim öle iyi fotom yokki canım hep çocuklarımın bakıma fırsatmi var sen beni boşver☺️
(7,972 puan) tarafından
Bisey olmaz cnm ne olcak ama yinede sen bilirsin
(44,603 puan) tarafından
Bı ara cekiniyimde çok kısa süreliğine profil yaparım sana özelden yazarim koymadan once
(7,972 puan) tarafından
Aman unutma yazz beklerim bebegim:))
(44,603 puan) tarafından
Sjsjsjsjjssj
0 oy
tarafından
Yokkkkk hiç yapmam sürekli bakımlı görürse alışır sonra hasta olunca bakimli olmayinva gözü dışa döner o yüzden arada hafta 1 2 canım nasıl isterse 
(342 puan) tarafından
Aynen genelde bende oyle vallah cocuk falan pek vakgimde olmuyor
tarafından
Daha çocuk yok bakalım çocuk olunca nasıl olacak Allahın izni ile bu senenin eylül sonu ekim başı gibi olacak Allah nasip ederse
(342 puan) tarafından
Rabbim kucagina almayi nasip etsin canim ben bebek yokken hergun yapardim sikilmadan bebek olunca yorgun dusuyo insan
tarafından
Doğrudur canım
(342 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(338 puan) tarafından
Oturuyorum vallahi pek bir şey yapmıyorum 
(342 puan) tarafından
Bende caesafliyim kuzum ama evde canim isterse ypiyorum bende vallah ne kdr bakim yaparsan yap icinde varsa yapiyolar
0 oy
tarafından
Malesef istesem de yapamiyorum hatta kapida bile karsilayamiyorum. Kaynanamlarla duruyoz
(342 puan) tarafından
Ya kiyamam canim bizimki ust katta oturuyor ama karisan yok rbabim sana ev nasip etsin kuzuma
0 oy
tarafından
Bazen yapiyorum ama çok yapamıyorum cnm
(342 puan) tarafından
Aynen bende oyle bebisten dolayi
tarafından
Bnde hamileliktn dolayı karnım aşırı derecede çıktı bı de idrarda enfeksiyon çıktı kendimi yorgun hissediyorum
0 oy
(806 puan) tarafından
Eşim için hergun cildimi mahvedemem valla nadiren makyaj yapanlardanim doğal olmak candır ama bakımsız değilim bütün kişisel bakımlar konusunda hassasimdir ☺️
(342 puan) tarafından
Kesinlikle bakimdan kastim kisisel bakim veya ese ozel seyler
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Walla esim.gelmeden on dakika oncesine kadar pijamalar olir uzerimde sac tepede topuz :) son on dakika giyinirim kokumu skarim sacimi duzenlerim hatta kizlarim anne nereye gidiyosun der arada hergun bole yapmama alisamadilar :-))
(342 puan) tarafından
Ahahahah kiz benim kopyamsin sende temizliği isi bitrrim esim gelmeden son saniyeler ufak hazırlık yaparim
(4,152 puan) tarafından
Aynn yaa sabahtan tayt mi giyim simdi amaann rahatca takiliyom sonra giyiniyom :-) gozu disarii tasirmammak lazim s9nucta caliatigi uerde bi ton bayan varr icinde olduktan sonra olurdaa olsunduuu genede :-)
(342 puan) tarafından
Aynen icinde varsa her turlu yapıyor bende öyleyim vallah
(4,152 puan) tarafından
Allah sasirtmasin diyelim :-)
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Saçlarımı  topluyorum:D
(342 puan) tarafından
En mantiklisi en onemli aksesuar saclarimjz
0 oy
(386 puan) tarafından

çalışırken yapardım şimdi hamileyim ve evdeyim terlik pijama var alırmısın çok rahat ohhh:D

(342 puan) tarafından
Hamileyken aynendd oyle oluyor benxd calisirkn her gun yapar dim
(386 puan) tarafından
aynen ya şimdi sadece uyumak birde 2 kızım var onlarla ilgilenmek istiyorum
0 oy
tarafından

Geçen faceapp tan makyaj yapıp attım bir iltifat bir iltifat adam geldi pijama ve beeenn :D Allah'tan iltifatlar devam etti

(342 puan) tarafından
Kiz sende alemsin vallah isteyken bnde oyle yapiyom fotoda angelina julie gerçekte kezban
tarafından
Yooo niye kezban olalım zaten güzeliz heeeyaaaatıımmm ☺️
(342 puan) tarafından
Orasii oyle kiz telefondan yaptim dedi ya makyaji degisim givi dusundum saka yaptım guzel olmasak makyajlada çirkin oluruz aşkım ahaha
tarafından
Yok kuzum tek makyaj yaptım öyle değişince sevmiyorum ben ☺️
(342 puan) tarafından
En iyisi balim cok degisince iyi durmuyo baska kadin atmis gibi
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Yoo günlük kıyafetim oluyo
(342 puan) tarafından
Anladım cnm bende bi kıyafet alirsam yapıyorum degisiklik
0 oy
(17 puan) tarafından
Cios kola şifresi olan özelden yazsa olur mu internetsiz kaldımmm
(342 puan) tarafından
Yok cnm ya
0 oy
(11,507 puan) tarafından

İşe giderken yapıyorum öylelikle görüyor

(342 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun cnm calisip evli olmak zor
0 oy
(760 puan) tarafından

Her zaman bakıyorum kendime hamile olunca gidecek o günlerin dediler hep şükür 4 aylığım rahatsız olsam bile bakımım yerinde olur bu tek makiyaj giysi değil maskelerimi duşumu saç bakımımı ihmal etmem ama eşim gelmeden önce bir tik daha bakımlı oluyorum yalan yok:P

(342 puan) tarafından
Helal kiz ne yurek var sende de gerçekten bebek dogunca olmuyo ya insanlar hep biyle soyler zaten giybett cekemiyolar bizi
(760 puan) tarafından
Nebiliyim canım ama insanın canında varsa inan ne kadar yorgun olursa olsun yapıyor hamile olunca salicam kendimi düşündüm çünkü o kdr laf duydum ki ama yok aynıyım tabi hergün makiyaj yapmak iyi değil bir tek dudak kalemim eksik olmaz fondöten falan hergün hoşlanmam
Ama saçıma ne kadar baksam da uzamıyor onlar beni üzüyor :D
0 oy
(27,177 puan) tarafından

He yapıyorum yapmaz ölümünün Maho ağa donum yetiyor sjsjsj

0 oy
(5,551 puan) tarafından
Haaa yirrrrrrrrr rrrr rrrrr
0 oy
(424 puan) tarafından
Saçlarımı yaparım üzerimi mutlaka değiştiririm yemek kokusu falan kalmasın diye hafif bi krem dudak kremi sürerim eğer daha fazla vakit bulmuşsam güzel bi elbise falan giyer öyle karşılarım
0 oy
(826 puan) tarafından
Genelde nöbetten geldiği için anca pijamayla bulur beni:D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 188 göst.
0 oy
54 cevap 540 göst.
0 oy
14 cevap 277 göst.
0 oy
0 cevap 43 göst.