0 oy
616 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından

Aramız ne iyi ne kötü. İlk zamanlar cok arardım ama eşim bizimkileri aramıyor bu da beni cok etkiledi ben de aramıyorum oyle olunca artık onlarda beni aramıyorlar. Böyle Bi zorunluluk var mı annem sürekli baskılıyor beni ara diye  :(

52 Cevaplar

0 oy
(344 puan) tarafından
Farklı şehirlerde olduğumuz için eşim her akşam konuşuyor bende konuşuyorum konuşmasam soruyorlar hemen gelin nerede niye konuşmuyo bizimle diye. Alıştırmaya bağlı nişanlıyken her gün arardım şimdi ister istemez beklenti oluyo onlarda da
-Reklam-
0 oy
(6,833 puan) tarafından
7 aydir 1 defa olsun aramadimda gitmedim de evine
0 oy
(826 puan) tarafından
Benim eşimde o kadar sık aramaz bizimkileri ben sürekli görüntülü konuşurum o da selam verir 

Aynı şey kayınvalidemlerdede geçerli o konulurken selam veririm nasılsınız iyi misiniz derim geri işime dönerim zaten genelde oğlumu sevmek için arıyorlar 
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Hic aramazdim anca birsey olcakki soylemek icjn arardim oda 4yil olcak evliyim 2 yada 3 defa olmustur kndi ota boka kirk defa arardi zaten smdi küsüm konusmuorum aradginda mesgule atiodum su 2 haftadir hic aramior kafam rahat kaynana yok.stres yok huzur var ohhh telefonda aradgini gordgumde bile cinleniodum:woot:

0 oy
(3,167 puan) tarafından
Aramız çok iyi hergün arar beni benim onu aramama fırsat vermez baktım bir gün aramadı hemen bn ararim
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Genelde her gün ararim torununu görünce mutlu oluyo görüntülü..
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Eşim kandilde bayramda ve önemli bişey olmadıkça pek aramaz ailemi. Kendi ailesini de pek aramaz. Ben her iki taraflarda bazen hergun konuşurum. Kaynanamlarda kendi oğulları yerine hep beni ararlar. Farklı şehirlerde yaşıyoruz. Ama kimse şikayetçi değil :)
0 oy
(262 puan) tarafından
Haftada bi arıyorum genelde 
0 oy
(65 puan) tarafından
Hiç aramıyorum 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Bazen 3.4 günde bir bazen haftada bir 
0 oy
(1,007 puan) tarafından

Benim aramama firsat kalmiyoki hergun kayinbabam kaynanam ariyor gunde 2 kez konusuyoruz ama kaynanam benle gunduz konusurken isteksiz ölü gibi konusuyor esim isten geldiginde yine konusuyo bu defa napiyosn bebegim canim kizim falan 2 rolde oynuyo :D

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 527 göst.
5 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 282 göst.
0 oy
20 cevap 292 göst.
1 Kasım 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 138 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Cansu880 (211 puan) tarafından soruldu