0 oy
220 göst.
Aile kategorisinde (774 puan) tarafından
Kızlar artık morelim bozuluyor gerçekten 2 hafta önce evde emzirirken kaynımla kayınvalidem gelmişti bende canım önünde oturuyordum tülden içerisi çok net görünüyor gelmiş kaynım cama dayanmış içeri bakıyor bende emziriyorum kaynanam diyorki bana bakıyor o günü çok sinir oldum bugün de dedem babannemlere geldik emziriyorum içeri girdi emzirdiğimi gördü halen giriyor içeri çorap alıcak mış dedem daha 60 yaşında bu arada çok utandım siz olsanız nabarsınız utandığımdan yanlarına çıkamıyorum 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben eşim aric kimsenin yaninda emzirmem şahsen utanırımda bana gore yanlış bişey yani bazisi arkasini donup herkezin icinde emziriyo hos değil 
(826 puan) tarafından
Doğru eşimin yanında emzirdim kaylnvalidemde pat diye dalardı içeri bende hemen çıkarlb dönerdim arkamı nolcak yaa emzir yanımda diyodu emzirmedim hiç sevnem yaaa
tarafından
Aynen kadın da olsa hatta teyzem gelcek dogumuma şimdiden dusunuyom nasil emzircem onun yaninda diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy yok artık ya öyle şeymi olur bi gün öyle denk geldik kaynımla nasıl çıktığını bilemedi dışarıya

Bi oda yap kendine kapısı kilitlenen bi oda gir orda emzir canım 
(774 puan) tarafından
Çok utandım canım ya babanneme dedim ama kızdım yani ne zormuş ya emzirmek
tarafından
Zor valla canım kaynanamlara gidince canım çıkıyo valla emzirene kadar sakalancam derken
0 oy
tarafından
Açıp emziririm vallahi ben utanilcak birsey yapmıyorum ev hali insanlık hali emzirdigini bile bile gelmesinler kendileri utansin ben hic utanamam
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Yanında başka yakın biri varken de bayan da olsa emzirme derim başka odaya gidip rmzir ben hep öyle yaptım o zaman kimse gelemez kapıyı da kilitlersin
0 oy
tarafından
Kuzu camda madem tülden görünüyo ne diye orda oturup emziriyosun ki kaynın değil bi başkası da olabilir camdan bakan. Dedenin aklı nasıl etmemiş olabilir mi
0 oy
tarafından
Onlar utansin ayıp denilen bisey var
0 oy
(5,220 puan) tarafından
ortalıkta milletin dan diye gireceği yerde değilde odamda emzirirdim insanlar düşünmez bunu çünkü
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bu davranışları jep düşüncesizlikten yani boşver cnm onlar düşüncesizse sen neden takıyorsun bu arada deden aynı bnm kayınpeder ben emzirirken odaya dalardı senin deden gibi yapardı.
0 oy
tarafından
Girdiğin odanın kapısını kitle veya uyar çocuk emzreceğim  gelmeyin diye ayıp ya göğsünü  haram olan bir erkeğin görmesi hoş değil kuzum düşüncesiz insanlarmış

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 87 göst.
24 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
24 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 90 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 367 göst.