0 oy
502 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızlar kayınvalidenizi siz mi arıyorsunuz yoksa o mu sizi ariyor ben yeni ayrıldım haftada iki kere falan ararim evlerimiz yakın zaten ama o hiç beni aramıyor. Sizler nasılsınız 

27 Cevaplar

0 oy
(2,610 puan) tarafından

Hiiiç:Doğluyla konuşuyor fazlasına gerek yok bence 

(3,046 puan) tarafından
Bizde aynıyız
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben hiç aramam,  arada bir o arar 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Ben her gün ararım canım ben aramazsamda zaten o arar 
0 oy
(916 puan) tarafından

Valla eskiden senin gibiydim arardım ama asla asla gerek yokmuş iki aydır telefonu çaldırmadım bile :D:D uzağı da yakınıda lüzumsuz 

0 oy
(618 puan) tarafından
Genelde o arar konuşulacak birşey yoksa aramam anca kurtuldum birde hergun arayayım mi
0 oy
(793 puan) tarafından
Ben pek aramam ama aradigimdada haftada bir oda beş on dk okadar mesafe her zaman iyidir
0 oy
(250 puan) tarafından
Ben aramam binde bir o arar gönül ister ki onu da aramasın ama maalesef:D
0 oy
tarafından
Okuma yazması yok o yüzden o arayamıyor ben ararım o da aklıma gelirse yada kızım izin verirse.kiminle konuşsam elimden almaya çalışır yada beni rahat bırakmaz
0 oy
(350 puan) tarafından

Kendisi ile konuşmadığım için aramiyorum:D

(1,326 puan) tarafından
Aynen bende
0 oy
(7,223 puan) tarafından
Önceden oda arardı bende arardim haftada 1 2 sonra bi aramamaya basladi triplere girip benimde canima minnet diyip bende aramiyorum 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Ben hiç aramıyorum kotu bısey olmadıgı sürece bebek ıcınde o arar aklı eserse ne kadar mesafe o kadar ıyı 
0 oy
(1,227 puan) tarafından
Ayda 1 kez belki ama eşimle surkli giruntulu konuşur 
0 oy
tarafından
Günlük rutinim annem babannem kayınvalidem eltim şeklinde uzaktayım her gun ararım ben aramazsam onlar arar 
0 oy
(7,661 puan) tarafından

2 güne bir ararım. Yani aramamak marifet değil sonuçta niye aramiyim :D

0 oy
(446 puan) tarafından
Ilk evlendigimde 1 seneye kadar hergün arardim baktim o aramiyor veya haftada 1 ariyor. Sonra aramadim baktim oda hic aramiyor. Biraktim aramiyorum. Gorumcemde öyle haftada 1 arardim baktim hic aramiyor bende kestim zaten oda aramiyordu. Yani bazen hoşgörüde suiistimal edilebiliyor. Hasta oluyorum aramiyor. Ama esim ayy annem hasta hemen ara diyor. Ben hasta olunca oglunu arayip nasil oldu diye soruyormus esim dedi ne kadar dogru bilmiyotum
0 oy
tarafından

6 7 Ay oldu daha 2 gün önce konuştum:Deşimle konsuuyor Türkçe de bilmiyor bende kurtce bilmiyorum o yüzden çok nadir konuşuruz☺

(4,700 puan) tarafından
Bu tamamen  biz :)) öyle olunca kızamıyolarda
tarafından
He valla baci ana anlamıyorum diyom sjjsjs
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Hiç aramam oda beni aramaz

Seninki seni aramiyorsa konuşmak istemiyordur bence sende yavaş yavaş bırak aramayı 
0 oy
(788 puan) tarafından
Ben aramıyorum canım nadir ararsamda kaynanam her aradığında da söylenir eşime niye aramıyor diye.icimden gelmiyor^}^
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Özel günlerde sadece :D eşimle konusurkar her gün 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Telefonu yok zaten o Türkçe bende Kürtçe bilmiyorum arada eşim babasını arar kaynanamlada o sıra konuşur onun dışında konuşamıyoruz zaten e kayinpederle konuşmadığım için kayinperi arayıp anne ye Verde diyemem zaten kadın anlamıyor böyle böyle gidiyor 

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 611 göst.
19 Şubat 2021 Aile kategorisinde Tuubba (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 621 göst.
22 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 276 göst.
0 oy
20 cevap 287 göst.
1 Kasım 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,014 puan) tarafından soruldu